Izilkšu Taro kārtis :)

 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Tātad, dāmas, es trenējos Taro kāršu likšanā. Lieku jau vairākus gadus, bet šī lieta attīstās darbībās un to analīzē, nevis vienkārši konkrētā laika posmā. Tāpēc, liekot sev, esmu pieradusi visu analizēt savā prātā. Esmu likusi arī pazīstamiem cilvēkiem. Šobrīd vēlos izlikt nepazīstamiem cilvēkiem un pavērot, vai esmu tuvu patiesībai. Nesaku, ka viss būs kā uz paplātes perfekti izlikts un pateikts, bet vēlos, lai manas kārtis šovakar varbūt kādai sniedz padomu, tāpēc noteikumi ir šādi:
1) Izlikšu kārtis pagaidām pirmajiem 5 cilvēkiem, kas pieteiksies un būs ievērojuši to, ko lūgšu.
2) Jāuzraksta jautājums, kas ietver pēc iespējas precīzāku vēlmi, piemēram, nejautājiet no sērijas "kas mani sagaida nākotnē?" vai kaut ko citu tikpat vispārīgu. Atbildēšu uz jautājumiem no sērijas "studēt filozofiju vai meklēt darbu?", "turpināt attiecības vai pārtraukt?", "vai ir vērts mēģināt iepazīties ar puisi no kaimiņmājas?", "kā man veiksies tādā un tādā eksāmenā?". Nu, jūs sapratāt, jautājiet kaut ko konkrētu, par ko vēlaties zināt, jo jomu un nianšu ir daudz :)
3) Jāņem vērā, ka es vēl tikai mācos un trenējos izlikt kārtis, tāpēc varu kļūdīties. Neapvainoties, nedusmoties! :)
4) Jāuzraksta savs viedoklis par to, vai mans zīlējums varētu būt kaut cik tuvu patiesībai (ja ir nojausma). Ja paies laiks un piepildīsies/nepiepildīsies kaut kas konkrēts no zīlējuma, arī labprāt to uzzināšu :)

Uz priekšu meitenes, un neaizmirstam, ka šis ir ne tikai padoms jums, bet arī treniņš un pārbaude man! :)
11.01.2015 17:44 |
 
Reitings 19
Reģ: 03.02.2015
Paldies par atbildi:) Doma par apmulsumu daļēji sakrīt, jo vienlaikus saprotu un nesaprotu, kāpēc pašreiz ir izveidojusies attiecīgā situācija. Vienīgais, ko nesaprotu, ir kā to veiksmīgi atrisināt un vai tas maz ir iespējams.
04.10.2015 20:28 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Meitenes, šodien vairs neizlikšu, te jau vienai dāmai saputroju interpretāciju ;-) Citreiz. Laiks atpūsties un pārdomāt :-)
04.10.2015 20:26 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Mr.Penguin, tad es būšu nepareizi iztulkojusi kārtis, ļoti atvainojos :-) Un paldies, ka uzrakstīji, zināšu, ka ir, pie kā piestrādāt (pie kāršu interpretācijas) :-)

CelinePhantom, diemžēl konkrētāk par problēmām nepaskatījos :-)
04.10.2015 20:24 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Es arī vēlos, lai man izliek taro kārtis. Šodien jūku prātā, bet vienmēr aiz borta palieku - vai nu nokavēju vai piesakos tā, kad iepriekšējo paņem un vairāk neizliek:D bet nu veiksmi ar mācīšanos, laikam pašai jāsāk mācīties, kā to īsti dara :)
04.10.2015 20:23 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Vai vel varu pieteikties? Soreiz loti svarigi
04.10.2015 20:22 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Par mani - sakrīt pilnībā, tikai interesanti, vai tās sabiezējušās, konkrētās problēmas atrisināsies?
04.10.2015 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ellicia ļoti apmulsu par naudu un pirkumu. Jo godīgi sakot mums ar vīrieti ar naudām ir problēmas jau kādus pāris mēnešu. Neesam sev neko pirkuši. Varētu būt, ka nākotnē tā būs, ka sponsors būs vīrietis un būs lielāki pirkumi. Bet pagaidām nekā tada nav.
04.10.2015 20:21 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Tā, pagaidām esmu beigusi likt kārtis, bet no tām, kam izliku, gaidīšu atsauksmi par to, vai tagadni esmu izskaidrojusi pareizi.
04.10.2015 20:21 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Smukadīda, diemžēl šobrīd nevaru pateikt, kas jādara, bet varu piebilst, ka tie var būt jebkādi plāni, arī kādi sīki un ne tik nozīmīgi, tā ka nestreso par augstskolas pabeigšanu ;-) Dzīvē taču "pa vidu" notiek milzums dažādu lietu :-)
04.10.2015 20:21 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
5) w - uz doto brīdi man izkrīt, ka vai nu tu nesen kaut ko svinēji vai nu drīzumā ir gaidāmi kādi svētki vai jautra pasēdēšana, izklaides, ko tu jau plāno šobrīd. Uz tuvāko laiku vēl arī parādās, ka ir iespējama paškontroles zaudēšana. Kārtis stingri iesaka pieturēties pie emociju savaldīšanas, citādi var gadīties tā, ka pašai būs grūtāk. Nebojā sev nervus, mēģini lieki nekrist panikā, lai vai kāda būtu situācija.
04.10.2015 20:19 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Ja tomēr vēl ir kāda iespēja, tad es labrāt arī piesakos :)
04.10.2015 20:18 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Plāni neīstenoties.... hmm, ļoti negribētos tādu scenāriju, jo par visām varēm mēģinu pabeigt augstskolu. :D Kas man jādara, lai tas īstenotos?
04.10.2015 20:18 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
1) Smukadīda - tā kā pieteicies vienā laikā ar Vjeta teorēmu, lieku tevi kā pirmo arī. Tagadne - kārtis saka, ka šobrīd tu rīkojies vai vismaz centies rīkoties, vadoties pēc prāta, nevis emocijām. Iespējams, centies "lauzt ceļu" caur visiem šķēršļiem, esi apņēmības pilna kādā jomā, bet uzsvaru liec tieši uz prātu. Nākotne - diemžēl uzrādās, ka kādi no tuvākajiem plāniem var neīstenoties. (Ja ir vēlme, pēc tam ziņo, vai sakrita.)

2) Lexx - par tagadni man rāda, ka atrodies tādā kā pārdomu periodā. Esi tā kā ierāvusies sevī, nepieņem nekādus lēmumus un vienkārši kavējies sava prāta nostūros, analizē kaut ko. Par nākotni - uzrādās, ka izdosies veiksmīgi izvairīties no kāda iespējamā konflikta.

elektrons - pieteicies kopā ar Lexx vienā laikā, tāpēc paskatīšos kā otro. Par tagadni kārtis rāda, ka, iespējams, tu jūties apmulsusi un īsti nesaproti, kas un kāpēc ar tevi ir noticis vai notiek. Par nākotni - iespējama kāda verbāla saķeršanās, neliels konflikts, nesaprašanās ar kādu cilvēku.

3) Mr.Penguin - man uzrādās, ka dotajā brīdī tev lielu lomu ir nospēlējusi nauda, iespējams, kādi neseni pirkumi vai vienkārši savā kontā iegūta naudiņa, bet kā naudas devējs uzrādās vīrietis (vai kā pirkumu "sponsors"). Par nākotni uzrādās tas pats, ko tikko rakstīju vienai citai, - izdosies veiksmīgi izvairīties vai izkļūt no kāda konflikta.

Linda_ - vienā laikā ar iepriekšējo meiteni, tāpēc arī skatos kā trešo. Uzrādās, ka šobrīd nejūties īsti labi, nav sajūtas, ka būtu īpaši veiksmīgs periods. Tāds kā neliels tukšums? Varbūt kāds cits cilvēks iespaidojis pašsajūtu vai pašvērtējumu. Tuvākajā laikā kārtis iesaka nepaļauties uz ilūzijām. Uzrādās tāda kā tieksme mazliet bēgt no realitātes, nevēlēšanās pieņemt patiesību tādu, kāda tā ir.

4) CelinePhantom - man uzrādās, ka šobrīd tev ir saasinājušās, sabiezējušas kaut kādas problēmas, iespējams, kādas vecas problēmas. Uz nākotni pozitīva ziņa - vai nu izveidosi drīzumā jaunas attiecības vai nu, ja esi jau attiecībās, būs pāreja uz jaunu, svaigu, patīkamu posmu.

Ease - pieteicies vienlaikus ar iepriekšējo meiteni, tāpēc lieku kā ceturto. Šobrīd izskatās, ka tu kaut kādā jomā īsti nevēlies vai nevari attīstīties, notiek kaut kāda tā kā progresa piebremzēšana. Iespējams, kādi apstākļi traucē virzīties uz priekšu. Uz nākotni - blakus uzrādās mīlošs vai ļoti gādīgs vīrietis, pastiprināta komunikācija un patīkami notikumi ar šo gādīgo vīrieti, svarīgi uzmanības apliecinājumi, varbūt kāda dāvana vai citas rūpes.
04.10.2015 20:15 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.09.2015
Cami-Li
Viņa liek pirmajām piecām. Mēs nokavējām :'-(
04.10.2015 19:55 |
 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
piesakos, Ja vel var!!!:-(
04.10.2015 19:54 |
 
Reitings 39
Reģ: 14.09.2015
Visas tik ātras :-D
04.10.2015 19:52 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Ellicia, es skolā parādus līdz galam tiku galā, bet izgāzos fizikā. Bet nokārtoju, ka mācīšos rudens semestrī mūžizglītībā. Kartošu fiziku un 3.kursa sesijas darbus un februārī atkal būšu pilntiesīga studente, ja viss būs kārtībā. :)

Tā kā taisnība pagaidām ir, ka ar skolu netiku galā, bet studēt studēšu tālāk, bet ne tagad kā oficiāla studente. :)
04.10.2015 19:52 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Piesakos :)
04.10.2015 19:52 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.10.2011
Piesakos
04.10.2015 19:51 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
1) Vjeta teorēma - par tagadni - kārtis rāda, ka tu šobrīd kaut kādā ziņā esi ļoti atkarīga no apstākļiem, kuros atrodies. Iespējams, ir kāda situācija, ko īsti nevari ietekmēt. Katrā ziņā uzrādās, ka lielā mērā kaut ko nosaka kāds cits. Uz nākotni - kārtis rāda, ka mīlestības/attiecību jomā tiks pieņemts kāds lēmums vai izdarīta izvēle. Galvenais - nebaidīties un droši darīt visu, ko vēlies, jo pieņemtais lēmums būs pareizs un veiksmīgs.
04.10.2015 19:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits