Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nenormāli krāc

 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Esmu izmisumā. Īrēju dzīvesvietu, vienu istabu lielā dzīvoklī, līdz šim to istabu dalīju ar draudzeni, bet pēc 1,5 gadiem viņa pārvācās. Ievācās cita. Un viņa nenormāli krāc. Naktī mostos 100 reizes, ar vai bez ausu aizbāžņiem, guļu kādas 4 stundas normāli. Reizēm viņa aiziet gulēt jau vakaros, šodien guļ jau no 6 un visu laiku nenormāli krāc. Es nevaru vairs izturēt, visi mani nervi ir pilnīgi beigti, vairs nevaru koncentrēties uz mācībām, pilnīgi neko nevaru izdarīt, jo visu laiku esmu nogurusi vai arī klausos viņas krākšanā. Skatījos, ko citu īrēt, bet nav nekā, ko es varētu atļauties. KO DARĪT??? Esmu ļoti lielā izmisumā. Drīz jānodod ļoti svarīgs darbs, no kura ļoti daudz manā nākotnē atkarīgs, bet es nespēju to darbu pat aptuveni iesākt... Nespēju vārdos izteikt, cik briesmīgi jūtos, kādā bezdibenī krītu emocionāli, cik nervoza tagad esmu visu laiku, prāts pilnīgi nekam vairs nespēj pieslēgties. Tāda sajūta, ka galvā uzvilkts spainis un pa to ar smagu āmuru visu laiku dauza.
08.01.2015 22:37 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Sākumā runā ar viņu, lai ārstējas. Vai arī meklē citu dzīvesvietu, kaut vai ej uz kojām dzīvot.
09.01.2015 11:23 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Parunā ar viņu, ka kādai no jums ir jāizvācas. Ja viņa neiet, jāiet tev.
09.01.2015 11:25 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tu viņai esi kaut ko teikusi?
09.01.2015 11:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits