Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krasas iznemsan no matiem

 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Kada ir meginajusi? Kadi rezultati-vai tiesam atgust veco matu krasu? + kadas izmaksas?
Velos radikali mainit matu krasu, bet par cik ieprieks tos nokrasoju tumsi brunus, tad lai tiktu pie jaunas krasas janem ara veca :)
21.12.2014 15:15 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Ja Tu gribi vienkārši gaišāku toni, nevis bez maz vai blondus matus, tad gan jau pietiks ar 1 reizi.

Es ņēmu matu krāsu ārā (man bija melni) un tā, kā iepriekš bija arī balināti, bija kādas 3 reizes un tāpat sanāca tāds rižīgs tonis, beigās nokrāsoju aptuveni tādus, kā dabīgie .
21.12.2014 15:29 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jā, ir darīta tāda lieta. Taču ir jāsaprot, ka ar krāsas izņemšanu nav domāts tas, ka pēc procedūras tavi mati atgūs dabīgo, vnk, tas pasākums "izkož" iepriekšējās krāsas pigmentu un mati var būt kā gaišāki, tā riži un cāļoranži - gatavi nākamai krāsošanai. Taču cik es esmu dzirdējusi, šobrīd frizieriem ir pieejamas tādas krāsas un tehnoloģijas, ka šo procedūru var arī neveikt. Painteresējies top salonos.
21.12.2014 15:37 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tavi mati neatgriezīsies pie dabīgās krāsas! Tādā veidā tiek izņemts kā mākslīgais, tā arī dabīgais pigments. Būs jākrāso pa virsu.
Man ir pagājis aptuveni gads kopš krāsas izņemšanas, ataugušo matu krāsa saplūdusi ar krāsotajiem galiem. Krāsas izņemšana + krāsošana izmaksāja 60 eiro.
21.12.2014 15:43 |
 
Reitings 15
Reģ: 17.12.2014
Man bija tumši brūni, gandrīz melni mati, gribēju stipri gaišākus/dabīgākā krāsā. Tā kā draudzenes mamma ir friziere, tad man krāsas noņemšana + krāsošana izmaksāja 35 euro. Krāsa no matiem tiek noēsta, līdz ar to mati kādu laiciņu būs diezgan sausi. Par rezultātu neesmu baigā sajūsmā, jo jau kādu pus gadu cenšos tikt vaļā no tā rižā pigmenta - friziere man tonē matus, lai dabūtu pelēcīgāku toni, bet nekā. Kad biju tumšmate, mati auga ļoti ātri, tagad gandrīz vispār neaug. Drīz atkal tapšu par bruneti, bet ne tik tumšu. Izvērtē, vai tiešām gribi tā bojāt matus. Veiksmi! :)
26.12.2014 04:56 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
26.12.2014 05:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits