Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad nevar saprast kā rīkoties tālāk attiecībās..

 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Kopā ar savu vīrieti esmu jau 3,5g. Abiem pirmās nopietnās attiecības.
Taču īsti līdz galam apmierināta neesmu.
Pirmkārt, tas kā viņš izpauž savu agresivitāti..tas notiek divos veidos: vai nu viņš mani kaitina un tizli jokojas kamēr redz, ka esmu sadusmojusies vai otrs - bieži aizsvilstas par sīkumiem, tāds holērisks tips. Diemžēl, abi dažreiz lietojam nelielas rupjības strīdos - stulbs, muļķis (tāda līmeņa, nekā trakāka).
Laikam visvairāk traucē tā kaitināšana, otrajā vietā aizsvilšanās. Ir vēl šādas tādas rakstura nesaderības, bet tās nav tik būtiskas un tāda līmeņa var atrast ar jebkuru cilvēku. Drīzāk vēl viena būtiska lieta ir tas, ka viņš mani neprec!!!
Un tik ilgi esot kopā man liekas, ka lai būtu motivētība strādāt ar attiecībām ir jābūt vai nu laulībai vai bērnam, citādi ikdienas dzīvē sāk liektas, ka mīlestība vien ir par maz, ir jābūt vēl kaut kam, kas sasaista kopā.
No otras puses ir tiešām draudzība, pieķeršanās, lieliska attieksme no ģimeņu puses (no manas pret viņu, no viņa pret mani), patīk viņa izskats un mīmika(kas man ir diezgan svarīgi), ir tāds stabils un uzticams cilvēks, kurš arī parūpējas kad vajag, BET... kaut kur mazinājusies motivācija censties. Vienlaikus par to sevi vainoju, jo šķiet, ka varbūt situācija būtu labāka ja es vairāk censtos. Bet 3,5g. ir pārāk ilgs laiks lai nesāktu vismaz plānot ģimeni..Bet līdz tam neesam tikuši. Esmu teikusi, ka man tas ir svarīgi, bet viņš no šīs sarunas izvairās un nav izrādījis, ka tuvākajos gados grib bērnu (kaut arī viņam 30+). Pieļauju gan, ka tas ir tapēc, ka tas tāpēc, ka mani ienākumi ir zemāki kā viņam(pelnu 700eur, bet arī tikai nesen šādu summu sāku pelnīt, bet viņš krietni vairāk, tāpēc baidās, ka uz kakla būšu)+viņš vnk ir tāds cilvēks kurš īsti nemāk runāt par attiecībām un tādām lietām.
Bail, ka nožēlošu, ja viņu pametīšu. Un nav arī tā, ka esmu atsalusi pret viņu.
20.12.2014 21:34 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Vēl arī klusībā bail, ka ja viņu pametīšu, izrādīsies, ka viņš jau to vien gaida :D (to gan nav izrādījis, bet tīri mana fantāzija par to kā būtu).
20.12.2014 21:37 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nu un meitenes, kā jūs domājat vai pamest ir tikpat sāpīgi kā tikt pamestam? Varbūt var tā maigāk un pakāpeniskāk to izdarīt, tjip sākt ar atsevišķu kopā dzīvošanu un pamatot to ar to, ka neredzu jēgu tik ilgai kopdzīvei ja nav laulību?
20.12.2014 21:38 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Kā arī ir pārdomas vai atradīšu sev labāku vīrieti... vai arī būs aptuveni tas pats līmenis jebkurās garās attiecībās.
Vienīgi esmu sākusi fantazēt par citiem vīriešiem un darbā arī viens vīrietis pat ļoti simpatizē.
20.12.2014 21:39 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nezinu kāpēc, bet šķiet, ka Tu meklē problēmas tur, kur to nav .. nu izrunāšanās noteikti visu atrisinātu :) Par to padzīvošu atsevišķi - nezinu, manuprāt, uz neko labu tas nav :-/
20.12.2014 21:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un tik ilgi esot kopā man liekas, ka lai būtu motivētība strādāt ar attiecībām ir jābūt vai nu laulībai vai bērnam,


Vai arī šķiršanās.


Bet ja nopietni, jums abiem šīs ir pirmās īstās attiecības? Tad cik jums ir gadi? vai varbūt tu esi jau pasteigusies pa priekšu ar pāragrām domām par kāzām un bērneim? Vai jūs spējat šīs ideja ar īstenot?

Tiko vel izlasīju ka viņam ir 30 + gadi.. Un tikai pirmās īstās attiecības, kā tas tā iznāca?
20.12.2014 21:42 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Man nepatīk kad iesaka izrunāties attiecībās, jo manuprāt, tas ir tas, ko pāri kuriem ir problēmas attiecībās izdara jau krietni pirms drukā diskusiju internetā. Nu nav šīs problēmas tik vieglas kā viena izrunāšanās vien visu atrisinātu, citādi sen jau tas būtu noticis.

Miss Joker, tā mēdz būt. Viņam bijušas iepriekš attiecības zem 1 gada..Nu viņš ir tāds introverts cilvēks, kuram ir grūti tikt klāt, vai arī ja tiek klāt tad grūti pēc tam to noturēt. Komunicē ar svešiem ļoti pa virsu, un pa īstam tiek klāt viņam retais. Nu tā sanāca, ka ap 28/29g. vecuma biju pirmā kas tiktāl tikusi. Pati esmu krietni jaunāka, bet arī jau precību gados :( Negribu dzemdēt tad kad būšu jau riska grupā.

Īstenot spētu, ja vēlētos abi. Bet nu jau sāku šaubīties par to vēlēšanos.

Vai ir normāli justies neapmierinātai ar ilgstošām attiecībām? Varbūt vaina ir manī, ka esmu neapmierināta? Ļoti grūti saprast pareizo atbildi uz šiem jautājumiem.
20.12.2014 21:48 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Bailes no šķiršanās ir sliktākais motivators attiecībām. Bet šobrīd tāds pastāv.
20.12.2014 21:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manuprāt, tu par daudz kaut ko viena domā un gruzies. Jautā to visu savam vīrietim. Nesaprotu, kā gan esat runājuši, ja tev nekas nav palicis skaidrs! Tad runā vēl un tik ilgi, kamēr tev kļūs skaidrs. Ne mēs zinam tavu vīrieti, ne viņa attieksmi pret tevi, ne jūtas, ne nākotnes plānus, ne dzīves pieredzi, ne situāciju kopumā. Attiecību problēmas jārisina starp šo attiecību iesaistītajām personām, nevis anonīmā forumā. ;)
20.12.2014 21:58 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Neons, ne vienmēr otra puse māk izteikties. Runāts ir mēģināts daudz un visādos veidos ilgāka laika posmā, bet ne par visiem jautājumiem ir izdevies izrunāt, jo vnk viņš ir no tiem vīriešiem kas ļooti knapi māk runāt par attiecībām.
20.12.2014 22:04 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Forumā es meklēju atbalstu caur pieredzes apmaiņu. Citādi tu ierosini lielāko daļu šeit esošo diskusiju slēgt, jo lielākoties tās ir par attiecībām.
20.12.2014 22:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nav iespējamas attiecības bez savstarpējās komunikācijas. Tāpēc - velc viņu uz sarunām un runā, runā un runā. Nekā savadāk... Ja nerunāsiet, tad būsiet vnk sveši cilvēki viens otram, kuri dzīvo zem viena jumta.
20.12.2014 22:14 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
pelnu 700eur, bet arī tikai nesen šādu summu sāku pelnīt, bet viņš krietni vairāk

nav izrādījis, ka tuvākajos gados grib bērnu (kaut arī viņam 30+).


Pamet viņu! Ar čali viss būs ok. Es neredzu problēmu.
20.12.2014 22:18 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev vajag definēt ko Tu no jusu attiecibam gribi:
1) kāzas;
2) bērnu;
3) lai viņš tevi nekaitina;
4) lai neaizsvilstas par sīkumiem

Un definē vai Tavu prasību neizpildīšanas gadījuma esi gatava šķirties. Ja tā, tad informē viņu ka šādi visam turpinoties Tu iesi prom. Ja neesi gatava iet prom, tad turpini mēģināt viņu pārliecināt.
Un trešais, vari blefot, ka iesi prom ja Tavas prasības netiks izpildītas. Protams ne jau tiešā šantāžas tekstā tas jāpasniedz, bet jāliek saprast. Tev galu gala nav jātērē sava dzīve nenobriedušam, neizlemigam vīrietim.
20.12.2014 22:26 |
 
Reitings 27
Reģ: 22.10.2009
Pati biju attieciibas ar puisi vairaak nekaa 4 gadus. Saakumaa, protams, likaas, ka otra labaaka nemaz nav un viss bija kaa pasakaa, bet tas man laikam tas saucamais rozaa brillu periods bija, jo tai pat laikaa visi jau sen bija pamaniijusi mana drauga ne iipasi "jauko" raksturinju.. es ilgi mociijos un paardziivoju deel vinja rakstura, tik daudz, kas man nebija pienemams no vinja puses.. kaa vinjs vareeja citreiz kadam kko atbildeet vai pateikt. Likaas, ka vinjs nesaprot vai vienkaarsi nepadomaa par to otru cilveeku. Tad nu galu galaa noleemu, ka jaaskiraas.. protams, ka man tas nebija viegls leemums, bet ja padomaa, ka ar so cilveeku jadziivo kopaa visa atlikusi dziive!! Un nerunaasim, kad piedzims beerni, nedomaaju, ka tad kaut kas mainiisies.. rakstrus cilveekam nemainaas. Un ja tagad ir probleemas ar to, tadf taas probleemas arii paliks! Lai cik biezi vinjs arii teiktu, ka mainiisies un meginaas laboties.. nekas nemainaas.. tas peec manas ruugtas pieredzes.
Es, protams, nevaru teikt, ka so cilveeku nemiilu.. lai gan izskiraamies jau vasaras sakuma, man veel joprojaam saap un es skumstu.. bet tai pat laikaa praats man saka, ka es izdariiju pazreizo izveeli.

Lai Tev veicas ;) un cerams, ka beigaas buusi laimiiga.. lai arii kaadu izveeli buusi pieneemusi.
20.12.2014 22:29 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Quince, tā laikam arī darīšu.
Domāju kaut kad pēc pāris mēnešiem iešu padzīvot ģimenes mājās uz kādu mēnesi..Un tad redzētu ko viņš darītu.
Parasti prāts palīdz pieņemt pareizo lēmumu, bet šajā gadījumā prāta lēmums mainās ik pa laikam, nav konkrētas nostājas kā tas ir parasti.
21.12.2014 10:33 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Varbūt pesimisms, bet man nez kāpēc sāk likties, ka tomēr ja attiecības ir vairāk kā 3 gadus tad neapmierinātība varbūt pat ir normāla.
21.12.2014 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits