Davana- davanina

 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Labvakar meitenes,ar draugu domajam ko davinat ,pareizak sakot es domaju,jo draugs tik atbild-Es nezinu. Kad jautaju varbut so mes varam uzdavinat?? Atbilde-Es nezinu. Davanas bus domatas vina mammai ar viru. Vini uz jauno gadu pie mums no Zviedrijas atlidos,tadel vajaga izdomat ,ko tadu kas ir noderigs,bet nav smags parak un liels. Ir doma par aprocu pogam,bet vai prieks viriesa ,kam ir pie 50 ta ir piemerota ziemassvetku davana? Un drauga mammai iedomajos uzdavinat rotaslietu laditi,parak lielu nee,lai soma var pec tam ielikt,kad lidos atpakal, jo kad biju redezeju ka kedites un gredzeni uz vannas izstabas plauktina metajas,tad iedomajos ,ka butu laba davana. Ko jus meitenes sakat? Problema jau ir ta ka visu vini var nopirkt Zviedrija un 1000x labaku ka te Latvija.
20.12.2014 18:04 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Sākšu ar to, ka drauga vecākiem neko nepirktu un nedomātu, ja puisim būtu vienalga. Kas tad tev par daļu, ja viņš pats negrib?
21.12.2014 14:31 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
A.2 Nav jau ta ka draugs negrib, vnk vinam ka tada davanu meklesana neaizrauj, vins viss labak ieskrietu veikala ,pakertu lko un viss, bet domat ko un kaa ,neee.:D
22.12.2014 11:50 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tās kastītes ir ļoti smukas, bet jautājums, vai tiešām varēs paņemt līdzi? man viena pazīstama meitene, kas dzīvo ārzemēs, arī tādu dabūja dāvanā, bet projām neaizveda, jo aizņem vietu, bet braucot prom, jau tā ir pilni koferi ar mantām. es sliektos uz kaut ko, kas ir mazāka izmēra, un par ko droši zināms, ka tā dāvana tiešām tiks paņemta līdzi.
Bet vispār es arī būšu skarba - ja manam draugam viss vienalga būtu par dāvanām, kas turklāt viņa vecākiem tiek meklētas, es nemeklētu neko. Daži vīrieši arī brižam izlaižas galīgi, dāvanu meklēšana nav tikai sievietes pienākums!
22.12.2014 11:58 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
aproču pogas ir riskanti dāvināt, jo musdienās ne visi vīrieši valkā kreklus, kur tās vat pielikt. parasti jau ikdienai vīrieši pērk kreklus ar jau piešūtām podziņām.. aproču pogas var pielikt tikai speciāli šūtiem krekliem, kur piedurknes galā ir nevis poga un pogcaurums, bet divi pogcaurumi. es nepirktu, jo var izrādīties nelietojama dāvana..
mammai gan lieliska ideja par rotaslietu kastīti!
22.12.2014 13:08 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Es noteikti nedāvinātu medu,rupjmaizi,dzērvenes cukurā,etc... Jā,kad atbrauktu ciemos,iespējams,pacienātu,vai iesaiņotu līdzņemšanai,taču no tā neveidotu dāvanu!!!
Ja vīrietim apročpogas būs reāli pielietojamas,uzskatu,ka ļoti laba dāvana. Varbūt vari piemeklēt īpaša dizaina,kas sasaistās ar vīrieša profesiju.

Ja imidžs atļauj,varbūt kādu no šīm
Mammai rotu kastīte- jauka dāvana,bet tiešām,jāskatās,lai izmēros nav liela. Varbūt,ja bagāža atļauj un zini,ka mamma lietos,varbūt izvēlies Madara kosmētiku. Savukārt ,pieminētie zefīri būs jauks akcents dāvanai!
Pats galvenais,lai dāvana sagādā prieku!
22.12.2014 13:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Taa liekas,kas tur liels-rotas lietu kastiite,bet man noteikti arii tai vajadzeetu saskaneet ar manu gaumi...taapeec es izveeleetos ,varbuut pat pati paluugtu,lai man atrod piemeeram vislabaako rupjmaizi,kaadu var atrast.Ar to gribeeju teikt,ka varbuut var arii uzprasiit sievietei,ko vina veeleetos.
22.12.2014 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!