Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pamazām zūd spēki

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Ilgi domāju, vai rakstīt...
.. man ir sajūta, ka es sevi nobeigšu ar domām. Ir tik daudz jautājumu, ir tik maz atbilžu.. jo jautājumi ir galvā. Ir tik daudz domu.. kuras es nespēju apturēt, jo ar domām neko nevar izdarīt un no sevis aizbēgt nevar.. es saprotu, ka nespēju ar to visu tikt galā, bet arī nespēju to glabāt sevī. Visu laiku tiek atstāta vieta šaubām un no šaubām aug dēmoni galvā, un tie dēmoni vienkārši sagrauž mani no iekšpuses.
Vislabāk es jūtos naktī - kad esmu aizmigusi un varu nedomāt. Es vispār negribētu mosties.. nepamet sajūta, ka lābāk būtu, ja manis nebūtu...
..un es turpinu un turpinu mocīt sevi. Ir tūkstošiem jautājumu, kāpēc? Bet atbilžu nav. Kā ar to visu sadzīvot? Kā likt sev saprast, ka nekas jau īsti nenotiek.. kā atkal atgūt to pārliecību, to pašapziņu, kas bija agrāk? Kā saprast, ka rīkojies pareizi, ja galvā ir mudžeklis, nevis skaidra doma? un tad iestājas tukšums.. tāda tukšuma sajūta un bailes.. un tās atkal uzvar un es atkal raudu.. un es atkal moku sevi un viņu.. ar ko tas viss beigsies? man vienkārši vairs nav spēka.. nekam..
19.12.2014 10:21 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
baac nu es nesaprotu autori, tu esi stulba , tik ljoti neglita vai bez darba ka nevari vinju pamest pec ta ka vins skaidri tev pateicis,ka vinjam patik vel kada, tak paaule tik daudz virieshu,nu nav jabut zem tupeles,var atrast tak savu virieti. tu reali sevi pazemo. Ko tu gribi dzirdeet no mums parejam,ja saki ka pamesana neko neatrisinas?! a paliekot kopaa un cikstot ka vins tevi kraap un tu to pieljauj tev skiet pieljaujami?, kaa norma, nu lol, es tiesam neizprotu tadas meitenes , nu ja tevi virietis uztur un tu bez vinja neesi nekas, nu tad laiks ir to mainiit !! dusma un tadaam muljkjeem
20.12.2014 14:05 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Vīrietis nav suns....
Aizmirsti, ka iemīlējies vīrietis visu laiku kā uzticīgs suns sēdēs tev blakus, raudzīsies mīlestības pilnām, dievinošām acīm, nēsās uz rokām un katru dienu dāvās ziedus. Vīrietim ir tiesības būt nogurušam, satrauktam vai bažīgam dažādu iemeslu dēļ.

Neapvainojies, ja viņš nevēlas darīt ko tādu, kas ietilpst tavos personiskajos plānos. Tev nav jāveido viņa dienas kārtība.

Atceries, ka mīlestības dēļ viņam nav jāatsakās no saviem draugiem, radiem un hobijiem.

Bez ierunām atzīsti viņa tiesības būt atšķirīgam, nedomāt un nerīkoties tieši tā, kā to dari vai vēlies tu. Stipru attiecību pamats ir divas spēcīgas personības, kuras respektē viens otra vēlmes un vajadzības.

Paturi savas aizdomas un šaubas pie sevis vismaz tik ilgi, kamēr tām nav pietiekami nopietns pamats.

/Netēlo detektīvu. Ja neuzticies savam parnerim bez pietiekama pamata, paanalizē sevi. Parasti šaubas un greizsirdība māc par sevi nepārliecinātas personas.

Arī tev nav otra cilvēka dēļ jāatsakās no savām interesēm. Atceries, ka mums nav jādzīvo otra cilvēka dzīve, zaudējot savējo.
20.12.2014 16:10 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Par attiecībām , pieburšanu, liktens maiņu....lasiet un rakstiet
http://www.astral-temple.com/lv/discussion/pieburt-virieti-sievieti/12/
[email protected]
20.12.2014 16:12 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Mums arī bija šāda darba kolēģe.. psihoju, ārdījos, ar vārdiem tiku mierināta, ka esmu vienīgā, vislabākā, tai pat laikā kolēģe arī tā kā patīkot.. nu un tad arvien biežāk sākās uzkavēšanās darbā, darba pasākumi, darbs svētkos.. nebiju jau muļķe, ka nesapratu, tik ar sirdi bija grūti aptvert - vai tad tiešām viņš pēc visa varētu man tā? Pēc bildinājuma? Un vēl visas tās SMS.... fuj. Bet nu izsāpēju, dzīva esmu. Nevajag turēt gājēju un nevajag būt par back up plan. Dzīve ir pārāk īsa, lai šādi to izniekotu, visu to asaru vietā labāk padzīvo SEV! Tas būs tā vērts, tici man. :)
20.12.2014 16:45 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tāda dusma rauj šo visu lasot.
Ārprāts!!!!


+++

Tiešām, arguments "mīlestība" bieži šādos gadījumos ir tracinošs. Meitenes-zombiji... Tādos gadījumos varu teikt, ka nedod Dievs tā iekrist (lasi - mīlēt kādu tik ļoti, ka prāts aptumšojas). Turklāt tāda mīltestība pret to, kas nemāk ko tādu novērtēt.. Nu skumji reizē..
20.12.2014 23:11 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Es nesaprotu, kā pieņemt to, ka viņa dzīvē ir parādījusies vēl viena sieviete...

Nav arī jāpieņem...

+++ un jābeidz tas viss, lai sevi leiki nepazemotu.
20.12.2014 23:57 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Jaunkundzei nav pascienas un ja vel tere naudu uz vinju - neies ar tuksam rokam uz slimnicu ko varetu teret uz tevi nu i nenormali un tu vel to pielauj?
Iespejams, ka tik tev stasta ka nav bucas, sekss.
Vai spej iedomaties, ka vins skupstijis vinu un vakara tevi pec tam?
Ka vinja loceklis pabijis vinjas vavere un tu pec tam skupsti to un pamerce tevi?
Calis reali labi iekartojies, zel, ka mana draudzene nepielauj sadu situaciju ;(
21.12.2014 09:45 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Viņa skatījumā rādītājs tam, ka viņš izvēlas mani ir tas, ka viņš ir kopā ar mani - brīvdienas, darbdienu vakaros, naktīs, svētkos... Viņam ar mani ir kopēja dzīve un šajā situācijā (kad viņa slimo) viņš viņai esot tikai kā morāls atbalsts.. viņam neviena cita nepatīkot un nevarot patikt tā, kā es, mums ir lieliska seksuālā dzīve.. kad esam kopā, es jūtu to viņa mīlestību, redzu to viņa acīs, jūtu viņa pieskārienos, tajā, kā viņš reaģē, kad es pieskaros viņam..


Kur ir tava problēma, sieviete ? Pati sevi uzkurini, pati raudi. Un vēl saklausies cosmo bābiņu padomos – pamet pirmā, tevi tāpat pametīs... Varbūt pametīs, varbūt nepametīs, varbūt tu atradīsi citu, Kas zin kas notiks vēlāk ? Neviens jau nav piesiets otram & nevar garantēt, ka būs kopā mūžīgi mūžos... Vnk beidz zīlēt nākotni & aizmirsti to neveiksminieci, kas karās tavējam kaklā, nepalīdzi viņai.
21.12.2014 09:49 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Pasaki, ka ar vinju uz slimnicu dosies kopa un ja vins to negrib, tad skaidrs, ka miljakie.
21.12.2014 10:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!