Pamazām zūd spēki

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Ilgi domāju, vai rakstīt...
.. man ir sajūta, ka es sevi nobeigšu ar domām. Ir tik daudz jautājumu, ir tik maz atbilžu.. jo jautājumi ir galvā. Ir tik daudz domu.. kuras es nespēju apturēt, jo ar domām neko nevar izdarīt un no sevis aizbēgt nevar.. es saprotu, ka nespēju ar to visu tikt galā, bet arī nespēju to glabāt sevī. Visu laiku tiek atstāta vieta šaubām un no šaubām aug dēmoni galvā, un tie dēmoni vienkārši sagrauž mani no iekšpuses.
Vislabāk es jūtos naktī - kad esmu aizmigusi un varu nedomāt. Es vispār negribētu mosties.. nepamet sajūta, ka lābāk būtu, ja manis nebūtu...
..un es turpinu un turpinu mocīt sevi. Ir tūkstošiem jautājumu, kāpēc? Bet atbilžu nav. Kā ar to visu sadzīvot? Kā likt sev saprast, ka nekas jau īsti nenotiek.. kā atkal atgūt to pārliecību, to pašapziņu, kas bija agrāk? Kā saprast, ka rīkojies pareizi, ja galvā ir mudžeklis, nevis skaidra doma? un tad iestājas tukšums.. tāda tukšuma sajūta un bailes.. un tās atkal uzvar un es atkal raudu.. un es atkal moku sevi un viņu.. ar ko tas viss beigsies? man vienkārši vairs nav spēka.. nekam..
19.12.2014 10:21 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.12.2014
kampanella, cik par viņu ir dzirdēts tad viņš aizbrauca arī no LV, arī uz to pašu valsti kur viņšm dūdiņa atrodas, bet tā rī nav viņu ne reizi saticis :D

Tas bija pirms kādiem 4gadiem. Un nu tagad ir tākā nevar vairs nevienam uzticēties :)
Nevaru iedomāties kas būtu cilvēkam jāizdara lai varētu.
Manuprāt, tieši tā nodevība kas notiek prātā ir pati šausmīgākā, jo tu nodod nevis ar miesu bet gan ar dvēseli.
19.12.2014 14:48 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
S-P-A, tu šeit raksti ar cerību, ka kāda teiks "man arī tā ir bijis, viss beidzās labi", bet nebūs :( Rakstīju savu situāciju diskusijā "Paranoja", diemžēl neticu, ka viss būs labi.
Saņemies un ej dzīvē.
19.12.2014 14:49 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
SAP, sveika mīļa! :)
19.12.2014 14:50 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.12.2014
Man jau atkal par to bildinājumu viņa draugi pastāstīja, kas beigu beigās bija kļuvuši par maniem draugiem, pēc visas situācijas.

Nu neko, no sākuma noliedza, teica ka draugi melo, pēc tam atzina.

Tā otra meitene pati bija šokā, jo bijām iepazīstinātas, un viņa domāja ka mums tākā ģimene sāk veidoties, un par viņa kkādām jūtām vispār neko nebija zinājusi.

Tur jau vispār visi šokā bija par to cik nesmuki izrīkojas.
19.12.2014 14:52 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.12.2014
black dress, caw caw :)
19.12.2014 14:53 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Interesanta diskusija. No savas pieredzes varu pastāstīt, ka man attiecību sākumā bija tā, ka manam puisim jau pirms tam bija ilgi patikusi viena meitene, kurai mans puisis īsti neinteresēja - viņa drīzāk viņu izmantoja, kad viņai vajadzēja un tas arī viss. Kāpēc es neizbeidzu attiecības? Es liku savam puisim izvēlēties. Viņš uzreiz nepārtrauca kontaktus ar šo meiteni, bet pēc apmēram 3 mēnešu ilgiem mūsu kašķiem, manas greizsirdības un nepiekāpīguma viņš tomēr izvēlējās mani. Otreiz vairs nekad tam neietu cauri, bet toreiz tā bija pirmā mīlestība, rozā brilles utt. Joprojām esam kopā. Jau 5 gadus. Tagad esmu pilnībā pārliecināta, ka mans puisis mani nekrāptu. Zinu, ka viņam kāda iepatiktos, tad viņš šīs simpātijas neattīstītu, jo kāpēc gan izjaukt ilgas un stabilas attiecības, kas balstītas uz uzticību, tikai mirkļa simpātiju dēļ?

Ko es darītu autores vietā? Grūti teikt. Iespējams vispirms kārtīgi noskaidrotu kāda ir situācija. Vispirms kārtīgi izrunātos ar draugu. Ja tas mani nepārliecinātu, tad paspiegotu viņu - palasītu viņa īsziņas, pavērotu viņu. Ja apstiprinātos aizdomas par to, ka viņš slepus tiekas ar šo sievieti, tad atklātu viņam, ka to zinu un liktu izskaidroties. Pateiktu, ka tas nav pieņemami, ka viņi tiekas divatā. Par slimnīcas apciemojumu - it kā pieklājīgs žests, tas vēl nav ļaunākais. Ja ir tikai slimnīcas apciemojums, tad pati dotos līdzi vai izceptu kolēģei cepumus.
19.12.2014 15:03 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
izceptu kolēģei cepumus.


ar indi. :D
19.12.2014 15:08 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vai vismaz caureju izraisošām zālēm :D
19.12.2014 15:10 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
JA es zinātu, ka viņa ir TIKAI kolēģe, tad nekādu sirdssāpju nebūtu. BET - viņš ir pateicis, ka viņa viņam simpatizē..


ja man mans vírs pateiktu ka vinjam patík kád cita sieviete un sáktu meklét ar vinju kontaktu - tajá pashá diená vinjsh vairs nebútu mans vírietis. nav ko ljaut sevi pazemot. ja vinjsh tevi nav krápis,(laika jautájums, bet vispár jau neticu, ka nav krápis) , tad pazemo gan vinjsh tevi sakot tádus várdus...
19.12.2014 15:13 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Nu tas jau vairāk bija ar domu par "turi savu ienaidnieku tuvāk par draugu" bet variants ar indi ar nav zemē metams :D:D
19.12.2014 15:14 |
 
Reitings 166
Reģ: 29.01.2009
Bet Tu pati nejūti , ka viņš pat necenšas??viņam pat nav svarīgi ko Tu domā par to , ka viņam simpatizējot kāda cita.
Un es arī nesaprotu kā viņš to visu definē?ka viņi ir draugi ? kas vairāk?
kā viņš vispār Tev var ko tādu pateikt un nodarīt , it īpaši šādā situācijā?
tā vien liekas , ka ja viņam ar viņu nekas neizveidosies tad nāks pie tevis.
liekas , ka esi rezerves variants
19.12.2014 15:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kraapsana buutu tad ,ja viirietis neteiktu ,ka simpatize sieviete,neteiktu godiigi,ka grib tikties-braukt apciemot so sievieti uz slimniicu...sleeptu to.
Draudziiba var buut starp viirieti un sievieti,bet noteikti piekriitu,ka taa kaadreiz var paariet miilestiibaa.
19.12.2014 15:20 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Un par to "simpatizēšanu" - kādā kontekstā viņš to ir pateicis? Es nesen biju ar draugu uz viņa darba ziemassvētku ballīti. Kā izrādās, viņam ir 3 diezgan simpātiskas kolēģes. Ar vienu viņš ikdienā braukā arī kopā uz skolu. Brauc kopā, jo tad sanāk lētāk par degvielu maksāt. Un tad nu es ballē ieraudzīju šīs meitenes un teicu viņam "Kādas tev simpātiskas kolēģes!" Viņš man skaidri un objektīvi pateica "jā, atzīstu, ka ir simpātiskās meitenes, bet man ir viena skaistāka - tu".
19.12.2014 15:22 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
bet, nu , turies, man pat bail iedomáties kádas ir sajútas tavá sirdí tagad!

un atkal ielieshu vél vienu pilienu darvas shajá visá - tas, ka vinjsh tev saka, ka tevi míl un izvélas tevi, bet nepárstáj kontaktéties ar to sievieti - tas viss var bút tápéc, ka - ja tur nekas nesanák, bús droshs celjsh atpakalj pie tevis, jo vinjsh jau visu laiku tev saka, ka tu esi ístá. sho es no nelágas pieredzes saku. ir dzívé mégináts nosédét uz 2 krésliem, kamér tiku skaidríbá savá galvá, ko darít.

biju tá teikt tava víriesha vietá, né, nekrápu, vnk sáku iemíléties citá, bet no sava toreizéjá aizgáju ne uzreiz, bet tad, kad sapratu, ka viss sanáks ar to otru. tajá otrajá iemíléjos, bet arí toreizéjais vírietis gluzhi vienaldzígs nebija. vai es bútu palikusi ar vinju kopá, ja nekas nebútu sanácis ar to otru? iespéjams. bet - es tad biju jauna un stulba, ko lai saka ...
19.12.2014 15:24 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Piekrītu par to komentāru, ka var jau būt simpātijas, bet galvenais ir tomēr tas ko ar šīm simpātijām iesāk. Ja tās attīsta, tad situācija nav diez ko laba...
19.12.2014 15:25 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Esmu bijusi tā puiša vietā. Un tik tiešām viņš tev mēģina pateikt, nu ka nav un nebūs vairs nekā īpaša starp jums. Viņam vienkārši ir žēl tevi pamest tik atklāti vai nevar saņmeties un nav gatavs, kamēr to otru nav dabūjis. Savādāk viņš nemaz neļautu tev nojaust par tādas kolēģes eksistenci.
19.12.2014 15:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
un atkal ielieshu vél vienu pilienu darvas shajá visá - tas, ka vinjsh tev saka, ka tevi míl un izvélas tevi, bet nepárstáj kontaktéties ar to sievieti - tas viss var bút tápéc, ka - ja tur nekas nesanák,
+++
Taada versija arii var pastaaveet.
Te ir jaapaardomaa,vai tev ir veerts saglabaat siis attieciibas,veerts ciiniities par so viirieti.
Es nezinu nevienu viirieti,kuram nesimpatizeetu citas sievietes...Atskiriiba visaa ir tikai tur,kaa sie viiriesi "turaas" ,paraada sevi maajaas,sabiedriibaa esot kopaa ar sievu,draudzeni !Mees nekad nevaram zinaat ,kas notiek iisteniibaa cilveekaa ieksaa-varam tikai nojaust!
19.12.2014 15:31 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Varu tikai ieteikt, runā ar savu vīrieti un vēlreiz runā. Un konkrēti, noskaidro, kādas simpātijas viņam pret viņu ir, kādu nākotni viņš redz ar Tevi. Kā tas viss saistās ar to sievieti. Un ko vēl varu ieteikt. Palūdz, lai viņš iepazīstina jūs. Kaut aizej viņam līdzi uz slimnīcu pie viņas. Jā, saprotu, noteikti nevēlies viņu redzēt, bet vienkārši esi līdzās savam vīrietim, parādi tai sievietei, ka Tu rsi viņa sieviete, nevis tupi maliņā. Protams, ja viņš meklēs aizbildinājumus, kāpēc nevari iet līdzi uz slimnīcu vai kāpēc nevar iepazīstināt, tad tur viss būs skaidrs, ka kaut kas ir bijis vai top. Bet šādi Tu varu noskatīties no malas un saprast kādas tad ir tās attiecības. Vienkārši neklusē, nesēdi maliņā, rīkojies. Ja tik ļoti mīli, tad dari kaut ko lietas labā. Un otrs, no sirds iesaku atrast abiem brīvas dienas un doties kaut kur prom no ikdienas, tikai diviem jums kopā. Atsvaidzini viņā vēlmi pēc Tevis.
19.12.2014 16:08 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Kā jau iepriekš minēju, Tava diskusija šajā forumā ir vienīgā, kasm anī izraisa tik spēcīgas emocijas un pārdomas, tiešām aizdomājos par to visu, kā būtu, ja tā notiktu ar mani.
Ja tās ir tikai nevainīgas simpātijas, un pret Tevi ir tik ļoti spēcīga mīlestība, kādēļ viņš neņem vērā tavusl ūgumus un sāpes, bet turpina pie viņas braukt un runāt. Labi, tu nevari viņu uzkontrolēt darbā, taču kāds vispār sakars TAVAM vīrietim braukt pie savas potenciālās mīļotās? Un ko tajā laikā dari tu? Cep viņam pankūkas? :(
Tādas attiecības tevi pašu lēnām saēd. Tas ir ļoti smagu, esmu bijusi šāda situācijā, kad zaudē sevi. Un domā, ka tas vīrietim dos iemeslu palikt pie tevis? Protams, ka nē, viņš redzēs, ka izdziest viņa mīļotā sieviete un variants jau būs rokas stiepiena attālumā.
Ja tiešām neapsver domu par šķiršanos, mans ieteikums ir censties cik spēka tēlot spēcīgu sievieti- izlikties (!!!) ka vēlies padzīvot atsevišķi vai ko tādu, varbūt, pat būt aukstai un ķiķināt skatoties telefonā,izliekoties, ka raksties ar kādu tavu draugu un morālo atbalstu. Mīlošā vīrietī uzreiz ieslēgsies aizsarginstikts un viņš nekavējoties rīkosies, lai viņa sieviete piederētu viņam vienam, un sāks aizdomāties, ka viņš nerīkojas pareizi, bet ja tas b;us iemesls šķiorties- nu tad skaidrs.
Atgūsti pašapziņu, kaut vai mākslotu, bet parādi vīrietim, ko viņš zaudē.
TIkko ienāca prātā jautājums.. varbūt pat parunā ar to pašu sievieti? Nezinu, piedraudi viņai? Zinu, ka es acis tai maitai izskrāpētu, un tas ir pavisam nopietni!
19.12.2014 16:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atsvaidzini viņā vēlmi pēc Tevis.
++
19.12.2014 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!