Pamazām zūd spēki

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Ilgi domāju, vai rakstīt...
.. man ir sajūta, ka es sevi nobeigšu ar domām. Ir tik daudz jautājumu, ir tik maz atbilžu.. jo jautājumi ir galvā. Ir tik daudz domu.. kuras es nespēju apturēt, jo ar domām neko nevar izdarīt un no sevis aizbēgt nevar.. es saprotu, ka nespēju ar to visu tikt galā, bet arī nespēju to glabāt sevī. Visu laiku tiek atstāta vieta šaubām un no šaubām aug dēmoni galvā, un tie dēmoni vienkārši sagrauž mani no iekšpuses.
Vislabāk es jūtos naktī - kad esmu aizmigusi un varu nedomāt. Es vispār negribētu mosties.. nepamet sajūta, ka lābāk būtu, ja manis nebūtu...
..un es turpinu un turpinu mocīt sevi. Ir tūkstošiem jautājumu, kāpēc? Bet atbilžu nav. Kā ar to visu sadzīvot? Kā likt sev saprast, ka nekas jau īsti nenotiek.. kā atkal atgūt to pārliecību, to pašapziņu, kas bija agrāk? Kā saprast, ka rīkojies pareizi, ja galvā ir mudžeklis, nevis skaidra doma? un tad iestājas tukšums.. tāda tukšuma sajūta un bailes.. un tās atkal uzvar un es atkal raudu.. un es atkal moku sevi un viņu.. ar ko tas viss beigsies? man vienkārši vairs nav spēka.. nekam..
19.12.2014 10:21 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Es laikam izietu uz to vai nu esmu tavā dzīvē vienīgā svarīgā sieviete vai neesmu tev nemaz.


Galvenais saproti, ka ilglaicīgi sevi tā mocīt nevari!
19.12.2014 13:45 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
kā var prasīt, lai viņi pārtrauc kontaktēties, ja viņi strādā kopā? Tad vienīgā izeja šajā ir tā, ka viņa aiziet no darba.. Bet tas jau nav manā varā.

Viņa skatījumā rādītājs tam, ka viņš izvēlas mani ir tas, ka viņš ir kopā ar mani - brīvdienas, darbdienu vakaros, naktīs, svētkos... Viņam ar mani ir kopēja dzīve un šajā situācijā (kad viņa slimo) viņš viņai esot tikai kā morāls atbalsts.. viņam neviena cita nepatīkot un nevarot patikt tā, kā es, mums ir lieliska seksuālā dzīve.. kad esam kopā, es jūtu to viņa mīlestību, redzu to viņa acīs, jūtu viņa pieskārienos, tajā, kā viņš reaģē, kad es pieskaros viņam..

bet tad atnāk domu dēmoni... un es pārvēršos par nelaimīgu asaru čupiņu...
19.12.2014 13:47 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Kādi vēl dēmoni, Tu vienkārši sāc domāt loģiski.
19.12.2014 13:50 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vispār jau tieši darbā nevis mājās mēs pavadām lielāko daļu dzīves, tā ka tas arguments par brīvdienām, kopīgiem vakariem, svētkiem tāds aiz matiem pievilkts.
Jautājums - kāpēc tieši viņai būtu jāiet prom, kāpēc tavs vīrietis nevar atrast citu darbu?
izskatās, ka tā sieviete ir vientuļa, ja tavu vīrieti izmanto kā morālo atbalstu, un ko vēl vairāk vajag vientuļai sievietei kā vīrieti, kurš turklāt vēl pats luncinās apkārt???
19.12.2014 13:50 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Šarlote - trāpīts - viņa ir vientuļa!
Un es visu laiku domāju, ka lābākais risinājums šai situācijai būtu, ja viņai uzrastos cits vīrietis - mīļotais vīrietis, kurš viņai pateiktu, lai viņa pati izbeidz kontaktēties..

Carine - un kas būtu loģiski domāt?
19.12.2014 13:59 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Pēc autores rakstītā nemaz nevar saprast, kas viņam ar to otru sievieti ir, bet viss Cosmo jau pasludinājis, ka viņš pinās ar divām uzreiz, krāpj un mīcās ar savu kolēģi :D
Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudziem jūsu vīriešiem ir simpātijas pret savām kolēgēm, vai tāpēc uzreiz liksiet vīrietim nomainīt darbu vai pasludināsiet, ka viņš jūs krāpj?

Autorei - ko vīrietis ir teicis par tām savām simpātijām? Kāpēc viņš tās pieminēja? Un vai pēc viņa sacītā var spriest, ka viņš vēlas šīs simpātijas kaut kādā veidā attīstīt, vai tomēr, grib būt ar tevi un ar kolēģi saglabāt vien draudzīgas attiecības?
19.12.2014 14:02 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
kā var prasīt, lai viņi pārtrauc kontaktēties, ja viņi strādā kopā?

zini, lai cik neticami tas neizklausītos, bet cilvēki mēdz mainīt darba vietas. Tas nav arguments, lai turpinātu plivināties ap savu jauno sirdsāķīti :D
19.12.2014 14:04 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Pašai ir viena draudzene, kura savam gandrīz "mīļākajam" (sms, sazvanīšanās, nevainīgi randiņi) piedēvē vārdus- nu viņš taču ir tikai kolēģis, kā lai mēs nekontaktējamies? Draugam nav nekādu variantu piesieties. Situācija pretīga.

Esi pārliecināta, ka meitenei simpatizē tavs puisis? Varbūt viņu attur tikai tas, ka pati meitene nav pārliecināta?

Īsti nesaprotu viņa attaisnojumus- viņš saka, ka simpatizē viņa, tajā pat laikā- dod tikai morālu atbalstu. Viņš vispār ir definējis, kas tur ir? Un, kā vispār izskaidro šo situāciju? Izklausās pēc- kamēr nebūšu ieguvis jauno sievieti, no vecās jau arī tā kā neiešu prom.. nezinu..
19.12.2014 14:08 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudziem jūsu vīriešiem ir simpātijas pret savām kolēgēm, vai tāpēc uzreiz liksiet vīrietim nomainīt darbu vai pasludināsiet, ka viņš jūs krāpj?


Kampanella Tu bieži vien izklausies lāga sieviete pēc saviem komentāriem, tāda, kuras komentāru ir vērts izlasīt. Kaut kā prāta atausa diskusija, ka Tu būtu dusmīga uz sava vīrieša , ja viņš Tevi dzimšanas dienā neapsveiktu ar svētku brokastīm, jo redz tā pieņemts ģimene.. Tā tāda maza atkāpe,protams, no tēmas , bet kā sieviete, kas spēj pukoties par tādiem ,manuprāt sīkumiem, spēj pasludināt tāda veida simpātijas, kur vīrietis pa vakariem slapstās, sazvanās un sarakstās un vel paziņo savai sievietei, ka viņam ir simpātijas pret to kolēģi kā normu? Nu var būt simpātijas pret cilvēkiem, bet ne jau nu tādas... Mans vīrietis kaut kā, pat ja viņam ir simpātijas, nekur pa vakariem nebrauc un ne pie viena neskrien, lai gan ir iejūtīgs bez gala ;)
19.12.2014 14:09 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Skumji. Ļoti skumji. Es nevaru ieteikt, kā tev rīkoties. Es zinu tikai to, kā tādā situācijā rīkotos es. Ja mans vīrs man pateiktu, ka viņam simpatizē kāda sieviete un viņš visu laiku meklē saziņas iespēju ar viņu, tad man jau tā būtu emocionālā krāpšana. Tas nozīmē, ka es nebūtu vienīgā sieviete viņa sirdī un jūtās. Tā ir kā staigāšana pa plānu ledu. Man būtu saspringti jādomā, ka pie katra mazākā kašķa viņš varētu aizskriet pie viņas, katra nokavēta piecminūte manā prātā jau uzburtu pretīgi erotisku ainu ar vīru un to otru sievieti. Es indētu sevi ar domām un vīrs mani nespētu pārliecināt par pretējo. Jo uzticība jau ir zudusi. Es arī zinu, ka tik ilgi mocītos, līdz pati nobeigtu visas labās jūtas sevī, kas man ir pret šo vīrieti un agrāk vai vēlāk mūsu attiecībām pienāktu gals. Es vienkārši esmu tāds cilvēks, es sāpīgi uztveru kaut mazāko nodevību un smagi iekšēji to pārdzīvoju. Es viegli uzticos cilvēkiem, bet uzticos tikai vienreiz.
Man ir kolēģis un ļoti labs draugs vīrietis. Mēs arī varam nopļurināt pa telefonu 2 stundas un čatot visu vakaru draugos. Vīrs ir mierīgs. Jo man NAV un nekad nebūs simpātijas pret kolēgi kā pret vīrieti. Manās acīs vīrs ir vienīgais vīrietis. Un viņš to zina.

Muahahahahahahahahahahaha! :-D :-D :-D Padomdevēja! :-D :-D :-D

No vienas puses ir normāli, ka vīrietis redz arī citas sievietes ne tikai Tevi, bet tas nav normāli, ka šī patika jau pārvēršas viņas apciemošanā, komunikācijā pēc darba utml.
Uzskatu, ka Tev jāatrod vīrietis, kurš Tevi novērtēs un pie citām neskries.

Pareiz. Savas sievietes cienoši vīrieši darba kolēģēs slimnīcā neapciemo, darbā - nesarunājas nesveicinās. ja darba darīšanās jāizrunā kāds jautājums tad dara to caur pievērtām durvīm vai aiz necaurspīdīgas starpsienas. Nekad pat sapulču laikā uz kolēģēm neskatās un cenšas neatrasties vienā telpā. :-D :-D :-D

Slimnieces ...
19.12.2014 14:09 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudziem jūsu vīriešiem ir simpātijas pret savām kolēgēm, vai tāpēc uzreiz liksiet vīrietim nomainīt darbu vai pasludināsiet, ka viņš jūs krāpj?

Bet tomēr... šāds vīrietis tad nemeklē tikšanos ar šo kolēģi, neapmeklē slimnīcā bez sievas klātbūtnes, jo sevišķi, ja zina sievas nepārliecinātību par situāciju...
19.12.2014 14:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
kampanella, jā, protams, ka var būt un noteikti ir simpātijas, bet vai tas ir normāli, ja pēc darba tiekas, slēpj to no savas sievietes? vai tiešām sievietei nav draudzeņu, kas viņu slimnīcā varētu apciemot? nav mātes, māsas? nav citu kolēģu sieviešu?
autore, vai viņa vismaz zina, ka tavs vīrietis ir aizņemts?
un, lai cik skumji izklausītos, neticu, ka viņa tā vienkārši ņems un meklēs sev citu vīrieti, ja viņai arī simpatizē tavs draugs... ja viņa būtu tik godprātīga, ka aizņemti vīrieši viņai būtu tabu, viņa darītu visu, lai izvairītos no tava drauga un sevi lieki nesāpinātu, nevis vēl uz slimnīcu pie sevis aicinātu.
19.12.2014 14:16 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Meitenes, es saprotu visu, ko sakāt, vienkārši nevajag arī pārspīlēt uzreiz, ka viņš viņu krāpj un, ka viņam jāiet prom no darba :D Es nesaku, ka vajag samierināties ar to, ka viņš tur sarakstās ar viņu, satiekas pēc darba utt, bet nevajag arī visu dramatizēt tik ļoti un pasludināt lietas, kas iespējams, nemaz nav taisnība. Protams, ja vīrietis, grib turpināt ar šo sievieti ciešāku kontaktu par koleģiālām attiecībām, tad autorei ir jāliek izvēlēties, bet varbūt viņš tomēr ir sapratis, ka tās ir tikai simpātijas un autori zaudēt nevēlas. Nu nevajag spriest par lietām, kas te nav pietiekoši labi paskaidrotas.
Un tāpat arī nevajag saukāt autori par mazohisti un cilvēku bez smadzenēm, ja pašas neesat ko līdzīgu piedzīvojušas un nezināt, cik smagi ir tādā brīdī. Ne visi cilvēki ir tik emocionāli spēcīgi , lai spētu paceltu galvu uzriez aiziet no ilgstošām attiecībām un patiesas mīlestības. Turklāt pašam tas viss ir jāizdzīvo. Ja vīrietis turpinās tā pazemot autori un turpinās kontaktu ar abām, tad viņai tāpat agri vai vēlu pienāks tas brīdis, tas pēdējais piliens, kad viņa sapratīs, ka tālāk tā vairs nespēj un aizies. Nevajag uzreiz ņirgāties par cilvēku. Pēc tam pati sapratīs, ka labāk vajadzēja jau ātrāk aiziet un neļaut sevi pazemot. Tā ir dzīves skola. Mēs mācāmies tikai no savām kļūdām un tādā brīdī neuzklausām citu domas un pieredzi.
19.12.2014 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
vai tiešām sievietei nav draudzeņu, kas viņu slimnīcā varētu apciemot? nav mātes, māsas? nav citu kolēģu sieviešu?

+100
es tiešām neticu, ka viņai nav neviens cits, kas apciemotu. Un tas liek domāt,ka viņa pati ļoti labprāt vēlas lai tieši autores vīrietis pie viņas dotos
19.12.2014 14:26 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Ja tev draudzene stāstītu, ka viņa nonākusi šādā situācijā, ko tu viņai ieteiktu?
19.12.2014 14:32 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.12.2014
Iz manas pieredzes.

Bijām kopā gandrīzvai 5 gadus.
Arī bija "draudzene" kura viņam simpatizēja. Tā viņam bija iena no pusaudža gadu mīlestībām, kuru labi ja aiz rociņas kaut reizi dzīvē bija turējis, bet bija visi pusaudža gadi notusēti vienā kompānijā.

Pati meitene bija dzīvojusi ārpus LV, un pāris reizes gadā bija braukusi uz Rīgu.
Katru reizi kad viņa bija atbraukusi cilvēks tā kā zieds atplauka.
Tad kādu dienu uzzināju no kopīgiem paziņām ka viņam ir jūtas pret to meiteni, kaut kopā bija nodzīvots jau vairāk par 3 gadiem.

Un tad sākās ...
Man visu laiku bija domas, vai viņš par viņu domājot, cik bieži domājot, kādas domas domājot, kāpēc domājot, kā viņam manī trūkst ka domājot, un kāpēc vispār ir ar mani kopā.
Izrunājāmies, pašķīramies, pēc nedēļas atrāpoja pie manis uz ceļiem lūdzot piedošanu un sakot ka nevar bez manis dzīvot, pateica ka tās viņa jūtas ir vienkārši atmiņas par vieglu un patīkamu pusaudžu dzīvi vai kaut kā tamlīdzīgi.
Bet tās domas man nekur nebija pazudušas un katru reizi atkal un atkal redzot kā viņš sāk vicināt asti, kad viņa atbrauc mani grauza tās negatīvās domas un emocijas.

Un tad vēl pēc 2 gadiem es uzzināju ka - viņš to meiteni bija lūdzis lai kļūst par viņa sievu visu mūsu kopīgo draugu priekšā ....
Kāpēc manis nebija kopā ar visiem? Man bija pateikts ka iet ar čomiem uz koncertu tai grupai kas man nepatīk, kaut īstenībā bija viss bariņš ar draugiem savācies, tāpēc ka kārtējo reizi mīļā draudzene bija atbraukusi uz LV.

Un tad man pietika, un pasūtīju kur tālāk. Vnk aprāvās viss iekšā tik tālu, ka pat nevienas emocijas pret viņu nepalika.
Un es ļoti nožēloju ka vispār biju ņēmusi atpakaļ pēc pirmās reizes, jo pazaudēto laiku un nervus nevar atgūt.

Bet tā ir, kāmēr cilvēks pats nebūs gatavs to otru palaist, tikmēr turpinās mocīt sevi.
19.12.2014 14:36 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Un tāpat arī nevajag saukāt autori par mazohisti un cilvēku bez smadzenēm, ja pašas neesat ko līdzīgu piedzīvojušas un nezināt, cik smagi ir tādā brīdī. Ne visi cilvēki ir tik emocionāli spēcīgi , lai spētu paceltu galvu uzriez aiziet no ilgstošām attiecībām un patiesas mīlestības. Turklāt pašam tas viss ir jāizdzīvo. Ja vīrietis turpinās tā pazemot autori un turpinās kontaktu ar abām, tad viņai tāpat agri vai vēlu pienāks tas brīdis, tas pēdējais piliens, kad viņa sapratīs, ka tālāk tā vairs nespēj un aizies. Nevajag uzreiz ņirgāties par cilvēku. Pēc tam pati sapratīs, ka labāk vajadzēja jau ātrāk aiziet un neļaut sevi pazemot. Tā ir dzīves skola. Mēs mācāmies tikai no savām kļūdām un tādā brīdī neuzklausām citu domas un pieredzi.


Piekrītu šim. Pati biju līdzīgā situācijā un, lai cik man apkārtējie nemēģināja atvērt acis, turējos pie sava un nešķīros, biju kā apmāta. Līdz vienam brīdim. Bet tas tiešām pašai S-P-A jāsaprot kas un kā ir, te meitenes var tikai izteikt minējumus un mēģināt likt aizdomāties par lietām, ko pati varbūt neidomājas vai mēģina sevī noslāpēt domu. Bet katrā ziņā situācija nav pavisam nevainīga.
19.12.2014 14:36 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
SAP skumjš stāsts. Tas jau bija kādu laiku atpakaļ? Tagad esi citās attiecībās? Un viņš?
Protams, atbildi tikai tad, ja pati vēlies stāstīt.
19.12.2014 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Man nav saprotams, kapec tad vins slepa, ka sarakstas, ka izdoma ieganstu, lai skrietu satikties ar to sievieti. Un tad kad uzker melos, pasaka, ka tur neka nav. Tad ko melo? Un tad atklati pazino, vinam vina simpatize ka sieviete un tik pat atklati skrien pie vinas. Nu nav tas pienemami.
Esi tikusies ar so sievieti?
19.12.2014 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
SAP, cik drausmīgs stāsts, man tik žēl :(

Jā, mani arī interesēja, kā viņš tev paskaidroja to savu bildinājumu viņai????
Un ko tā meitene? Vai viņi sagāja kopā?
19.12.2014 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits