Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pamazām zūd spēki

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Ilgi domāju, vai rakstīt...
.. man ir sajūta, ka es sevi nobeigšu ar domām. Ir tik daudz jautājumu, ir tik maz atbilžu.. jo jautājumi ir galvā. Ir tik daudz domu.. kuras es nespēju apturēt, jo ar domām neko nevar izdarīt un no sevis aizbēgt nevar.. es saprotu, ka nespēju ar to visu tikt galā, bet arī nespēju to glabāt sevī. Visu laiku tiek atstāta vieta šaubām un no šaubām aug dēmoni galvā, un tie dēmoni vienkārši sagrauž mani no iekšpuses.
Vislabāk es jūtos naktī - kad esmu aizmigusi un varu nedomāt. Es vispār negribētu mosties.. nepamet sajūta, ka lābāk būtu, ja manis nebūtu...
..un es turpinu un turpinu mocīt sevi. Ir tūkstošiem jautājumu, kāpēc? Bet atbilžu nav. Kā ar to visu sadzīvot? Kā likt sev saprast, ka nekas jau īsti nenotiek.. kā atkal atgūt to pārliecību, to pašapziņu, kas bija agrāk? Kā saprast, ka rīkojies pareizi, ja galvā ir mudžeklis, nevis skaidra doma? un tad iestājas tukšums.. tāda tukšuma sajūta un bailes.. un tās atkal uzvar un es atkal raudu.. un es atkal moku sevi un viņu.. ar ko tas viss beigsies? man vienkārši vairs nav spēka.. nekam..
19.12.2014 10:21 |
 
Reitings 166
Reģ: 29.01.2009
Šīs pārdomas ir saistītas ar to diskusiju , kas bija toreiz?
par to ,ka draugs pēķšņi sāka dīvaini uzvesties , teica , ka ies pārlikt mašīnu ,bet beigās radās aizdomas , ka ar citu tikās?
vai es kko jaucu?
es tik ļoti sekoju šai diskusijai līdzi , cerot , ka aizdomas neapstiprināsies :(
19.12.2014 10:25 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Tu pati esi teikusi iepriekšējā diskusijā :

vīrietis nekrāpj. Bet nu jā, lai pateiktu skaidrāk ir jāstāsta vairāk. Bet es to šobrīd nevēlos..


Ja nekrāpj, tad aizmirsti un dzīvo tālāk. Ja Tevi moka šaubas, tātad tomēr tas velns ir tiks melns un šķiet , ka agrāk vai vēlāk sevis un viņa zāģēšana būs apnikusi un Tu jau zini kas būs....
19.12.2014 10:26 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Es arī nesapratu- tas viss saistīts ar iepriekšējām diskusijām? Tad taču beigās viss bija labi,kas atkal?

Novēlu sevi mīlēt vairāk un būt pašpārliecinātākai par sevi!
19.12.2014 10:28 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Ja nezinātu stāsta sākumu iz traģidrāmas "Paranoja", gribētos vaicāt, par ko vispār ir runa.
Sieviete, nu tad ir vai nav viņam tā mīļākā?
Ja ir - slikti, ja nav - atkal slikti, ko apliecina šīs diskusijas tapšana.
19.12.2014 10:31 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Šitādu murgu uzraksta, bet beigās tā arī nepasaka par ko gruzies. :D
Kā tad, lai palīdz?
Izsakies nākamreiz skaidrāk.
19.12.2014 10:36 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es domāju, ka tā situācija tik un tā atstāja iespaidu uz attiecībām un savstarpējo sapratni.
19.12.2014 10:36 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ar krāpēju - fizisku vai emocionālu vēl ilgi raudāsi un mocīsies. Viņš tev 5000 eiro pelna mēnesī, ka paliec ar viņu kopā? Noteikti, ka nē, tāpēc kāda jēga tev no viņa? Iekāro viņš citu nevis tevi.
19.12.2014 10:44 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Mazliet skaidrībai.
Mīļākās (izpratnē - seks, bučošanās, kafejnīcas, dāvanas, kino) šobrīd (!!!) nav. Ir kolēģe. Ar kuru viņam ir kaut kāda neizprotama saikne. Sazvanās pēc darba, uzraksta pa sms.. tagad viņa nokļuvusi slimnīcā un viņš taisās braukt viņu apciemot..
JA es zinātu, ka viņa ir TIKAI kolēģe, tad nekādu sirdssāpju nebūtu. BET - viņš ir pateicis, ka viņa viņam simpatizē..

un tas mani bloķē.. es uzburu savās domās to, kā nav.. un varbūt arī nekad nebūs! Zinu, ka dumji, stulbi un vispār... bet es neko nevaru ar sevi padarīt. Es nesaprotu, kā pieņemt to, ka viņa dzīvē ir parādījusies vēl viena sieviete... un nestāstiet man, ka var pastāvēt draudzība starp vīrieti un sievieti.. pārāk daudz reālus piemērus redzu tam, ka tā nav.. un tas mani biedē.. jo es esmu pazaudējusi sajūtu dzīvot šodienā. es katru dienu apņemos apturēt tās domas.. un man izdodas. līdz brīdim, kad viņš piemin viņu.. un tad aiziet - dēmoni mostas..
19.12.2014 10:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tev vajag sakārtot garīgo pasauli sevī.
Ja nevēlies apmeklēt speciālistu (psihoterapeitu u.c) iemācies meditēt un nomierināt savu apziņu.
Problēmas būs vienmēr, gan atrisināmas, gan paliekošas, ir jāprot ar tām sadzīvot.
19.12.2014 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
un varbūt arī nekad nebūs!

visticamāk, ka būs.

Es Tev ieteiktu atteiksties no viņa un sevis mocīšanas, jo viņš netaisās un domāju, ka tik ātri to nepārtrauks, jo vi;ni ir kolēģi un redzas diendienā.
19.12.2014 10:51 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
P.S. un tām, kas saka - nepaliec kopā - tas nav risinājums! tāpēc jau gribu saprast, kā atgūt sevi, lai nezaudētu viņu... ja jūs saprotat, ko es ar to domāju..
19.12.2014 10:51 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es laikam būšu tā, kas paudīs nepopulāru viedokli, ko, iespējams, tu negribēsi dzirdēt, un par ko daudzas man pārmetīs, ka tas ir kārtējais ieteikums no cosmo sērijas, bet tomēr - kāpēc tu esi kopā ar viņu? Vai tiešām ir vērts saglabāt attiecības, ja notikušais tevi tik ļoti grauž, ja tu nespēj tikt tam pāri? Vīrietim bija jāapzinās, uz ko viņš iet, šādi rīkojoties, un kādas tam var būt sekas, un tev ir visas tiesības būt vājai sievietei, kas nespēj ar nodarīto sadzīvot un tikt galā. Tev nav jācenšas pārkāpt sev pāri un tēlot sievieti - varoni, ja tu to nevari! Es, piemēram, zinu jau tagad, ka ar mani būtu tāpat - es nespētu to aizmirst, es visu laiku par to domātu, es visu laiku šaubītos, visu laiku to gribētu otram iemest sejā, pārmest. Vai tiešām tik ļoti ir vērts sevi mocīt, vēl vairāk graut savu pašapziņu? Ja jau tā mokies, acīmredzot, vīrietis nav spējis vai gribējis tevi pārliecināt, kas nekas tur nav bijis un nekad vairs nebūs. Vai tiešām jānogrimst līdz pašiem, pašiem dziļumiem, lai pēc tam pilnīgi salauztai celtos augšā? Katrā ziņā turies, ļoti ceru, ka tev viss nokārtosies, bet neaizmirsti sevi mīlēt! Jo tu būsi tā, kas ar sevi būs vienmēr neskatoties ne uz ko, un neviens tevi tik ļoti nekad nemīlēs, kā tu pati. Pažēlo arī sevi!
19.12.2014 10:52 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Mīļākās (izpratnē - seks, bučošanās, kafejnīcas, dāvanas, kino) šobrīd (!!!) nav. Ir kolēģe. Ar kuru viņam ir kaut kāda neizprotama saikne. Sazvanās pēc darba, uzraksta pa sms.. tagad viņa nokļuvusi slimnīcā un viņš taisās braukt viņu apciemot..
JA es zinātu, ka viņa ir TIKAI kolēģe, tad nekādu sirdssāpju nebūtu. BET - viņš ir pateicis, ka viņa viņam simpatizē..


ir jābūt aklai, lai nesaprastu, ka tas ir tikai laika jautājums. Jā, izklausās skarbi, bet vīŗietis Tev skaidri un gaiši ir devis saprast, ka viņa viņam simpatizē, vairāk kā vienkārši skaists cilvēks!
19.12.2014 10:53 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Arī pievienojos tam, ka šīs attiecības ir jāpārtrauc. Ja viņam viņa simpatizē,, un to ir atklāti tev pateicis, tad zinot vīriešu loģiku viņš nerimsies kamēr nedabūs šo sievieti gultā.

Šķiries kamēr vēl nav par vēlu. Ar bērnu uz rokām būs grūtāk šķirties.
19.12.2014 10:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es nesaprotu, kā pieņemt to, ka viņa dzīvē ir parādījusies vēl viena sieviete...

Nav arī jāpieņem...
19.12.2014 10:53 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kolēģe ir mīļākā. Kā Tu esi tik droši, ka viņiem nekas nav bijis? Dažreiz sieviešu stulbums ir tik acīmredzams, ka man jāsmejas. Ja viņam simpatizē cita, tad Tu viņu vairs nesaisti. Turpini ciest tālāk un veidot gaudulīgas diskusijas. :D
19.12.2014 10:55 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
S-P-A, tikai tagad izlasīju tavu otro komentāru, un man vēl vairāk gribas teikt, ka viņš nav tevis vērts. Ja tu viņam patiešām, patiešām būtu svarīga, un viņš tiešām nožēlotu, ka radījis tevī šaubas un sāpinājis tevi, viņš PĀRTRAUKTU kontaktus ar to sievieti, viņš nebrauktu pie viņas, viņš nerunātu par kaut kādām saiknēm un simpātijām. Viņš neizklausās uzticams pēc tava stāstītā, un kaut kā šķiet, ka agri vai vēlu viņam tā kāja paslīdēs. Vai tiešām vērts lēkt aizejošā vilcienā un turēties pie cilvēka, kas, šķiet, pats raujas prom...?
19.12.2014 10:56 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Savās domās viņš jau fantazē un iekāro un viņu un laika gaitā gulēs ar viņu, tev pašai nav pretīgi no šādas situācijas, Tu vēlies šo vīrieti kā savu bērnu tēvu ar tik amorāliem gājieniem?
19.12.2014 10:57 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Šeit noteikti būs tipiskie komentāri - sķiries. Bet šoreiz ļoti pamatoti un es tiešām neredzu citu izeju. Ja vīrietim cita simpatizē, ir iespējams atgūt vīrieti pilnībā sev, bet ne šādā situācijā, kad tas viss tevi tik ļoti grauž.
19.12.2014 10:57 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Skumj palika lasot. Domāju, ka pat ja viņš sapratīs, ka viņam neko nevajag no šīs sievietes, Tu vienmēr atcerēsies šo situāciju. It kā jau nekas tāds nav (pēc Tevis rakstītā), bet, iespējams, ka nepatīkamāk kā ja būtu tikai vienas nakts sakars...Ieteikt neko negribu, jo pašai galva uz pleciem, bet katrā ziņā pēc pieredzes saku, ka tādas lietas neaizmirst un agri vai vēlu atkal atcerēsies un pamanīsies viņam atgādināt.
Galu galā vēl gribētos zināt, ko vīrietis domā - viņam viņa patīkot - cik ļoti? Ko viņš pats saka par nolūkiem? Tikai draudzēties?
19.12.2014 10:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits