mana cosmo pētījuma rezultāts

 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Varbūt būsiet pamanījušas, ka nesen, ar dažu dienu starpību uztaisīju divas tēmas: ''spēcīgi vīrieši'' un ''spēcīgas sievietes,'' lai noskaidrotu forumiešu viedokļus par to, kādi viņuprāt ir spēcīgi cilvēki.

Viedokļu apkopojums lakoniskā formā izskatās šādi:

spēcīgi vīrieši ir lieliski un veido vislabākās ģimenes

spēcīgas sievietes ir vientuļas, nelaimīgas sniega karalienes

Gala secinājums:

jūs esat idiotes
18.12.2014 20:42 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
neviens nevar pavilkt ļoti nogurdinošu, stresainu darba dienu un tad aiziet mājās pie vīrieša smaidīga, nenomākta, uztaisīt vakariņas un izšrubēt māju

plus kvalitatīvi atsūkāt

Piekrītu, ka neviena to nespēj pavilk. Ir vai nu vientuļa un nelaimīga bāba ar pautiem, vai nevarīgs bērns ar vīru.
19.12.2014 18:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ēmm, nu jā, godīgi sakot, man arī liekas, ka tāds ir tikai iespaids, ko kāda mēģina par sevi radīt. Neviens nav imūns pret stresu, neviens nevar pavilkt ļoti nogurdinošu, stresainu darba dienu un tad aiziet mājās pie vīrieša smaidīga, nenomākta, uztaisīt vakariņas un izšrubēt māju. Cits jautājums, ka ne visām patīk to atzīt.


Nu ok drusku pārspīlēju ar to stresaino darbu, bet doma bija tāda ka man daudz spēcīgāka tiešām liekas sieviete kura māk atrast balansu dzīvē starp attiecībām un darbu, nevis tik nodoties pilnībā vienam, es nesaku ka sievietes kurām ir veiksmīga karjēra ir vājas, bet tai pašā laikā ir skumji redzēt skaistu, veiksmīgi sievieti bez vīrieša pie sāniem kas patiesībā varētu ar sniegt savu atbalstu un spēku izturēt tās smagās dienas un sniegt gandarījumu tajās labajās.
19.12.2014 19:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!