Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības ar jūrnieku

 
Reitings 25
Reģ: 04.08.2009
Čaau meitenes!
Man ir 22 gadi un ar puišiem satikties uzsāku jau no 16 , bet visu šo laiku esmu satikusi tikai tādus kuri nevēlas neko nopietnu, vai arī saka ka mīl jau pēc nedēļas,

pirms gada sāku sarakstīties ar puisi kuru vienreiz redzēju klubā (mani koļija viņa draugs) ,tapēc īpaši nerunāju ar viņu , bet acīs tomēr iekrita. Mēs pāris reizes tikāmies un uztvēru viņu kā draugu, jo likās,ka viņš neko nevēlas, tomēr nesen atklajās ,ka tomēr patīku viņam, un viņš vēlas attiecības, mēs ļoti uzticamies viens otram un zinam visādus noslēpumus, kurus es pat neesmu stāstijusi savam ex ar kuru biju 3 gadus kopaa.. viss jau būtu ļoti skaisti bet viņš mācās par jūrnieku un drīz ies jūrā uz pusgadu..

Kādai no jums ir bijušas att. ar jūrnieku? Vai var uzticēties? Laiks ātri paiet vai velkas?
Taisnība, ka tas laiks ,ko pavada kopā ir produktīvāks, kā cilvēkiem ,kuri ir dienu dienā kopā?
18.12.2014 01:53 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Nevaru iedomāties sevi šādās attiecībās. Man vajag otru cilvēku blakus. Vajag dalīties savos priekos, rūpēs, emocijās. Jā, kā katram ir vajadzīgs savs laiks, savas lietas, taču man pietiek ar 1-2 dienām šķirti, lai būtu pārsailgojusies. Puse no vesela gada?! Un ik pa laikam?! Domāju, ka ļoti grūti.
18.12.2014 02:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits