ikdienas uniformas

 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Turpinot manas stila diskusijas... :D

Ko domājat, ja cilvēki ikdienā nēsā uniformu, viena veida apģērbu? Piemēram, Stīvs Džobss vienmēr bija šādā džemperī un tumšzilās džinsās.



Tā viņš bija ģērbies dekādēm ilgi,



Man arī ir pazīstams šāds uniformu cilvēks. Sievietes, kurai ir divas uniformas, un varbūt vienreiz mēnesī viņa uzģērbj kaut ko citu, ja ne retāk. Jāpiebilst, ka ģērbjas viņa diezgan skaisti, nevis parastās džinsās un džemperī, tā ka par nolaidību vai neieinteresētību izskatā vismaz viņas gadījumā nevar runāt.

Cik jums pašām ir svarīgi ģērbties dažādi? Kāpēc? Varbūt arī esat uniformnieces? Pazīstat kādu? Ko par to domājat? Nu utt., kas vien ienāk prātā.
17.12.2014 21:46 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Ilgākais laiks, ko esmu pavadījusi vienās un tajās pašās drēbēs, ir nedēļa. Gribas taču kaut ko pamainīt.
17.12.2014 22:00 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nē, nē, mans klasesbiedrs bija gudrs. Laikam vienkārši nebija svarīgs apģērbs. Bet tīrs un kārtīgs gan vienmēr bija.
17.12.2014 21:56 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
MoonLady, man arī bija šāds klasesbiedrs. Viņam bija problēmas ar nesekmību, policiju, bāriņtiesu. Par šādiem gadījumiem lūdzu nerunāsim.
17.12.2014 21:52 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man vienmēr prātā ir mans bijušais klasesbiedrs, kurš valkāja vienu un to pašu džemperi kādus sešus gadus noteikti. Arī uz klases pasākumiem nāca tajā džemperī. :D
Tagad, augstskolas laikā gan visādas drēbes maina un stilīgs kļuvis. :)

Es pati drēbes mainu regulāri. Ir līdzīga veida drēbes, tikai krāsa atšķiras. Bet arī kombinēju dažādi. :)
17.12.2014 21:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits