Gribas kaut kur izlikt

 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
Ko juus domaatu vai sagaidiitu no attieciibaam, kuras ilgst jau vairaak kaa 5 gadus dziivojot kopaa..
Kaadi vareetu buut iemesli, kaapeec draugs nebildina (seit es vairaak domaaju, kaadu gudraaku ieteikumi, kurs/kura saprot, kas notiek viiriesiem galvaa)..
Kaut kaadu sviestu laikam uzrakstiiju, bet sodien *noraavos* , visi apkaart precaas, bildinaas utt.
16.12.2014 21:34 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
miquela, Tev pašai gadījumā nav kāda pārākā sāpe par kāzām? Es vnk nesaprotu, ko Tu esi man piesējusies?? Cik neaptēstai jābūt, lai vairāku gadu garumā bāztu degunu svešas sievietes dzīvē... Kas es Tev kādu čali kādreiz esmu nocēlusi vai kas tev sāp? Nu toč jau ar savām glupībām zb... :D
17.12.2014 14:09 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
pat, ja apprecēsies, tas nebūs tāpēc, ka tavs vīrietis tā vēlas :D
Man jau vienalga, precies vai nē, vienkārši smiekli sanāca, ka šādā diskusijā ierodas zaķis, kuru neprec jau daudzus gadus, un kuru vīrietis vispār neciena, bet kaut ko māca citām meitenēm. Baigais paraugs atradies zin :D
17.12.2014 14:04 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Lai nu ar kuru, bet ar Tevi par attīstību es toč netaisos runāt. :D
Tu galvenais, neaizmirsti pastalkot, ka tik nepalaid garām kādu manas dzīves notikumu... A to, zin kā - moš apprecēšos un Tu izblamēsies, saulīt... :D
17.12.2014 14:01 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
zaķi, ne jau es drillēju vienu un to pašu visu laiku, bet tu jau vairākus gadus nemaz neattīsties un stāvi uz vietas savā attīstībā / dzīves notikumos tāpēc neko citu par tevi parunāt nesanāk.
17.12.2014 14:00 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
miquela - mani pārsteidz, ka Tu jau sen neesi izdomājusi jaunu sensāciju, bet drillē tik jau pāris gadus vienu un to pašu... Likās, ka esi mazliet attapīgāka, bet nekā.. ;)
17.12.2014 13:56 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Es vienreiz jau gaidīju gandrīz 5 gadus (jā, protams, bijām jauni, utt.) un sapratu, ka viņam tiesām nav svarīgi precēties vispār, kāzas nevēlas, bērnus nevēlas = izbeidzu attiecības.

Otrreiz tik ilgi noteikti negaidīsu.
17.12.2014 13:54 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
zaķi , nespried pēc sevis :D ne jau visas meitenes sola precēt, bildina, bet marinē to daudzus gadus, kā ar tevi notiek. Tavējais jau sen sapratis, ka nav vērts precēt, jo nekas jau nemainīsies vairs , visu jau viņam esi devusi un tāpat turpināsi.
Zema jums pašapizņa meitenes, ļoti zema, ka tā sevi necieniet un par piegulētājām patīk būt.
17.12.2014 13:52 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Gabriele - un ko tad viņš plāno?
Man, piemēram, viena draudzene vispār nesaņēma bildinājumu. Abi uzreiz sāka plānot kāzas. Tā kā - arī tā var būt.
17.12.2014 13:51 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
@Gabriele - tad jau nav pamata satraukumam. :) traki būtu, ja viņš izvairītos no tās tēmas, vai arī atklāti teiktu: "Nē, nevēlos nekādas saistības, man ir labi tāpat un viss, ko tur visu sarežģīt?" Tad gan būtu jābēg. :(
17.12.2014 13:46 |
 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
Zakjis*

Viņš parasti ir tas, kurš uzsāk šīs sarunas/plānošanu.
17.12.2014 13:38 |
 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
DaYa

a ar viņu gribi kopīgu ģimeni un kopā novecot (jo to tā kā nekur neizlasīju...


Tas tāpēc, ka es negribēju šeit izklāstīt visu kā uz delnas. Tas man šķiet pārāk privāti.

Izlasīju visus komentārus gan pozitīvos, gan negatīvos un jau vakar sapratu, ka tā bija tikai kaut kāda mirkļa, muļķīga panika. Viedokļus var sniegt dažādus, bet tikai es pati varu saprast, kuri ir atbilstoši manai situācijai un kurus ir vērts uzklausīt. Es vairākkārt esmu dzirdējusi viņa viedokli par šo tēmu un zinu, ka viņš to grib, bet šobrīd vēl nav gatavs tam(vai arī, tā saku, jo pati, varbūt iekšēji neesmu gatava tam, bet tikai liekas, ka tā vajadzētu, un viņš jūt manu nepārliecinātību). Viņš uzskata, ka tam ir jābūt forever and ever, jo neatbalsta precēšanos-šķiršanos-precēšanos-šķiršanos.
17.12.2014 13:33 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Tu vispār par kāzām un laulībām ar draugu esi runājusi? Svarīgs ir viņa nevis cosmo dāmu viedoklis!

Ja jūs esat kopā 5 gadus, bet jums ir tikai kādi 22-23 gadi, tad pilnīgi saprotams, ka par kāzām viņš vēl var nedomāt.
Tāpat arī svarīgi - vai viņš ir no cilvēkiem, kurš uzskata, ka uzreiz pēc bildinājuma ir jāsāk plānot kāzas vai arī vnk pēc tam vēl 5 gadus var būt saderināti un uz kāzām neiespringt. Variantu jau ir daudz vairāk nekā vnk "Viņš Tevi negrib precēt! Pamet!"
17.12.2014 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 3548
Reģ: 05.08.2013
Vienkārši pasaki,ka gribi precēties.
17.12.2014 13:23 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Droši vien saklausījies savos paziņās, salasījies, saskatījies filmās, ka sākot ar kāzām dzīve beidzas.
Turklāt, kā jau iepriekš tika minēts, viņam viss ir, kādēļ papildus juridiski vēl saistīties? Viņi jau nesaprot, ka tas, ko sieviete dod, ir savā ziņā kā avanss pirms kāzām, jo vairums sieviešu tak vēlas kļūt par sievu, nevis tikai piegulētāju, privāto pavāru, apkopēju utml.
17.12.2014 13:10 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Bildinājuma neesamība jums liktu pamest savu vīrieti, atmest roku kopdzīvei un meklēt kādu, kas gatavs gredzenu pirkstā uzmaukt? Tāda ir sievietes sūtība - tikt apprecētai?


Par šī uzskata daudzo piekritēju skaitu cosmo jau labu laiku brīnos. Kas gan tās par jūtām, kuras tik racionāli var izslēgt gadījumā, kad nav izpildīts nospraustais plāns?

Pašas pieredze. Pazīstami bijām labu laiku pirms attiecību sākšanas un, nevienam negaidot, šī pazīšanās pārauga par kaut ko citu. Sākot dzīvot kopā uzreiz izrunājām nākotnes skatījumu un izrādījās arī viņam šķita, ka laulāties-nelaulāties atšķirības nav, es turpretī apskaidroju, kur to redzu, taču tas nemaina mūsu attiecības. Tā kā neko negaidīju, tomēr pēc kāda laika sekoja bildinājums, lai gan līdz oficiālai attiecību noformēšanai pagāja vēl pāris gadi. Pa to starpu vecāka mani vecāka gadagājuma radinieki jau arī reizēm purpināja, vai tad precēties nedomājot. Neko viņiem neskaidroju, tikai teicu, ka mani apmierina situācija kāda tā ir.

Tā kā - katras attiecības ir citādākas. Galvenais, manuprāt, runāt, par to ko jūti un vēlies, bez prasībām, ultimātiem un mājieniem caur puķēm, bet tā, lai otram nav jāmin un jāmēģina saprast no pusvārda, lai cik tas romantiski šķistu.
17.12.2014 13:05 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Lai pilnībā iepazītu otras puses labās un sliktās īpašības kopdzīvē jānodzīvo 2 gadi (randiņu periods neskaitās) un pēc tam jau var saprast - gribas precēties vai nē ar šo cilvēku.
Protams ir cilvēki zināmi, kuri uzskata, ka nav jāsteidzas un ka grib lielo balli un krāj tai naudu.
Manuprāt, laulības ir loģisks attiecību turpinājums pec 2-3 kopā nodzīvotiem gadiem, pati ilgāk negaidītu, jo nav 20-25 gadi vairs.
Esmu no tām, kurām nav vajadziga kāzu balle un tradicionālās izdarības.
Kāzu diena ir intīms pasākums manā uztvere.
Man pietiktu ar sareģistrēšanos un romantisku kāzu ceļojumu.
17.12.2014 12:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nezinu kurai te kāzas ir dzīves jēga.. manuprāt, te lielākajai daļai ģimene (klasiskajā izpratnē, nevis mūsdienu pakropļotajā) ir dzīves jēga.

Es arī lieku klāt šiem vārdiem plusiņus..

Manuprāt, paārmetumi par kāzu gribēšanu ir nevietā.. Gluži tāpat kā tiek respektēts fakts, ka viens no partneriem negrib ēst gaļu (piemērs) ... Jāciena arī 2.cilvēka vēlme dibināt ģimeni.. Ja cilvēks to nevēlas, tad vajag atrast tādu indivīdu, kam tas nav svarīgi...
17.12.2014 11:23 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Mans draugs arī kāzas uzskata par nejēdzīgu pasākumu, kaut dzērumā pāris reizes ir teicis, ja to darīsim, tad tikai nevienam nezinot. Es nesaspringstu un tāpēc nekādus termiņus nelieku.
Smieklīgi, ka sabiedrībā sauc par sievu :) Tad iesmeju - kas es Tev par sievu?! :D Mīļi tā :)
17.12.2014 11:22 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nezinu kurai te kāzas ir dzīves jēga.. manuprāt, te lielākajai daļai ģimene (klasiskajā izpratnē, nevis mūsdienu pakropļotajā) ir dzīves jēga.


Pilnībā piekrītu. Tikpat labi var teikt, ka skolu nevajag pabeigt, ka karjeru nevajag veidot, ka bērnus nevajag dzemdēt, jo savādāk tā ir mūsu vienīgā dzīves jēga :D
17.12.2014 11:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nezinu kurai te kāzas ir dzīves jēga.. manuprāt, te lielākajai daļai ģimene (klasiskajā izpratnē, nevis mūsdienu pakropļotajā) ir dzīves jēga.
17.12.2014 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits