Kā paplašināt vārdu krājumu ?

 
Reitings 131
Reģ: 16.12.2014
Tuvojas angļu valodas eksāmens, taču baida situācija, ka mans vārdu krājums ir "diezgan tukšs".
Lasot varu saprast visu, bet pielietotojumā lietoju visvienkāršākos vārdus.

Tātad, vēršos pie Jums ar padomu: Varbūt kādai/kādam ir idejas, kā censties izmantot visaptverošu leksiku? :)

Paldies iepriekš!
16.12.2014 21:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, ja privātskolotājam nauda ir, Rīgā noalgot privātskolotāju, kurš ir native speaker, nav problēma (un nav arī daudz dārgāk, kā vietējie pasniedzēji), un lūk, komunikācija dzīvē rokā.

Šādi tādi "domubiedru pulciņi" angliski ir (meklēt uz atslēgas vārda expats), bet nu, tad jābūt vēlmei iet un meklēt aktīvus kontaktus ar svešiem ārvalstniekiem. Ja tāda vēlme ir - labi, ja ne, nav vērts.
22.12.2014 18:22 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Lasīt grāmatas balsī. Tā tu pieradīsi 'izmantot', izrunāt tev ne tik ierastos vārdus, izteicienus un pēc tam būs vieglāk tos izmantot arī runājot ar citiem.


Bet tā var nepareizi samācīties jaunus vārdus, ne visiem ir juška uz izrunu. Un arī tie, kam ir juška, var reizēm sagudrot nepareizu izrunu un uzsvarus.
Tāpēc es saku, ka tieši grāmatas palīdz. Un filmas. Tas ir pats vienkāršākais, nav pat jāpamet sava istaba. Un, manuprāt, arī efektīvākais variants. Es pat nesaprotu, kāpēc cilvēki saka, ka grāmatas īpaši nepalīdz, manās acīs tas nav iespējams.
22.12.2014 19:55 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kaut sarunvaloda ir labaa liimenii man apgut juanus vardus palidzeja lasisana un tad izlasito uzrakstiit essejaa, ka ari Functional Skills gramatas, filmas, klausishanas.

Ieteiktu nopirkt kadu gramatu tiesi anglu valodas apguvei ar CD.
22.12.2014 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits