Kā svinat dzimšanas dienas?

 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Kā jūs svinat savas dzimšanas dienas?

1. Vai taisāt vienu lielu ballīti visiem? Vai, piemēram, ar ģimeni viens pasākums, ar draugiem - otrs.

2. Priekšroku dodat mājas ballītēm vai tomēr kādā restorānā, klubā?

3. Vai vairāk sēžat un ēdat vai drīzāk kādu kopīgu aktivitāti visiem paredzat. Piemēram, visus vedat uz boulingu vai slidlauku.

4. Cik esat tērējušas uz savu dzimšanas dienas svinīgu sarīkošanu?

Man ir paliela ģimene, ļoti liels radu loks un arī daudz draugu. Lai kuru kombināciju izvēlētos, sanāk sālīts pasākums.
16.12.2014 09:48 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
pasedeshana*
16.12.2014 21:39 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
1. Vai taisāt vienu lielu ballīti visiem? Vai, piemēram, ar ģimeni viens pasākums, ar draugiem - otrs.

2. Priekšroku dodat mājas ballītēm vai tomēr kādā restorānā, klubā?

3. Vai vairāk sēžat un ēdat vai drīzāk kādu kopīgu aktivitāti visiem paredzat. Piemēram, visus vedat uz boulingu vai slidlauku.

4. Cik esat tērējušas uz savu dzimšanas dienas svinīgu sarīkošanu?

1. Taisu vienu lielu ballīti - man nav liela ģimene, vecāki pievienojas draugu ballītei :)
2. Vislabāk man patīk mājas ballītes
3. Vairāk sēžam un ēdam :D Dzimšanas diena ir vasarā, dzīvojam mājā ar dārzu, sēžam ārā, cepam gaļu, dažreiz uzspēlējam kādu spēli...
4. Grūti pateikt... šķiet, ka zem 100 EUR sanāk - pārtika, nedaudz alkohols (viesi parasti ņem alkoholu līdzi, bet paši arī vienmēr uz ballītēm kaut ko sagādājam). Vasarā labi - mums siltumnīcā aug tomāti, gurķi, ir arī citi dārzeņi - tomēr nedaudz mazāk sanāk pārtikai tērēties
16.12.2014 21:49 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Parasti dzimšanas dienas man izvēršas par lielu pasākumu, jo radu daudz. Ņemšanās, cepšana, šmorēšana, viesu izklaidēšana utt. pamatīga. Sākšu baļļuku nerīkošanas akciju :D
Vislieliskākā bijusi iepriekšējā dzimšanas diena - divatā aizbēgām uz Venēciju un pabraukājām pa Alpiem (l)! Tomēr atgriežoties, pēc nedēļas, uzņēmu visu radu saimi :D
17.12.2014 09:02 |
 
Reitings 2
Reģ: 23.01.2017
Iesaku kā vienu no Jubileju sastāvdaļām izvēlēties PEINTBOLU (Tik tiešām der visiem vecumiem).
Organizēju savā 30 gadu dzimšanas dienā un arī bērniem ballītes tika organizētas tur pat! Visi var saskraidīties un atpūsties!
Bērniem ballīte bija vienreizēja, jo instruktori pārņem vadību un mēs vecāki varējām tur pat blakus savā starpā uzcept gaļu iedzert vīnu, ideāli!
Un savā jubilejā vēl pēc peintbola paņēmām naktsmītni unn pirti ar vienreizēju āra nojumi un kublu!
Un šī vieta bija Peintbola parks "Bušas" (Saulkrastos kā arī Rīgā)
Apskatīties info var www.busas.lv
23.01.2017 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits