Piesaistīt "neīstos"

 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Sveikas! :)

Labprāt uzklausītu jūsu pieredzi vai ieteikumus par šo tematu.
Pēdējos pāris gados esmu pamanījusi, ka piesaistu neatbilstošus vīriešus, proti, parādsaistībās un nopietnās problēmās sapinušos cilvēkus, kas paši pie tā ir vainīgi vai arī staigātājus, izmantotājus, kuriem ir draudzenes, sievas, mazi bērni vai vēl kāda, ja ne vēl vairākas, ko meistarīgi tīt ap pirkstu. Sākumā neko nevar pat pateikt, bet ar laiku atklājas zili brīnumi. Visā, protams, nevar sevi vainot, bet tā kā tas nav viens vai otrs gadījums, tad tomēr rodas jautājums – kāpēc mani neredz normāli, nopietni un nobrieduši vīrieši? Ko es daru nepareizi? Esmu nopietna jauna sieviete, kas nerada vieglprātīgas sievietes iespaidu, neesmu spilgta vai vulgāra, arī avantūristiem un asu izjūtu meklētājiem esmu pārāk neinteresanta, pat garlaicīga partija. Kāpēc es pievelku sev pilnīgus pretstatus un kā to pārtraukt?
09.12.2014 17:28 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Varbūt tev ir tāds kā Mātes Terēzes sindroms, ka gribi visus nabadziņus aizstāvēt, visiem palīdzēt, uzklausīt, esi ar visiem tāda kā aukle, saprotoša, laipna, vienmēr sasniedzama utt. Un tāpēc jau visi klibie un neriktīgie pie tevis pievelkas, jo jūt to tavu enerģiju...


+
09.12.2014 17:51 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pirmkārt, kur tu ar viņiem iepazīsties? Varbūt tev vajag nomainīt apkārtējo sabiedrību uz nobriedušāku un veiksmīgāku.
Otrkārt, mēģini celt savu pašvērtējumu. No tava teksta izriet, ka esi tāda - nekāda. Cilvēki, kas grib otru izmantot vai vismaz balstīties uz "stiprā pleca", labi sajūt par sevi nepārliecinātus cilvēkus un uz tādiem arī met acis. Pašpārliecinātība viņus atgrūž, jo saprot, ka ilgi viņu nevarību un memmīgumu nepacietīsi.
09.12.2014 17:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt tev ir tāds kā Mātes Terēzes sindroms, ka gribi visus nabadziņus aizstāvēt, visiem palīdzēt, uzklausīt, esi ar visiem tāda kā aukle, saprotoša, laipna, vienmēr sasniedzama utt. Un tāpēc jau visi klibie un neriktīgie pie tevis pievelkas, jo jūt to tavu enerģiju...
09.12.2014 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
ā, šobrīd esmu laimīgi atradusi kādu, kas mani savāc. tik mierīga un jauka dzīve, kā šobrīd, man nekad nav bijusi.
09.12.2014 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Pati kļūsti vieglprātīgāka.
Pretpoli pievelkas. Un tad, iespējams, arī atradīsi vīrieti, kas Tevi vēlēsies piezemēt.

Man līdz šim arī tāpat bija. bezdarbnieks, kuram visi vainīgi, ka pazaudēja darbu, naudas nav, bet pats neko arī nemeklēja, kad pati piedāvāju risinājumus, meklēju vakances pa viņa profesijai, bija atrunas, ka neatmaksājas strādāt utt.
kredītnieks, kam nāca vēstules no parādu piedzinējiem.
idiots ar izirušu ģimeni. vot ziniet, ja vīrieti kāda cita nav gribējusi, tad arī jūs viņu negribēsiet. būs kkādi zemūdens akmeņi. paļubomu.
09.12.2014 17:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits