Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Teātru beztēma

 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Tā kā šeit modē dažādas beztēmas, atļaušos iesākt teātru beztēmu. Kādas ir šobrīd aktuālākās izrādes? Kuras Jums patīk? Kuras, jūsuprāt, ir galīgi garām?
Viss par un ap teātra izrādēm :)
04.12.2014 17:17 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ļoti patika Cerību ezers JRT.
24.04.2016 14:23 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Bet mans pēdējā laika vislielākais atklājums ir balerīna Ieva Rācene un Šeherezāde un viņas stāsti. Biju uz izrādi, kur publika sajūsmā sauca "Bravo!". Lai gan pēdējā laika stāvovācijas pat visai viduvējos kultūras notikumos ir kļuvušas kaitinošas, tomēr šoreiz šīs uzslavas un publikas sajūsma, manuprāt, bija noteikti pelnītas. Beidzot Latvijas baletā ir nopietna personība, kuras radošajai daiļradei sekot līdzi, būtiska atkāpe no līdz šim Latvijas baletā ierastā lelliskuma:-):-)
24.04.2016 14:28 |
 
Reitings 56
Reģ: 28.02.2016
Pacelšu šo diskusiju:-)
Pēdējā laikā esmu bijusi uz Svina garšu un Ak, tētīt NT. Svina garšas pirmais cēliens pavisam garlaicīgs, bija grūti pat skatīties, bet beigas vēl bija tīri normālas. Kaut kā pēc tam lika padomāt, bet kopumā nekas īpašs, biju gaidījusi kaut ko labāku. Ak, tētīt ir diezgan smaga izrāde, bet bija laba. Nav labākā uz kuru esmu bijusi, bet bija skatāma.
Biju arī uz Oskars un Rozā dāma un Ērtas dzīvošanas mirklīši DT. Nuuu, biju gaidījusi kaut ko labāku no Oskars un Rozā dāma, bet nu Rēzijas aktierspēli gan paslavēšu, ļoti skaisti! Un Ērtas dzīvošanas mirklīši nelikās nekas īpašs, gāju tikai tapēc, ka bija pa velti biļetes, tā nebūtu nemaz gājusi.
Pašlaik ir biļetes uz Ugunsgrēkiem un M. Butterfly (iešu jau otro reizi, ļoti skaista izrāde!) DT, ,bet ļoti gribētos aiziet uz JRT un vēl gribētos redzēt dažas DT izrādes, bet sezona jau tuvojas beigām un pašlaik īsti nav laika aiziet. :-(
01.05.2016 23:13 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Piektdien biju uz FRO Krievu Drāmas teātrī un tā bija PILNĪGI jauna teātra pieredze.
Izrāde kā tāda interesēja , ņemot vērā to, ka bija nominēta vairākām Spēlmaņu nakts balvām.
Pirmkārt, biju pārsteigta par to, cik gaumīgs ir pats teātris.
Izrāde kā tāda, nuuuu, nevaru teikt , ka biju sajūsmā, bet bija interesanti. Taču vairāk par visu mani pārsteidza publika!!! Cilvēki izrādes laikā nekautrējas pēc epizodēm skaļi saukt "BRAVO! " un vienā emocionālākā momentā sieviete rindu aiz mums sāka tiešām HISTĒRISKI raudāt! Nu tā, ka dzirdēja visa zāle.
Kopumā teikšu, ka ir vērts aiziet tad, ja iepriekš nav būts KDT. Jo izrāde no visa tā, ko redzēju, pārsteidza vismazāk. :)
02.05.2016 08:45 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Paredzēts doties uz Frankenšteinu DT, lasu, ka meitenēm paticis. Ar vienu aci, vasarā redzēju daļu mēģinājuma, jau biju sajūsmā, ceru, ka manas cerības par izrādi attaisnosies :-)

Taču vairāk par visu mani pārsteidza publika!!! Cilvēki izrādes laikā nekautrējas pēc epizodēm skaļi saukt "BRAVO! "


KDT biju pasen, vēl pirms rekonstrukcijas, publika tieši tāpat reaģēja :-D
02.05.2016 09:14 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Man arī, diemžēl, nav nekā cildinoša par Trīs Māsām :/ Neatstāja nekādu paliekošu pēcgaršu.
02.05.2016 10:05 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Tikko nopirku biļetes uz šo ! http://vdt.lv/lv/izrade/kapec-es-nogalinaju-sievu
jau tagad nevaru sagaidīt, jo pēc apraksta izklausās spēcīgi!
03.06.2016 15:27 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
Pirms nedēļas apmeklēju Asins kāzas.
Baigās spāņu kaislības, neteikšu, ka sižets mani ļoti uzrunāja. Bet Nastavševa mūzika bija ļoti dziļa un skaista, un ļoti patika Daigas Kažociņas tēlojums.
06.06.2016 13:37 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Skroderdienas Silmachos. Nu, jaa, patika, kaa gan savaadaak?! Kaut gan principaa necieshu visas tautiskaas padariishanas, bet tad, kad uz skatuves sanaaca visi tie Jaanu svineeteeji, mani paraava uz pinskshki.:-D
Taa kaa gadus desmit neesmu bijusi, loti patika I. Rogas iestudeejums, scenograafija-svaigi, muusdieniigi.
Bet vispaar paarneema sirreaala sajuuta, jo atceros no savas beerniibas, kad Dita Luurina bija Ievina, bet tagad jau Antonija, Puga-Aleksis, bet tagad Pindaks utt. 20 gadi pagaajushi(t)
20.06.2016 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
up
13.10.2016 14:27 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Ir kādas atsauksmes par Laulības dzīves ainas un 8 mīlošas sievietes? Meklēju biļetes dāvanai uz kādu vieglo izrādi
13.10.2016 14:42 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.01.2009
Par VDT izrādēm.
Kāpēc es nogalināju sievu - pilnībā noticēju visam, pat baisi palika no tā, cik reāli tas viss šķita.
Vaidelote - jauka izrāde, redzēju 2 reizes. Sižets, protams, skumjš. Un nenoticēju galvenā mīlētāja dziļajām jūtām pret Asju.
Muiža kaņepēs - lieliska režija, Strads un Meijers vienkārši nepārspējami, kaņepju ietekme bija skaidri redzama. Vienīgais mīnuss - skaņa, nevarēja īsti saprast tekstus, bet pat bez tiem bija forši un noteikti iesaku.
Razpļujeva sapņi - saldsērīga, patika jaunais Johansons.
Celtnieks Sūlness - ne sevišķi aizrāva, tāda vienmuļa, bez odziņas.
13.10.2016 14:59 |
 
Reitings 77
Reģ: 25.11.2015
Šodien biju uz kādu izrādi. Kā nepatīkams pārsteigums (un jāsaka-ne pirmo reizi tas tā) ir publika. Uzvedība - runāšana, komentēšana, ūjināšana vai avvv skaņas izdvešana, smiešanās vietā vai nevietā (bet ok, šo vēl var saprast atšķirībā no visa pārējā-lai gan tāpat man nevienu brīdi nenāca tik ļoti smiekli, lai histēriski smietos pilnā balsī). Apģērbs-rūtaini flaneļa krekli, leoparda legingi, adīti džemperi, kedas... Vai tiešām nav vēlme sapulcēties uz izrādi?
14.10.2016 20:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
martasasinis, kurā pagastā ta' teātris bija? :D Es tieši biju citās domās - vakar biju uz JRT, visi tīri pieklājīgi, smuki sapucējušies. Sievietes kleitās, vīrieši zolīdās biksēs un kreklos.
Biju uz Oblomovu. Nepatika :( Pēc pirmā cēliena aizgājām prom, šķita par izstieptu.
14.10.2016 20:55 |
 
Reitings 77
Reģ: 25.11.2015
Nu jā tu Rīgu sauc par pagastu, lai jau. Mani novērojumi balstījās uz Nacionālā teātra izrādēm. Nākamnedēļ iešu uz JRT, spēšu sniegt savas atsauksmes par to.
Par izrādēm neko sliktu nevaru pateikt, man patīk. Par publiku - aiziet uz teātri tāpat kā aiziet uz kino.
14.10.2016 22:38 |
 
Reitings 77
Reģ: 25.11.2015
Aizmirsu pieminēt - zābakus. Es biju viena no retajām, kas zābakus pārvilka uz kurpēm, vairākums kā atnāca ar zābakiem, tā arī palika. Ja tas saskan ar koptēlu, tad vēl neko, bet daudzām tiešām prasījās pārvilkt.
14.10.2016 22:43 |
 
Reitings 582
Reģ: 24.01.2016
Ehh... Tā dievinu teātrus , bet nesanāk pat laiks paskatīties kādas izrādes iet :-(
Palasīšu šo tēmu , ceru ka iedvesmošos un aiziešu uz teātri (l):-D
14.10.2016 23:32 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Ir kādas atsauksmes par Laulības dzīves ainas un 8 mīlošas sievietes?

Nupat biju uz 8 mīlošām sievietēm. Kā jau nosaukums saka priekšā, tad stāsta varones ir 8 sievietes. Jāsaka, ka jutos vīlies, jo manas gaidas bija krietni augstākas. Doma bija laba, bet izrādes vidū es pats sevi pieķēru pie domas, ka tas, kas tajā izrādē rēāli pietrūka bija kārtīgs vecis, kurš viņas noliek pie vietas. Viens gan tur bija, bet tas pats izrādes beigās, kad bija noskatījies(viņa gadījumā noklausījies) visu, kas notika uz skatuves- nošāvās. Principā stāsta morāle bija, ka visas sievietes ir meles, zagles un palaistuves. Vai es iesaku iet uz šo izrādi? Nez.. Ja sievietēm nepatiktu ziepju operas, tad viņas tādās nefilmētos.. Līdzīgi ar izrādēm- man pat būtu interesanti uzzināt dāmu viedokļus par šo izrādi, jo man kā vīrietim tāds tirgus nav saprotams. :-D
16.10.2016 22:20 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Šodien biju uz kādu izrādi. Kā nepatīkams pārsteigums (un jāsaka-ne pirmo reizi tas tā) ir publika. Uzvedība - runāšana, komentēšana, ūjināšana vai avvv skaņas izdvešana, smiešanās vietā vai nevietā (bet ok, šo vēl var saprast atšķirībā no visa pārējā-lai gan tāpat man nevienu brīdi nenāca tik ļoti smiekli, lai histēriski smietos pilnā balsī).

Es jau sen esmu sacījis, ka beidzot pienācis laiks liberalizēt teātri un pirms izrādēm pārdot, piemēram, popkornu - līdzīgi kā kinoteātros. Domāju, ka arī operā ar laiku vajadzētu ieviest šādu jauninājumu.
16.10.2016 22:26 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Esmu tikusi pie Divu kungu kalpa biļetēm, palasīju atsauksmes, skatos, ka ir divu veidu iespaidi - ļoti pozitīvi un ļoti negatīvi. Šķiet, ka viss atkarīgs no humora izjūtas. Ceru, ka tas būs priekš manis :)
16.10.2016 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits