Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Teātru beztēma

 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Tā kā šeit modē dažādas beztēmas, atļaušos iesākt teātru beztēmu. Kādas ir šobrīd aktuālākās izrādes? Kuras Jums patīk? Kuras, jūsuprāt, ir galīgi garām?
Viss par un ap teātra izrādēm :)
04.12.2014 17:17 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Un jā, atzīšos, tēmu veidoju savtīgos nolūkos. Gribam ar puisi aiziet uz kādu foršu izrādi, bet man nav ne jausmas, uz kuru būtu vērts. Domāju tieši par to, kas arī puisim patiktu.
04.12.2014 17:19 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
O, tēma riktīgi priekš manis- ļoti gribas drīzumā uz kādu izrādi aiziet. Tad nu iespraukšos ar jautājumu- Kādas atsauksmes par izrādi "Vecpuiši un vecmeitas" Dailē? Kāda redzējusi?

Pēdējā, uz kuru es biju, ir "Nakts vēl nav galā", ļoti ļoti patika, bet šoreiz gribas kaut ko "no citas operas" lai nerodas vēlme salīdzināt.
04.12.2014 17:23 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Es te 2 dienas pēc kārtas jautāju par Vecpuiši un vecmeitas atsauksmēm, tā arī atbildi nesagaidīju :D Varbūt šoreiz kāda būs atsaucīgāka :)
04.12.2014 17:25 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
2 dienas pēc kārtas jautāju 2 dienas pēc kārtas dienas beztēmās jautāju
04.12.2014 17:26 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Pēdējā izrāde, ko redzēju, bija "Šeipings". Jautra, bet tajā pašā laikā dziļdomīga izrāde. Man vispār patīk visi Džilindžera veidotie darbi. Viņš ir vienīgais režisors, kura darbos es ne reizi neesmu vīlusies.
04.12.2014 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Ja nu kāda ir bijusi, varbūt var padalīties ar viedokli par teātri "Provinces anekdotes"? (Valmieras Drāmas teātris). Uz rītdienu esmu nopirkusi biļetes, tad uzrakstīšu savu vērtējumu :)
04.12.2014 17:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Meitenes, te arī var iepazīties ar atsauksmēm par izrādi:
http://www.dailesteatris.lv/izrade/352/komentari
04.12.2014 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
O, tēma man! :)
Aktuālas ir visas, bet labākās - Spēlmaņu naktij nominētās un godalgotās. spelmanunakts.lv
Mani nepārspējamie favorīti Izraidītie un nu jau M.Butterfly - dievinu! Arī Oņegins JRT.

Ziedonis un Visums JRT, Vectēvs JRT, Šeipings Dailē ir starp labākajam, ko esmu redzējusi. Ezeriņš Nacionālajā ir labs, bet, manurpāt pārvērtēts, daži aktieri nepatika, režisora darbs gan izcils.

Gribu uz Peldošie-ceļojošie JRT, tagad rindā stāv Visas viņas grāmatas Dailē, svētku sajūtai - Svētku laika pārpratumi NT.
No vieglajām komēdijām labas (lasi: interesantajām) - "Ar vīru nav viegli" Dailē, "Divu kungu kalps" NT
Nepatika Primadonnas Dailes teātrī.
04.12.2014 17:38 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
No vieglajām komēdijām labas (lasi: interesantajām) - "Ar vīru nav viegli" Dailē, "Divu kungu kalps" NT


Plusiņi abām arī no manis :)

Principā, gribētu vēl kaut ko līdzīgu redzēt.
04.12.2014 17:40 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man šķiet, ka Dailes teātrī pēdējā laikā murgus vien rāda.
Pēdēja izrāde, ko apmeklēju bija Kabarē Nacionālajā teātrī - riktīgi forša :)
04.12.2014 17:41 |
 
Reitings 47
Reģ: 09.04.2014
oo, mana mīļākā tēma. :) laikam maz tādu izrāžu, uz kurām nav būts, nu šajā sezonā varbūt tā mazāk sanāk aiziet, jo ne visas izrādes ''uzrunā''.
vakar kā reiz biju uz DT ''visas viņas grāmatas'', man ļoooti patika, un visām Daiņa Grūbes fanēm iesaku aiziet. nav nekāda komēdija, tāda skumji smeldzīga un domājama drīzāk, bet man tādas vairāk nekā komēdijas uzrunā.
04.12.2014 17:42 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Apmeklēju tikai JRT, pārējās neiedziļinos ar repertuāru un piedāvājumu. Mana pirmā izrāde bija Hermaņa Vectēvs, cik gadi ir pagājuši, joprojām atceros un vēlos aiziet otrreiz. Pēdējās, kuras es JRT redzēju bija Oblomovs un Tumsas Varā. Abas bija ļoti labas, taču Oblomovs tomēr spēcīgāks. Daudziņš notēloja tik spēcīgi, ka apmeklētāji bija sajūsmā.
Ļoti patika Gremholma metode un Kabalas noslēpums. Manā must list pagaidām ir ievietoti 12 krēsli un Ilgu tramvajs.
04.12.2014 18:07 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
O, laba tēma!
Esmu ļoti vīlusies Dailes teātrī - Dž.Dž. nolaidīs drīz pavisam līdz kliņķim un tikai banālībām. Vairs nemēdzu tur iet.
Divu kungu kalps - Nacionālajā bija smieklīgi.
Esmu bijusi uz Miglu. Mans viedoklis nebūtu no pozitīvākajiem. Vērts, ja grib paskatīties režiju, scenogrāfiju, horeogrāfiju - visu izņemot pašu darbu kā tādu, teksta ziņā.
Sudraba slidas - jauka izrāde, kuru apmeklēt ar bērniem.
04.12.2014 18:59 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Vispār man ļoti patīk teātru atmosfēra :) Ja kādreiz piedāvā kāds, visticamāk piekrītu, pašai kā studentei no mazpilsētas taupības režīms. Speciāli braukt, pirkt biļeti neatļaujos.

Pēdējo reizi uz izrādi pirms gada laikam biju, uz Romeo un Džuljetu Dailes teātrī. Ļoti patika. Pēdējā laikā gan no cilvēkiem, kas apmeklējuši Dailes teātri arī dzirdēts, ka izrādes ne sevišķi.
04.12.2014 19:10 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Es gan izrādē Romeo un Džuljeta biju vīlusies- nepatika, īpaši aktieris Dīcis, kurš acīmredzami nebija noskaņojies izrādei- ik pa laikam aizmirsa tekstus, smējās nevietā, neveiksmīgi mēģinot apslāpēt smieklus utt.Tas visu patiku pret izrādi "nosita". Draugam toties ļoti patika, teica, ka forša izrāde.
Bet kopumā man Dailes teātra repertuārs patīk, visbiežāk tieši uz to teātri eju.
04.12.2014 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Esmu redzējusi "Vecmeitas un vecpuiši"ļoti patika, bet jārēķinās,ka tur ik pa laikam pasprūk pa kādai rupjībai, izaicinošas seksa, attiecību tēmas utt., kam patīk tādas jautrās, atklātās komēdijas,tām patiks. Arī noformējums foršs, mūsdienīgs interjers, laba aktierspēle.
04.12.2014 19:28 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
O, beidzot arī man saistoša beztēma :)

Teātri apmeklēju vismaz reizi mēnesī. Iecienītākais ir Jaunais Rīgas teātris. Pārējos teātrus apmeklēju, ja ir piesaistījis konkrētais darbs, režisors, kritiķu un draugu atauksmes. Īpaši nesaista mūzikli, pārsvarā apmeklēju drāmas.

Dailes teātra populāros tingeltangeļus neapmeklēju (izrādes ar šova elementiem un rēcamos gabalus). Neredzu jēgu tērēt naudu par tādiem darbiem. Bet arī Dailes teātrim ir lieliskas izrādes, piemēram, M.Butterfly ar D. Grūbi galvenajā lomā man ļoti patika, savukārt, tik populārie Izraidītie priekš manis bija velti izmests laiks un nauda.

Tātad, par iecienītākajiem darbiem. Hmm. Ir izrādes, ko šķiet, atcerēšos vēl ilgi- Ivonna Burgundijas Princece un Tils Pūcesspieģelis (abas DT), Mirušās dvēseles (NT) - šis gan vairs nerāda, bet vēl tagad atceros emocijas, ko izjutu, skatoties šos darbus. Ivonna Burgundijas princes bija viena no manām pirmajām izrādēm, pirms, šķiet, vairāk nekā 10 gadiem. Varbūt šodien šī izrāde man nešķistu tik iespaidīga, kā toreiz. Lasīju kādā intervijā, ka Rēzija Kalniņa, lai notēlotu savu lomu, speciāli apmeklēja Tvaika ielu, lai precīzi attēlotu psihiski slimu cilvēku.

Par labākajām izrādēm no JRT repertuāra uzskatu Latviešu mīlestību, Vectēvu (šīs parasti patīk visiem. Ja gribas apmeklēt JRT, bet negribas iegrābties ar pārāk sarežģītu darbu, šīs noteikti iesaku). Izcils bija Oblomovs, Peldošie ceļojošie. Spēcīgs emocionāls pārdzīvojums bija Tumšās alejas, ļoti aizkustināja Ilgu tramvajs.

Tuvākās ieplānotās izrādes ir Visas viņas grāmatas un Vējiem līdzi (abas DT). Labprāt noskatītos arī Bovarī kundzi (DT) un beidzot Osedžas zemi (NT).

Turpinot par Spēlmaņu nakts nominācijām, ieintriģēja Piafa (Liepājas teātris) un Ezeriņš (NT). Nominētos Vasarniekus (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris) esmu redzējusi. Fantastiski tērpi un kurpes (!) sieviešu lomas tēlotājām. Īpaši otrajā cēlienā, kur sākas ballīte, no skaistajiem tērpiem, rotām acis nevar novērst- krievu šiks :) Vispār viņu teātris ir ļoti spēcīgs, talantīgu, pārliecinoša aktieru trupa.
04.12.2014 19:28 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
izrāde "Nakts vēl nav galā"ir pēc filmas Last night taisīta, tur sižets tāds pats vai kaut kas mainās? izrāde labāka par filmu?
04.12.2014 19:33 |
 
Reitings 207
Reģ: 14.11.2014
Pēdējā izrāde, uz kuru biju- Dailes teātrī "Pīters Pens". Aizvedu savu mazo krustmeitiņu pabaudīt kultūru. Aizraujoša izrāde. Tagad pati skatos un domāju, uz ko varētu tuvākajā laikā aiziet? :D
04.12.2014 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits