Decembra kosmētikas jaunumi

 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Sveikas, daiļās! Man ir tas gods atvērt kosmētisko jaunumu tēmu!
Tātad, jaunumi, labumi un neaizmirstam pirmos iespaidus!
01.12.2014 20:04 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.08.2014


No masu produkcijas ir ļoti ok, apmierina.



Šampūns, leave-in kondicionieris un maska. Nesen tikai pamēģināts, šobrīd ļoti patīk!

No dekoratīvās kosmētikas šis, tas no Astor:



14.12.2014 19:53 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Vai kada ir meginjusi Douglas kosmetikas liniju?
14.12.2014 19:58 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Esmu mēģinājusi Douglas roku krēmu, bija labs.
14.12.2014 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 3056
Reģ: 13.11.2011
wow, cik ļoti piesienas vārdiem :D viņa pēc izskata izskatās pēc skolniecies, bet patiesībā nav tik jauna, lai būtu vēl skolniece (vidusskolniece!)
15.12.2014 06:31 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Labrīt, mani decembra jaunumi
Madara lūpām, nekas dikti īpašs

Gusto lūpu balzāms ar smilšērkšķiem, man patīk, labi baro manas jūtīgās lūpas, tikai mazliet "sviestaini " klājas
Gusto pēdu krēms. Netipisks krēms, vairāk kā eļļa. konsistence mazliet pārsteidz, bet smarža ļoti patīkama un spēcīga. uz ādas vairāk kā eļla nevis krēms. Bato LABI. Man ir ar citroniem-pačūliju, īsts citrons :)

Cartice lūpenes 310 un 010. Sarkanā super-super, bet gaišā tāda dīvaina, sajūta, kā tonālais uz lūpām uzklāts, tā nepatīk


Catrice nagu laka. Klājas dīvaini, žūst labi, kā turas, jāskatās :) Kopumā liekas ok (priekš lētā gala nagulakas)
15.12.2014 08:25 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
fifa, es domāju, ka dāmas vienkārši nesaistīja tavu komentāru ar manu, kur es teicu par 14 gadīgiem skuķiem :)
15.12.2014 08:32 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Modo, kur Tu pirki lūpu eļļu?


Drogās, jaunajā RdeL Young stendā.
15.12.2014 09:26 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Vai kāda ir lietojusi Chanel skropstu tušu INIMITABLE? kādas atsauksmes?
16.12.2014 09:42 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Iespaidojoties no diskusijas, nopirku Mossa sejas krēmu to smiltsērkšķu/avenes, gribētos izmēģināt arī to melleņu, jo šis, kas man ir šobrīd, liekas kā labākais sejas krēms, kas man bijis. (l)


Nopirku izmēģināt šo. Neteiktu, ka man ir tik sausi papēži, bet nu izmēģināt gribēju.
16.12.2014 10:56 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
olivkoks kur pērc astor??? :)
16.12.2014 13:31 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Zazzy, paldies, ka atbānāji, neviennozīmīga tuša, lūk atsauksme. Un jā, tās struktūra ir tāda, ka pandas acis nepaliks, reta tuša, kas uz manis neatstāja nospiedumus. Būs jānopērk atkārtoti.
http://velvetmimosa.blogspot.com/2013/02/chanel-inimitable-intense-mascara.html
16.12.2014 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 627
Reģ: 31.03.2012
Zazzy - esmu, tuša pati par sevi laba, bet milzīgs mīnuss- ātri sāk birt nost.
16.12.2014 14:01 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
izskatās, ka ies mūžību pietiek pavisam nedaudz un mati tik mīksti, nesimpatizē smarža.



superīgs līdzeklis, kas samazina poru redzamību un vienkārši ideāli noņem spīdumu no sejas



vairākus gadus mazgāju matus tikai ar šampūniem kuri nesatur sulfātus, draugs no šīs sērijas šampūnu bija sev nopircis, vienreiz izmazgāju un uz maniem matiem va va voom efekts ;D, foršs kuplums, ikdienā mazgāju divreiz ar John masters un vienreiz ar Garnier šampūnu.

16.12.2014 15:47 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.08.2014
dindiņš, pasūtīju serenity.lv. Cik atceros ārzemēs redzētos ciparus, liekas ļoti laba cena šeit :-)
16.12.2014 22:54 |
 
Reitings 663
Reģ: 29.01.2009


Vēl tikai jāievērtē.
17.12.2014 19:08 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
nopirku essences princess tušu - ir laba. es parasti perku loreal, macfactor, maybelline tušas un šī ir līmenī, vienīgais produkts no essence, kas man ir - un patīk :)
17.12.2014 19:17 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Mani jaunumi un nu jau izmeginati kadu laicinu.



Sākot no kreisās puses:

V05 Heat Protect Styling Spray - ļoti patīk, šķiet, ka matiņus aizsargā un nav problemas ar izsmidzināšanu. Pat diezgan bagātīgi to uzsmidzinot nerada nekādu taukainu,smagneju matu sajūtu . Smarža gan varetu but patikamaka.
V05 Nourish My Shine, Bedazzling Oil Heat Protector - ari šis man ļoti iepaticies, abus lietoju vairak vai mazak reize, šo gan pūšu vairāk uz beigu daļu, kad matiņi gandrīz jau sausi. Dod tiešām patīkamu mirdzumu un mati kļūst paklausīgāki, un mīkstāki. Nepadara matus taukainus, jo ļoti viegli var kontrolet cik daudz līdzekļa gribas iepūst, kā jau iepriekšejam mineju, arī šim izsmidzināmais ir ļoti patīkams - lietus mākonītis nevis stipra strūkla. Noteikti abus pirkšu atkārtoti.
Charles Worthington Overnight Ultimate Hair Healer - esmu izmeginajusi tikai paris reizes, isti objektivi nevaru vel izvertet cik labs vai slikts, vienigais, kas nepatik ir krema konsistence. Diezgan liela ķepa, lai vienmerigi izklatu produktu uz visiem matiem un šķiet, ka neiesucas tik labi kā prasītos, drīzāk izveidojas tads slanis, bet varbut ta tam jabut.
Batiste Dry Shampoo - vizuāli matus tiešām padara tīrākus, bet īsti nepatīk tā pūderīgā sajūta, kad matiem ir japieskaras, bet tā kā lietoju tikai ārkārtas gadījumos, tad tas tiešām ir glābejlīdzeklis, lai uzfrišinātu kopskatu. Brīdinājums - ja iegādājaties sauso šampūnu ar nelielu krāsas piedevu, tad esiet uzmanīgas, jo es pec matu sapušanas izskatījos kā no skursteņa izlīdusi, visa seja vienos brūnos puderainos nosedumos, kaut kā neidomājos par to. :D
Dove Advanced Hair Series Oxygen Moisture Shampoo and Conditioner - par šiem abiem arī tikai tās labākās atsauksmes, matini viegli, zīžaini un attīrīti. Maniem matiem patīk. Sākumā baidījos pirkt, jo iepriekš pirktie Doves šampūni un balzāmi bija stipri pievīluši, bet izskatās, ka jaunais izlaidums ir fantastisks uzlabojums Dove matu kopšanas klāstā. Un smaržo jauki.



Revlon Colorstay konsīleris - neko sliktu pateikt nevaru, tīri labs, bet neteiktu, ka esmu pārāk lielā sajūsmā. Sedzamība videja, bet šķiet, ka manai sejas ādai mazliet par taukainu.
Revlon Colorstay 24h tonālais krems - ļoti patīk tas, ka ir iespejas izveleties starp sausai vai taukainai ādai piemerotāko tonālo kremu. Tiešām ir ļoti labi sedzošs. Sākumā pat šķita, ka nav piemerots ikdienas lietošanai, jo ir diezgan pasmags uz sejas. Neesmu fans tam kādā veidā produktu jādabū ārā no pudelītes. Tagad gan esmu jau apradusi. Visā visumā dodu 8 no 10 punktiem. Pirkšu noteikti atkārtoti.
Max Factor Skin Luminizer tonālais krems - domats sausu vai normālu ādu īpašniecem, man mazlietiņ par taukainu. Nelielā daudzumā var manīt neuzkrītošus zelta mirdzumiņus cauri, bet noteikti ne traucejoši. Videji sedzošs.
Max Factor Face Finity Primer - lietoju salīdzinoši nesen, tāpec ir grūti spriest cik labs. Patīk gan sajūta, ko tas dod pec uzklāšanas. Seja maiga un liekas, ka palīdz vieglāk uzklāt tonālo kremu. Tā kā pats par sevi ir diezgan bagatīgs, tad mierigi var lietot bez nekadiem papildus produktiem. Liekot kremu apakšā man ir par taukainu. Tas cik labi tas pagarina tonālā krema noturibu vel ir procesā. Pašlaik ārkārteji lielas izmaiņas neesmu pamanijusi, bet turpināšu lietot un tad jau redzesim.
17.12.2014 23:52 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009


Ted Baker London lipsticks - iepakojums ļoti skaists, pašas lūpu krāsas kremīgas un pigmentetas. Noturība videja. Lūpas nesausina un ir patīkamas. Bez liekiem mirdzumiem vai dīvaina spīduma, ļoti klasisks trio.



Loreal Skin Perfection - ļoti patīk, ir izmeģināts gan serums gan sejas kremiņš, ātri iesūcas ādā un seju padara maigu. Konsistence ir viegla un patīkama. Apsartumi un mazie saraknie pleķīši samazinajas. Noteikti labs pirkums.



Revlon PhotoReady™ Cream Blush - skaists vaigu sārtums, sākumā var šķists par intensīvu un košu, bet patiesībā uz vaidziņiem izskatās ļoti dabīgi. Un es šobrīd esmu ļoti bāla, bet tāpat izskatās jauki, tik jākontrole, lai nav par daudz. Tā kā vaigu sārtums ir pietiekami pigmentets, tad tas noteikti kalpos ilgi, ilgi. Kopumā esmu ļoti prieciga par gandrīz visiem decembra ieguvumiem, šomenes izskatās, ka ir paveicies nenošaut greizi ar iepirktajiem produktiem kā citkārt. :D
18.12.2014 00:28 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Cālīts, kur pirki Ted Baker lūpu krāsas? Toņi vienkārši wow!
18.12.2014 00:37 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Pirku Boots veikalā, kas gan nav Latvijā, bet domāju, ka noteikti var atrast kaut kur interneta veikalos arī. :)
18.12.2014 01:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits