tamponi

 
Reitings 57
Reģ: 20.06.2013
Esmu nolēmusi sākt lietot tamponus, bet ir tāds stulbs jautājums - kad eju uz tualeti man tampons jāņem ārā (čurājot) vai viņš var palikt iekšā?!
29.11.2014 10:05 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
booom,kādu atkāpi taču ar vajag :D Savādāk visas pārāk iespringušas visā :D
29.11.2014 16:44 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Meitenes, jums neapnīk? Nav vienalga, kura, es atvainojos, sēž savās asinīs (šitais vispār no pieaugušām sievietēm - no comment) un kuras nē. Vai kāda šausminās par tamponu lietošanu? Nē! Sevī, ja ir vēlme, var bāzt, kas vien patīk, tikai šausmināties, lūdzu, nevajag!

Es personīgi nespēju iedomāties,ka manī katru dienu sut kāds svešķermenis kopā ar visiem izdalījumiem,veidojot mikrobiem labvēlīgu vidi. Nemaz nerunāšu par to,ka lielākā daļa sieviešu tamponus nemaina regulāri,kā arī ar tiem dodas gulēt. Tamponus lietoju tikai ārkārtas situācijās(ja beigušās paketes vai ir nepieciešamība vilkt stringu biksītes šajās dienās). Protams,es jau necenšos kādu mācīt,katrs dara kā vēlas.

+++++
Es arī to rēkšanu neizprotu. Varbūt tiešām derētu nopirkt normālas paketes un pareizi tās ievietot, tad arī nebūs jāsēž slapjumā? Jo paketēm ir tāda maģiska īpašība - mitruma uzsūkšana, ja nu kāda vēl nezināja.
29.11.2014 16:46 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
es nesaprotu, nu ko katra var cepties, katra tak lieto ko grib. Es, piemēram vasarā tikai lietoju tamponus, rudenī, ziemā varu mierīgi lietot arī paketes, jo nav pakaļa lupatās, kā vasarā, kad karsts. Tampons pēc katras čurāšanas nav jāmaina, lai striķis nesamirktu, ievietojot tamponu makstī, striķīti vari smuki ielikt iekšā, pie mazajām kaunuma lūpiņā, tā ka neapčurāsi to striķi. tamponu parasti mainu ik pēc trim stundām.
29.11.2014 16:48 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Neons, tāpat cilvēks mācās tikai no savas pieredzes un kļūdām. :)
29.11.2014 16:51 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nevienu neinteresē to kura bāž sevī tikai tamponus, un to kura izmanto paketes.


Nu, nesaki vis. Dažas tamponu lietotājas tiešām izrāda pastiprinātu interesi :D

Bet ja nopietni - tamponus nevaru izmantot, jo uzreiz paliek nelabi. Varbūt problēma ir galvā, bet man momentāli sāk reibt galva un paliek slikta dūša. Pēc tādiem simptomiem es nu godīgi negribu tālāk pētīt, vai pie vainas ir mani tarakāni galvā, līkie pirksti vai nepareizs izmērs..
29.11.2014 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Man ir pilnīgi vienalga, ko citas sievietes lieto - paketes vai tamponus, bet es priekšroku dodu tamponiem, bet reizi diennaktā uz pāris stundām ielieku paketi. Tamponus mainu regulāri, nedomāju, ka tur baigi kaut kas vairāk sasūt kā paketē.

Tamponu pēc katras čurāšanas gan nemainu, tas tikai pastiprināti sausinātu
29.11.2014 17:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits