Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecrīga

 
Reitings 1
Reģ: 29.11.2014
Sveikas,meitenes!
Mana pirmā tēma, bet ne mazāk svarīga.
Tātad,īsumā - nesen pārcēlos no Rojas un Rīgu, pirmie iespaidi bija tādi,ka šeit viss notiek lielā steigā un troksnī līdz satiku šeit puisi no savas universitātes. Šoreiz runa ne par attiecībām,bet gan kā viņš man parādīja Rīgas labākās izklaides vietas. Pirmās ballītes pagāja "Rock cafe" , problēma sākās tad, kad pienāca rīts un kojas ir ļoti tālu un pat īsti nevaldzināja doma doties uz noplukušajām kojām. Tad nu ejot uz Galerija Centrs pusi pamanījām hosteli "Cheapy hostel" , viss ko tālāk teikšu ir nosaucams tā - labākā atpūta sākās tur! Ar saviem pēdējiem 10 eiro kabatā mums sanāca abiem gultas vietas palielā istabā,kur bija apmetušās pāris meitenes un daži puiši no Spānijas... Tāda jautrība, un atmosfēra - super! Nākamreiz jau atļāvāmies palikt privātā numurā,ja nemaldos pa 16 eiro visa istaba mums pašiem. Tas gan bija pretējs vakars, romantiskais. Šķiet,ka labāk tos 16 eiro iztērējam par istabu minūtes attālumā no kluba, nekā nopirkt vienu kokteili. Vēl var piebilst ka no rīta bija brokastis, tā nu mans priekšstats par Rīgas uzdzīvi ir pamainījies un nu katra piektdienas nakts sākas un beidzas šajā hostelī.

Ziniet, šis ir kaut kas ko varu ieteikt, bet vispār gribēju pajautāt jums - kur un kā jūs Vecrīgā atpūšaties un kādas vēl vietas varat ieteikt?

Peace visām meitenēm)))
29.11.2014 04:28 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Šķiet,ka labāk tos 16 eiro iztērējam par istabu minūtes attālumā no kluba, nekā nopirkt vienu kokteili.



Es gan domāju, ka kokteilis labāk.
29.11.2014 07:01 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.08.2014
Kā man patīk šī 'neuzkrītošā' reklamēšanās. :D
29.11.2014 08:13 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
:D :D pie velna- Nē, lai es paliktu hostelī un gulētu ar pāris svešām meitenēm un puišiem no Spānijas?! Man vajag ērtības- savu gultu. Iztērēju labāk 4 euro taksim un guļu mājas pie puiša sāniem- nevis hostelī, kur no palagiem nokasot varētu atvērt spermas banku- Vecrīgas filiāli.
29.11.2014 08:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kuras tad nez ir tās kojas, uz kurām ar taxi par 10€ netikt?

P.S. Ja kojas tā nepatīk, bet naudiņas katras brīvdienas tusēt pa hosteli pietiek, varbūt tomēr noīrēt dzīvokli?




Šķidra reklāma. Varēja arī labāk.
29.11.2014 08:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)