Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Furunkuls padusē!! HELP

 
Reitings 142
Reģ: 28.06.2010
Meitenes, esmu izmisumā, un tā nomocījusies ar šo visu!
Pagājušais mēnesis man bija kā viens liels murgs, dzīvojos uz vienām slimības lapām. Pirmo reizi mūžā uzmetās kaut kāda "zaraza" - liels sāpīgs furunkuls padusē. Aizgāju pie ķirurga, izgrieza. Izrakstīja man vēl 5 dienu antibiotikas. Nepagāja ne pāris dienas, kad bija sataustāmi vēl divi, gāju atkal pie ķirurga, bet šoreiz izlīdzējāmies ar dažādām kompresēm (nezinu kādām tieši), pārgāja. Atkal nepagāja ne nedēļa kad bija klāt nākamais furunkuls, un jau atkal nācās griezt. Veselības centrs uz kuru gāju tiešām sakarīgs, ķirurgs labs un tā. Teica, ka imunitāte švaka, un galvenais lietot dezodorantu ar spirtu, kas dezinficēs padusi. Nu neko, likās, ka beidzot murgs būs garām, jo nākamo 2 nedēļu laikā furunkuļi mani vairs nepiemeklēja. Un še tev!! Atkal ir uzmeties viens tieši tajā pašā vietā/padusē. Lokācijas vieta nemainīga.
Meitenes, esmu izmisumā. Jūtos kā pele ritenī, un neredzu tam visam galu. Negribu atkal griešanu un slimības lapas! Dzeru citroseptu, zivju eļļu pēc ieteikuma jau teju mēnesi, līdz ar to par vāju imunitāti nevaru sūdzēties, visādi citādi jūtos lieliski. Ķirurgs teica, ja kas tāds vēl uzmetas, jāsmērē jods vairākas reizes dienā sākumposmā, bet ir jau 3-4 diena šim visam, un liekas tomēr, ka furunkuls tik aug atkal...
Varbūt kāda ir saskārusies ar šo problēmu?
28.11.2014 23:47 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Varbūt ir jāaiziet pie vēl kāda ārsta?
Ja jau Tu esi bijusi tikai pie viena un visu laiku uzrodas. Iespējams, problēma ir kaut kur dziļāk, jo kaut kāda iemesla pēc jau Tev viņi rodas, nejau tāpat vien metās.
28.11.2014 23:50 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Neesmu sastapusies, bet varbūt visa vaina ir skušanā?! Maini biežāk skuvekli, nelieto antipersperantu kādu laiku, jo viņi aizsit poras, saprotu, ka skan briesmīgi, bet veselība ir svarīgāka. Un par to griešanu ir dzirdēts, ka ja sāksi griezt, būs jagriež vienmēr, bet, ka tik ātri, gan nebūtu domājusi. Veseļojies, ej pie ārsta, neko jau citu nevar ieteikt.
28.11.2014 23:52 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
10 gadus atpakaļ piedzīvoju to pašu murgu. Gadus divus, staigāju pie ķirurgiem, bija furunkuloze. Antibiotikas nelīdzēja.
Tad izgāju asins "pārliešanas" procedūru, no tā brīža izveseļojos. Dodies pie ĢĀ un prasi norīkojumu uz procedūru, kur noņem no vēnas asinis un laiž tās dibenā.
29.11.2014 00:03 |
 
Reitings 142
Reģ: 28.06.2010
Karma, par netīrajām asinīm biju dzirdējusi no mammas draudzenes, viņa to pašu ieteica. Un zini... izskatās, ka tas man tagad būtu vienīgais glābiņš
29.11.2014 00:07 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Karma, par netīrajām asinīm biju dzirdējusi no mammas draudzenes, viņa to pašu ieteica. Un zini... izskatās, ka tas man tagad būtu vienīgais glābiņš

Noteikti izej to kursu. Man līdzēja. Paziņa arī pirms gada izgāja kursu, vairs ne miņas, no furunkuļiem.
29.11.2014 00:34 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Notekt aizej pie cita ārsta ārī, jo ir jāmeklē celonis kapēc tie furunkuļi rodas. varbūt tev cukura limenis ir paaugstinats, tad biezi metas furunkuli.
30.11.2014 13:25 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Vai ir ņemts strutu paraugs un veikts uzsējums, lai noskaidrotu vainīgo izraisītāju. Jo tikai tā var piemeklēt attiecīgās antibiotikas, uz ko šis mikrobs jūtīgs...
30.11.2014 13:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits