Tās, kas dzīvo ar draugu/vīru

 
Reitings 289
Reģ: 16.06.2013
Sveikas.
Šodien atgriezos no universitātes un draugs aicināja nopietni parunāties. Lieta tāda, ka dzīvojam divistabu dzīvokli (vienā istabā mēs, otrā saimniece), šī saimniece manam draugam stāsta, ka es slinkojot, neko pa māju nedarot, četras dienas nosēdējusi un neesmu neko kārtojusi un kāpēc tas jādara vīrietim. Tas nekas, ka es apdarīju skolas darbus un istabu vienmēr cenšos sakopt, bet visām jau gribas šad un tad paslinkot. Tagad man pie studijām nāks klāt darbs un mans draugs grib, lai es atnākot mājās taisu ēst un sakārtoju māju, ne jau katru dienu, bet vismaz pāra dienās. Viss ir saprotams, bet katru dienu atnāku mājās pēc pieciem vai sešiem un gribas atpūsties. Bet viņš mājās sēž pie datora un ņemas gar mūziku. Viņš to visu negribot darīt, jo redz tās esot sieviešu lietas.
Esmu neizpratnē, Jums tas šķiet normāli/ pieņemami? Jūsu vīrieši dara kaut ko mājās??
Gaidīšu Jūsu atbildes.
27.11.2014 18:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man saakumaa bija gruuti sadziivot ar to,ka peec viira gatavosanas virtuves dala bija "taada aizdomiiga",bet tad nomierinaajos,jo beigu beigaas visu arii smuki satiirija,sakaartoja uttSievietes eest noteikti var uztaisiit taa tiiraak,viiriesiem ,liekas viss pa gaisu,bet es esmu loti prieciiga par to,ka vins ir nepaarspeejams galas eedienu taisiisanaa!Tagad man tas liekas taads siikums,par kuru vareeju uztraukties saakumaa...Abi esam laikam tie kaartiigie cilveeki beigaas-nav taa nekas loti jaavaac aiz otra!Gadu gaitaa, ir izstraadaajusies taada "tehnika",ko kurs dara vairaak,mazaak.
28.11.2014 17:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
bet vai tad jus pasas gribeetu taa dziivot, standartdarbs no 9-18, tad visu veikala ieprirkt jo virs neko nav nopircis, tad skrien majas, ne laika atvilkt elpu, skrien gatavo, paraeli strubee maaju, kamer virs alinu dzer un skataas tv kasti vi piekompka tuseee, pec tam vel kad speeks ebidzies tad vel minetu jaataisa un beigas jums visaaam 7 minusu sekss, un jums pat tur bauda nav, :D :D


Ja taa ar maas darbiem ikdienu butu , tad neviena no jums kosmi te neseedeeetu 24/7 :D
28.11.2014 17:51 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Kery,nav jau vilki.Takši un gulta tāpēc ir gana liela.Bet ja zinātu cik ziemā silti ar tādām 4 desām :D
28.11.2014 18:20 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Manuprāt, problēma nav tur, ka būtu grūti iztīrīt vai uztaisīt ēst (lai gan man, personīgi, ir grūti, jo šāda tipa darbi riebjas), bet par attieksmi no puisīša puses, ka tas ir VIŅAS pienākums, vienalga, vai viņa mājās visu dienu sēž un vīlē nagus (lasi - pilnveido sevi), vai atvelkas mājās pārgurusi ap pusnakti.
28.11.2014 18:28 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Majas darbus ta nosaciti kopa daram, jo tapat es parsvara pardaru to darbinu. Piemeram traukus nomazgat,draugs uzskata,ka trauki ir tiekai skivji,bet katls vai panna,,dakasa ,nazisi un karotes parasti paliek. Jautaju traukus visus nomazgaji? Jaaa !!! Aizeju paskatos-NEKA,katli stav un visi galda instrumenti ar.:D Vai paludzu izstaba galdu sakartot,ja tur pats darbojies, sakarto,bet tapat nav ,taka man patik, jo nepatik ja kkadi sikumi pa galdu ir izmetati,gribu lai ir prom no acim, patik ja stav, kadi suveniri,vai kads auglu grozins vai foto ,bet ne papira gabali, vai nezinu skocs,tas pasas masinas atslegas,negribu lai metajas uz galda. Nu protams ka tadas lietas paliek,tad parkartoju pa savam:D Jautaju draugam, tas ir sakartots? Jaa ,a kas tev te nepatik? Viss smuki , sakartoju. Saku nu ka ,papirini var stavet atvilknee, un masinas atslegas ari. Draugs a ta nav smuki? Paskaidroju,ka izskatas ka ,butu sakts kartot ,bet nepabeidza lidz galam:D
28.11.2014 18:37 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
57 DAYS , man ari besi kartot maju un stavet pie plits, nav vairs 50mitie hehe. :D

Un itseviski kaada patika ja vel virietis nenoverte un vel nokomandetu vai izteiktu , piedod milaa man sis vakarinas ne visai.
28.11.2014 18:41 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
ka vispar var dzivot kopa ar dzivoklja saimnieci? drausmas, ta itka dzivoklju truktu tak vien istabu ari var atrast un tad neviens no pakaljas neskraidis, lai es ar kkadas babuljas dalitu virtuvi un vannas istabu nu neee,nevaretu staigat apkashvelja un justies brivi, pati vainiga ka izvelejies ar tadas dzivot 2 istabu dzivokli
28.11.2014 18:43 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
MADasaHatter,man ir gadijies ta ,ka staveju visu vakaru pie plits, variju,cepu, bet draugs atnak majas pasaka ,vaij es pa celam jau paedu. Oj tad ,nu esmu ,loti dusmiga. :D,jo pats pa dienu rakstijis,ka grib to un to uz vakarinam,bet atnakot ,nozino ,ka est negrib,jo ir jau paedis. Ta,ka es gatavoju 3 vai 4 h tas nekas, vai butu pabridinajis,bet nee.
28.11.2014 18:47 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
Es taisu eest vienmeer, jo man patiik, viirietis mazgaa traukus un sakopj virtuvi. Dreebes mazgaaties lieku es. Dziivokli kaartojam kaa pagadaas, kuram briivaaks laiks, tas sakaarto. Biezji vien kopaa sakaartojam. Viirietis nes miskasti aaraa vienmeer.
Man skjiet, ka galvenais abiem izrunaat un rast kompromisu, es jau attieciibu saakumaa teicu,ka man iipashi nepatiik traukus mazgaat utt., toties ljoti patiik gatavot, taa nu ir sanaacis,ka trauki viirietim,eest gatavoshana man.
29.11.2014 09:20 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Viņam darbs ir pie datora, bet pats koriģē savu darba laiku darba dienās un ir visu laiku mājās, brīvdienās viņam darbs ir naktīs ārpus mājām


Kas tas par darbu??? Vispār kruta- darba dienās bumbulē pa māju, brīvdienās pa naktīm dzīvojas apkārt!!! Tusētāja paradīze:D
29.11.2014 10:47 |
 
Reitings 287
Reģ: 13.06.2014
Lasu un priecājos par savu attiecību modeli. Es studēju klātienē un strādāju uz pusslodzi, draugs strādā, mājās esam gandrīz vienlaicīgi, atšķirība ir tāda, ka man citreiz ir mājasdarbi jāpilda. Lai nerastos domstarpības, esam vienojušies, ka vienu nedēļu viens ir atbildīgs par pārtikas nopirkšanu un gatavošanu (otrs,protams, var palīdzēt), otrs mazgā traukus. Veļasmašīnu abi mākam ieslēgt un ielikt/izņemt drēbes, to daram pēc nepieciešamības. Dzīvoklī bardaks nerodas, tāpēc pietiek, ka nedēļas nogalē kopā to iztīram. Ja ir gadījies atstāt bardaku aiz sevis (kā man gadās ar skolas papīru atstāšanu visur), pati aiz sevis savācu.
29.11.2014 10:59 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Par savu modeli esmu rakstījusi. Gatavo tas, kuram vēlamais ēdiens labāk sanāk (plovs un Pasta Carbonara tikai vīra izpildījumā) vai arī tas, kurš pirmais ierodas mājās, traukus mazgā pārsvarā vīrs. Kārtojam kopā. Esmu vien kādas 2-3 reizes nesusi atkritumus ārā, jo tas tomēr manā izpratnē ir vīrieša darbs...tāpat kā veļas gludināšana vai dvieļu locīšana ir tikai sievietēm.
29.11.2014 11:05 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
savukārt vīriešu lieta, ir nodrošināt sievai normālu mājokli, nevi skkādu istabu dzīvoklī, kurā dzīvo cita sieviete. un nafig tev jastrādā? tā tak nav sieviešu lieta, lai viņš tevi uztur, tad arī pucēsi māju.
29.11.2014 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!