Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Akadēmiskais

 
Reitings 81
Reģ: 22.07.2014
Laba diena!

Esmu nonākusi strupceļā. Šis gads man ir bijis smags. Tagad studēju 4.kursā. Ir nenokārtoti divi noslēguma darbi no 3.kursa. Kā man tā sanāca? Tēvam atklāja vēzi, izoperēja, uz mirkli likās, ka vēzis ir uzvarēts. Tas atgriezās metastāžu veidā un pa visu ķermeni, galvenokārt smadzenēs. Visi stresi, nauda, jo es esmu vienīgais bērns ģimenē, apmaksāju visus nepieciešamos izdevumus-sanāca visa šī dēļ iekavēt studijas-nepietika spēka saņemties.. Pašlaik ārsts ir pateicis, ka tēvam ir pēdējās dienas. Viss čupā-sesija, jāiesniedz bakalaura tēma, tētis. Bet stāsts ir tur, ka.. cik stulbi/gudri būtu paņemt akadēmisko tādā mirklī? Eksāmeni visi nokārtoti, ar ši gada eksāmeniem arī tikšu galā, bet dzīvē ir pienācis tas punkts, kad gribas sev jautāt: ko lai iesāk? Ko Jūs darītu tādā mirklī? Kāds varētu būt skats no malas? Es zinu, ka man pašai jābeidz sevi žēlot un pašai sevi jāgrūž, bet..kur ņemt to spēku..nezinu. Varbūt kādai arī ir bijis dzīvē tāds lūzuma punkts? Kur Jūs radāt spēku saņemt sevi rokās?
27.11.2014 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Es nesapratu - eksāmeni visi nokārtoti vai arī palikuši divi darbi no 3.kursa.
Pat, ja ir palikuši, saņemies un nokārto.
Un akadēmisko neņem. Pašai būs grūtāk, ja sevi nebūs ar ko nodarbināt.
Un turies!
27.11.2014 11:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits