Darbs no mājām

 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Hei hei! Pienācis laiks pieņemt ar darbu saistītu lēmumu un gribēju paklausīties jūsu viedokļus :) Vai Tu izvēlētos stabilu, labi atmaksātu darbu no mājām vai stabilu, labi atmaksātu darbu ofisā?

Kaut kā šķiet, ka, strādājot no mājām, agri vai vēlu sāks pietrūkt reālas tikšanās ar cilvēkiem un kļūšu pavisam ne-sabiedriska! Varbūt kāda no jums strādā no mājām un var padalīties ar iespaidiem?

Paldies & jauku dienu!
27.11.2014 08:45 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
nē :D
27.11.2014 09:13 |
 
Reitings 44
Reģ: 27.11.2014
Man gan jāpiebilst, ka man un kolēģiem ir iespēja strādāt arī birojā un visiem tikties aci pret aci, ko agrāk arī darījām, bet kopš birojs pārcēlies uz vietu, kas mums visiem ir diezgan tālu no mājām, dodam priekšroku darbam no mājām.


Tā nav jaunā VID ēka, ne?
27.11.2014 09:09 |
 
Reitings 44
Reģ: 27.11.2014
Skatoties, ko taisies mājās darīt.
Šūt kombinzonus vai masēt onkuļus.
Otrajā variantā noteikti nebūs iespējams nesocializēties, bet ar tiem kombinzoniem var būt tā, ka nemaz nepamani, ka diena beigusies un sākas jauna.
27.11.2014 09:09 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man gan jāpiebilst, ka man un kolēģiem ir iespēja strādāt arī birojā un visiem tikties aci pret aci, ko agrāk arī darījām, bet kopš birojs pārcēlies uz vietu, kas mums visiem ir diezgan tālu no mājām, dodam priekšroku darbam no mājām. Ar to gribu teikt - ja darbs atrodas salīdzinoši tuvu mājām, es izvēlētos ofisu, bet ja ceļā uz vienu galu jāpavada teju stunda, turklāt vēl spiežoties sabiedriskajā transportā vai braucot pat ar diviem transportiem, labāk izvēlos darbu mājās. Pluss ir arī tāds, ka tikko tev beidzas darbs , tu jau esi mājās un vari pievērsties savām lietām, nevis lielu laiku dienas pavadīt pārpildītos transportos, kas man personīugi nepatīk.
27.11.2014 09:09 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es strādāju no mājām, un jāatzīst, ka ar laiku sabiedrības trūkumu izjūtu arvien izteiktāk. Piemēram, ziemā, pēc darba vakaros bieži vien pat jāpiespiežas iziet ārā no mājas, kad visi pārējie tieši pretēji atgriežas mājās. Ja tev ir aktīva dzīve ārpus darba, tad, iespējams, nebūs tik traki. Plusi, protams, arī ir - ietaupās nauda gan transportam un ēšanai, gan arī kosmētikai un lupatām :D
27.11.2014 09:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es izvēlētos ofisā (ja nav pārāk tālu), jo mājās man ir grūti piespiesties kaut ko darīt. Un jā, arī sabiedrības faktors.
27.11.2014 08:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Katrai vietai ir savi + Mājās tu vari mierīgi necelties katru rītu un nesteikgties uz darbu, vari strādāt kaut vai pijamā, bet kā jau teici, nebūs kontakts ar cilvēkiem utt+ Ietaupās nauda uz transportu. Mīnus strādājot mājās ir ka grūtāk arbūt noskaņoties darbam, ja ir citi iemītnieki mājā tad viņi var traucēt.

Labi ir strādāt no mājām ja gaida bērnu vai jārūpējas par bērnu, savādāk ja izdevumi nav lieli, priekšroks būtu ofisam. Lai gan vispār domas par to visu pa lielam dalās 50/50..
27.11.2014 08:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits