Darbs no mājām

 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Hei hei! Pienācis laiks pieņemt ar darbu saistītu lēmumu un gribēju paklausīties jūsu viedokļus :) Vai Tu izvēlētos stabilu, labi atmaksātu darbu no mājām vai stabilu, labi atmaksātu darbu ofisā?

Kaut kā šķiet, ka, strādājot no mājām, agri vai vēlu sāks pietrūkt reālas tikšanās ar cilvēkiem un kļūšu pavisam ne-sabiedriska! Varbūt kāda no jums strādā no mājām un var padalīties ar iespaidiem?

Paldies & jauku dienu!
27.11.2014 08:45 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2013
Šobrīd esmu atkal atsākusi strādāt no mājām un pavisam noteikti esmu priecīga, ka tā. Vēl jāpielāgojas tam mājas režīmam, jo produktivitāte varētu būt lielāka, bet varu piekrist par laika ietaupīšanu uz rīta sastrēgumiem un matu mazgāšanu.

Arī es vairākas reizes nedēļā apmeklēju sporta zāli, bet jūtu, ka vajag vēl kādu brīvā laika nodarbošanos atrast. Tā, lai var vairāk socializēties.
27.11.2014 20:48 |
 
Reitings 90
Reģ: 26.11.2014
Šobrīd es strādāju gan no mājām, gan - birojā, ja ir nepieciešamība - ideāli! Ar cilvēkiem es tiekos katru dienu, neesmu pazudusi no sabiedrības :) Un ja ar pašdisciplīnu viss ir kārtībā, un prot sastādīt savu dienas plānu, nedēļas plānu un mēneša plānu, tad ir o.k. un protams, ņemot vērā arī mājinieku ikdienas ritmu. Iepriekš esmu strādājusi vairāk kā 10 gadus gan darba dienās, gan maiņas darbu: bija stresi, steiga, sastrēgumi, pārmetumi, nereāli termiņi utt., tad tagad iedomājoties brr... negribas tur atgriezties, un tas liek arī sevi motivēt :) Un šeit parādās jautājums, kurš tad ir dzīves saimnieks: pati, vai kāds cits? un atbildot uz šo jautājumu ieraugam realitāti :)Tagad man ir savs bizness, ļoti skaists un sievišķīgs! :)
Lai Jums visām veicas! :) :)
27.11.2014 21:22 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.07.2010
piekrītu, interesanta diskusija!

tiešām gribētu uzzināt, kādās jomās strādājat, ka var tā pamatā strādāt no mājas.. es personīgi darbojos par un ap projektiem, darba vide ir gan mājas, gan birojs. Bet laikam labprātāk strādātu no mājas, patīk pašai būt noteicējai par to, cikos celšos, cik ilgi strādāšu un kad beigšu. Protams, sanāk retāk socializēties ar citiem, bet, ja tādas sajūtas uznāk.. mēteli virsū, zvans draugam vai vienkārši iziet pastrādāt uz kādu kafejnīcu.. vienmēŗ patīk vērot tos cilvēkus, kas strādā no šādām vietām.
27.11.2014 21:25 |
 
Reitings 149
Reģ: 06.11.2013
Man arī interesē, kādās jomās ir tā iespēja strādāt no mājām. Būtu laimīga par tādu iespēju. Tā nīkšana sabiedriskajā transportā ir pad****s dzīves laiks.
27.11.2014 22:36 |
 
Reitings 310
Reģ: 25.08.2010
Es ļoti labprāt strādātu no mājām, jo esmu ļoti nogurusi no braukāšanas dien dienā.
Tāda veida darbu kā man teorētiski varētu darīt no mājām, būtu vajadzīgas šādas tādas tehniskas konfigurācijas. Taču neticu, ka kādreiz līdz tam nonāks.

Ar disciplīnu problēmu nebūtu, jo darbs ir jāveic konkrētos laikos (atšķiras pa dienām) un ir tādā kā "on-line" režīmā, pat nezinu atbilstošo vārdu. Respektīvi jābūt momentāli sasniedzamam savā darba laikā.

Sabiedrības nepietrūktu, jo darbs ir ar cilvēkiem un ir daudz cilvēku arī ārpus darba, ar kuriem var kontaktēties.
27.11.2014 22:54 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
šobrīd strādāju divos darbos, no kuriem viens ir strikts ofisa darbs (nav pieļaujama strādāšana no mājām, ir stundu uzskaite utt.) un otrs darbs ir orientēts uz rezultātu - noteiktos termiņos man jābūt noteiktam rezultātam. Varu strādāt gan no mājām, gan pludmales, gan arī braukt uz biroju (bet tur man ļoti neērta/nemājīga darba vieta). Vidēji reizi nedēļā ir darba grupas sanākšana birojā, bieži ir telekonferences un komandējumi uz ārzemēm. Un līdz ar to šis otrs darbs ir mans ideālais darbs - arī nākotnē noteikti izvēlētos tādu. Tā kā dzīvoju 60 km no darba, tad ļoti labprāt izbaudu iespēju, ka tajās dienās, kad strādāju šim otram darbam, varu uz Rīgu nebraukt.
28.11.2014 08:28 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ideja par strādāšanu no kafejnīcas ir laba! mana draudzene tā dara, paņem kompi padusē, ja kļūst par garlaicīgu mājās, un dodas strādāt uz kafejnīcu, parku :D
mana joma - žurnālistika
28.11.2014 08:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!