Runāšana miegā

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Čau :)

Kāda zina, kāds izskaidrojums tam, ka cilvēks runā miegā? Katru nakti runāju, pēdējā mēneša laikā varbūt ir bijušas 3 naktis, kad nerunāju neko. No rīta neatceros parasti, retu reizi ataust atmiņā, ka esmu kaut ko sacījusi. Un tie mani teksti ir apmēram tādi - Eu, te kāds ir? Kas notiek? Es neko nesaprotu utt. :D Stress pie vainas? - Maz ticams, šis pēdējais mēnesis ir bijis mierīgs, man vispār gandrīz nekad nav stress :D

Kāda vēl runā pa nakti? Ja nedzīvojat vienas, istabas biedriem netraucē, nesaka neko? :D
26.11.2014 21:15 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Esmu pārsmējusies :D

Mums tikai 1 tāds stāstiņš sanācis - vai arī pārējos es guļu kā beigta un nedzirdu. Bet kad man bija tāds caurs miegs, mans vīrietis pēkšņi tāds kā pamodies (skatās uz mani) un saka - "atdod man savu lācīti!". Biju nesaprašanā (jo mums nav lācīša), paņēma manu roku (daļu no pirkstiem līdz elkonim), pievilka sev klāt, iedeva bučiņu un gulēja. Kad centos atņemt roku, norūca "mans lācītis". :D
27.11.2014 14:32 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Maneejais runaa par darbu. Naktii ar koleegjiem runaa un staasta,kas jaadara...vnk smadzenes nespeej atsleegties.


Mans draugs arī reizēm kaut ko pa miegam par darbu saka. Tas gan nav tā, ka vienkārši nakts vidū kaut ko saka, bet gadījumos, kad es vēl runāju vakarā kaut ko un viņš jau ir aizmidzis (un es, protams, naivi domāju, ka viņš mani klausās, bet izrādās, ka guļ :D ). Tad gan ir smieklīgi, ka es viņam kaut ko jautāju, bet viņš jau pa miegam kaut ko bezsakarīgi ar darbu saistībā atbild.
27.11.2014 14:46 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sasmējos par Freshmaker lācīš-stāstu :D
27.11.2014 15:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits