šodien ir briesmīgas diskusijas, mainām to? :)

 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
kādai vīrietim grūti aizvest uz slimnīcu savu dāmu vai pēdējo pilienu vīna atvēlēt, citai bail uzsākt tēmu par sliktu seksu, pāri visam vēl video aicinājums neprovocēt izvarošanu. man bija tik foršs ziemassvētku mūdiņš, sabojājās.
varbūt kādu jauku stāstu? kādu skaistu žestu, pārsteigumu, darbiņu tavs vīrietis ir padarījis pēdējā laikā, lai tikai liktu tev pasmaidīt un justies labi?
26.11.2014 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Pēdējās bija, ka salaboja manā dzīvoklī aizdambējušos izlietni un dienā, kad uztaisīju jaunu frizūru, atbrauca ar vīnu un sieru, lai to nosvinētu :)
Ir visādi jauki sīkumi, bet nekad netiek pārspīlēts un nav par saldu, kas man arī nepatiktu.
26.11.2014 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Nu aiziet- varu padalīties ar to kā lielisko mājsaimnieci šodien tēloju, nezinu kā pārējām cēlajām dāmām, bet man šodien rokas no pakaļas aug- viss krīt un lūzt- kūlminācija visai dienai bija, kad ejot u zāli izdomāju pie reizes iznest miskasti- ko nekad nedaru. Kā jau pieminēju rokas no pakaļas aug un galva arī šodien laikam pakaļā iebāsta un ne tikai... jo metot maisu konteinerā iemetu arī savas dzīvokļa atslēgas... likās ka tuvumā neviena nav liecos pakaļ atslēgām- mazliet izsmērējos pret savu izmesto miskastes maisu, jo nenoturēju līdzsvaru.mani redzēja 2 kaimiņienes, kuras pēc tam veltīga žēlus un līdzjūtīgus skatienus. Līdz zālei, protams, netiku pusstundu sēdēju dušā- tagad kauns iet vēlreiz arā- bail, ka metīs nopakaļ ar pārtiku. :D
26.11.2014 15:09 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Mans puisis ir riktīgs zelta gabaliņš. Sūdzēties nevaru.
Katru rītu pirms došanās uz darbu samīļo un sabučo mani.
Protams, gadās arī domstarpības, bet tie tādi sīkumi.
26.11.2014 15:06 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
26.11.2014 15:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits