Izīrējas dzīvoklis.

 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Vieta: Rīga, Iļģuciems, netālu no 5. tramvaja galapunkta.
Istabu skaits:1
Platība: 38 m2
Stāvs: 3/5
Eiro remonts: Jā
Mēbeles: Daļēji.
Veļasmašīna: Ir

Kas vēlās raksta vēstuli.
26.11.2014 13:45 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
pēdējos divos gados šis rajons ir kļuvis riktīgi foršs. Nekādas dzērāji un prostitūtas nav. Spēļu salonu un 00-24 veikali lielakā daļa aizklapējās ciet. Apkārt tiek renovētas mājas, arī tagad slimnīca tiek renovēta tepat. Arvien vairāk ģimeņu ar maziem bērniem.

Mna nav nekāda labums no šī dzīvokļa reklamēšanas :D Vienkērši tiešām tiem, kas var atļauties, iesaku foršu vietu dzīvošanai īres namā, kura saimniekam vajag stabilus un kārtīgus īrniekus uz daudziem gadiem. Man 2,5 gadu laikā cenu dzīvoklim necēla, lai gan šobrīd tā ir divreiz mazāka par tirgus vērtību. Tapat, kā jau raksīju, atdeva naudu par pārmaksāto gāzi, par ko biju ļoti patīkami pārsteigta. Tā saimnieku attieksme man ir ļoti svarīga :)
27.11.2014 09:00 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
ai, rakstu kā ar suņa kāju :)
27.11.2014 09:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Būtu ātrāk, varbūt būtu aizbraukuši paskatīties, jo man patīk koka dēļu grīdas un tās pečkas, tā ir tāda vērtība, īpaši tās pečkas, cits siltums...
27.11.2014 09:03 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
5. tramvaja galapunkts? Tas tachu kaut kaadaa pakaljaa, neesmu sen vairs ne Riigaa, ne LV, bet kaut ko veel atceros, kur kas atrodas :D Viena istaba, kaut kaads apgraabstiits remonts, gultas nav. Nav aktuaali, tachu plus/miinus esmu informeeta par to, kas un kaa notiek LV. Te buus vien jaapiekriit meiteneem, kas ielika normaalaakus variantus. Protams, kaads paariitis, kam nav kur likties, pagraabs. Iipashnieks - kaarteejais, kursh grib uzvaariities uz sava uukja reekjina, vismaz shtangas aizkariem pieliec.

Un vispaar kretinee tie "uzvaariishanaas" sludinaajumi meitenju/sievieshu portaalaa. Ja liec kaut ko sheit, tad tieshaam par pievilciigu cenu. Ja Tava cena ir shaada, tas seedi savaa SS un meklee izmisushos. Turklaat dziivoklim jau vajadzeeja buut iziireetam, autorapraat taads super labs piedaavaajums, vai ne? Nemaz nav vajadziibas likt Cosmo, ha, ha, ha.
27.11.2014 09:09 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Q_bite,

dzīvoklis nav mans, bet vecas radinieces, blakus viņai dzīvokli kundze (centra!) vispār pa 30 EUR (simboliski, vai nē :)), jo šī īrniece atnes viņai pārtiku un vispār superīga sieviete. Tā ir saimnieku māja, no īrniekiem netiek ņemta apsaimniekošanas maksa, kura parasti tiek ieskaitīta rēķinos Rīgas parvaldnieka apsaimniekotajās paneļu namos rajonos, sanāk, ka īrniekiem ir 150 EUR plus apkure, atkritumi un gaisma kapņu telpa, apsaimniekošanas nauda, remonts utt. viss ir iekļauts 150 EUR un omīte vel prasa, vai nav par daudz, jo īrnieki , kuri dzīvo ilgāk maksā daudz zemāk par tiem 150 EUR. jo mājai tomēr jātaisa remonti un 19., gadsimta ēkām izmaksas remontiem (lai piedodiet, Jumts īrniekiem neuzgāztos uz galvas :)) ir milzonīgas. No tiem 150 EUR tiem maksāts sētniekam, veikta gāzes katla apkope, citi remonti.
27.11.2014 10:16 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Es uzskatu, ka Spartaks par šo cenu dzīvokli ātri vien izīrēs. Diemžēl cilvēkiem ar naudām ir kā ir, un 10 EUR mēnesī ir 120 EUR gadā. Tur sanāk puse no mēnešbiļetes vai arī viena mēneša ēšanas budžets... Un aizskaru stangu pats īrnieks arī var par EUR 1,5 iekarināt, un gultas neesamība arī nav mirstamvaina.

Neņemos autoru aizstāvēt, bet kad pati vēl īrēju, tās bija svētās šausmas kādi dzīvokļi par kādām summām izīrējās. :( Un neviens īsti brīvs ar neturējās.
27.11.2014 11:43 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Vispār, atceroties laikus, kad paši īrējām, man tīri fiziski neienāktu prātā pelnīt uz dzīvokļa rēķina
Ē, Tu esi forša. Saki, lūdzu, ko vēl esi gatava piedāvāt par pašizmaksu? Man gribētos kādu, kas man dzīvoklī veic ģenerālo tīrīšanu, kamēr man ir jāmācās. Es iedošu naudu visiem tīrīšanas līdzekļiem, apmaksāšu Tev ceļu un iedošu naudu pusdienām. Esi ar mieru?

Protams, tas ir puspajokam, bet ja uz dzīvokļa rēķina nepelni, es varu visādus darbiņus Tev iedomāt. Iedošu arī 5 EUR pa virsu - tā teikt - sirdsmieram :)
27.11.2014 11:59 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Normaali cilveeki dziivokli tiira pastaaviigi un gjeneraalaa tiiriishana vareetu buut logu nomazgaashana no aarpuses, ko nu noteikti nedara shajaa gadalaikaa.

Cerams, ka Cerise studee nu vismaz kaut ko no mediciinas jomas, ir izcilniece, paraleeli straadaa un vinjai ir vismaz 4-istabu dziivoklis ar veselu varzu maajdziivnieku, paaris beerni un sushkjiigs viirs, tad veel vareetu saprast gjeneraalaas tiiriishanas nepiecieshamiibu.

P.S. Mans komentaars arii bija puspajokam.

P.P.S. Un teemas autors ir sievieshu forumaa ieliidis tirlins, kuram rokas aug no dirsas, ja jau nevar shtangu pieskruuveet.
27.11.2014 14:25 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
DieKleineHexe
P.P.S. Un teemas autors ir sievieshu forumaa ieliidis tirlins, kuram rokas aug no dirsas, ja jau nevar shtangu pieskruuveet.


pierādi, ka pašai rokas neaug no tās pašas vietas, iemet te savas koordinātes un atnāc pieskrūvēt, ja esi tik gudra!
27.11.2014 19:07 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
pavasarīte, varbūt Tev ir vēl kāds piedāvājums, ko izīrēt? :D
27.11.2014 19:19 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
NEKAD, neirētu dzivokli no saimieka kurš var atlauties pateikt ko šādu:

pierādi, ka pašai rokas neaug no tās pašas vietas, iemet te savas koordinātes un atnāc pieskrūvēt, ja esi tik gudra!

Nu, camoooon, čali, saņemies! Varbūt labāk neizirē un dzivo tur pats? Piedod, bet šāds komentārs norāda uz to, ka pat sviesta nazi tev rokās dot nevajadzētu, a ja nu sadursies, tāds nevarigs?
27.11.2014 20:21 |
 
Reitings 307
Reģ: 17.08.2012
Nav kādai kāds īres piedāvājums Juglā?
27.11.2014 21:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!