Tievētājām/Psiholoģijas pauze :)

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
šorīt uzkāpjot uz svariem atkal biju laimīga :)
drīz būs pagājis mēnesis kā esmu šajā dzīvesveidā un rezultāti ir neticami vārda īstākajā nozīmē!
miljons reižu biju iepriekš mēģinājusi, nu nekad nebija nekas sanācis, vienmēr norāvos ar visiem jojo efektiem.

noteikti daudzām pazīstama situācija :)


parunāsim par 2 jautājumiem:
1) man bail ka ne no šā ne no tā man atkal var būt atpakaļ vecais svars, kāpēc mani moka tādas domas? naktīs pat guļu slikti no šādiem murgiem, pat mostos pa naktīm! kāpēc tas tā ir un ko man darīt?

2) jums nav tās sajūtas, ka vairs nesaprotat, cik tad kg jums vajag? it kā gandrīz gribētais mērķis sasniegts, bet tad saprotat, ka vēl nav ideāli... tas nerada apjukumu?
26.11.2014 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
1) saprotu, ka liekie kg ne no šā ne no tā klāt tā pat vien nenāks. Nāks tad, ja sākšu rīt visu pēc kārtas.
2) kādreiz zināju cik ir mans ideālais svars, bet kopš sāku aktīvi nodarboties ar sportu...itkā pēc skata spogulī apkārtmēri nākuši nost, BET ak vai, svari rāda ka svars palielinājies...mani tas vnk morāli traumē :( uz svariem vairs nekāpju, esmu iegrūdusi viņus dziļi, dziļi, jo katru reizi redzot, ka esmu palikusi smagāka vai nav svars mainījies garastāvoklis sabojāts.
26.11.2014 11:32 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
goda vārds besī šitā cosmo mode urķēties kkur un sviest ārā tur kur nevajag, pēc tam pašas brīnās, ka cosmo palicis tāds un šitāds... saprotu, ka troļļi to dara, bet par tevi bija labāks iespaids.

Laikam diēta sit arī uz nerviem, ka tā jācepjās.
26.11.2014 11:40 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Laikam diēta sit arī uz nerviem, ka tā jācepjās.

Paēdis cilvēks- laimīgs cilvēks. Nepaēdis- kašķīgs, stresains utt.:D
26.11.2014 11:54 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
čupakabra arī paēduši ir kašķīgi :D tas teiciens ir kkāds mīts :D
26.11.2014 11:56 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
čupakabra - kāda starpība un sakars, ja tēma ir izveidota pavisam kam citam? Turklāt ja tu to zini, tad kāpēc jautā?!

Jo, tikko vienā diskusijā tu čīksti par bubuli draugu, kura dēļ tu mokies un ciet un viņš ir cūka, jo tevi neaiztāv,kad tu nevari ēst tupeņus un karbonādes, bet te lec no prieka,ka izdevies notievēt utt. rēcīgi sanāk.
26.11.2014 11:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
1) man bail ka ne no šā ne no tā man atkal var būt atpakaļ vecais svars, kāpēc mani moka tādas domas? naktīs pat guļu slikti no šādiem murgiem, pat mostos pa naktīm! kāpēc tas tā ir un ko man darīt?

Neesmu modusies naktīs no šādiem murgiem, bet saprotu satraukumu..
Lūk, es arī jaunajā veidolā jūtos burvīgi.. un negribu nemaz atgriezties pie vecā svara. Tas nav nekāds noslēpums, ka uzaudzēt masu atpakaļ pēc svara nomešanas ir pat ļoti iespējams! Tāpēc ir vairāk jāpiedomā, ko liek mutē. Vairāk sevi jākontrolē..
2) jums nav tās sajūtas, ka vairs nesaprotat, cik tad kg jums vajag? it kā gandrīz gribētais mērķis sasniegts, bet tad saprotat, ka vēl nav ideāli... tas nerada apjukumu?
Es tievējot sapratu, ka vienmēr varēs nomest vēl un vēl.. Bet jāpieiet pasākumam kritiski. No vienas puses es sev teicu - eh.. šādā garā varētu turpināt, bet tas krūšukauls, kas sāk izcelties spogulī.. liecina par to, ka PIETIEK! Patiesībā.. jāpieliek mazliet arī pūliņi, lai svaru noturētu.. lai tas nekristu zemāk :)
26.11.2014 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Vakar izlasīju grāmatu par Dikāna diētu, ļoti noderīgu info savācos.
26.11.2014 12:12 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
lilcha, piemēram? Esmu lasījusi to grāmatu, interesē, ka tieši tev šķita noderīgs? :)
26.11.2014 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Black dress, pirmais un svarīgākais ēst auzu klijas! :D
26.11.2014 12:22 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
lilcha, jap, par sliktu nenāks! :D
26.11.2014 12:54 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Jo, tikko vienā diskusijā tu čīksti par bubuli draugu, kura dēļ tu mokies un ciet un viņš ir cūka, jo tevi neaiztāv,kad tu nevari ēst tupeņus un karbonādes, bet te lec no prieka,ka izdevies notievēt utt. rēcīgi sanāk.

Pirmkārt jau + par šo (un saistība ar tavu iepriekšējo tēmu ir vistiešākā) - ja tu pati tik ļoti vēlies notievēt, tad nevajag draugam uzstūķēt visu atbildību - ja tev neliktos, ka jātievē, bet viņš tev teiktu, ''nu nēe, saulīt, davai, ņem un tievē'', tad būtu citādāk. Bet viss tavs sākuma ieraksts liecina par ļoti stipru vēlmi tevī pašā. un šis
jums nav tās sajūtas, ka vairs nesaprotat, cik tad kg jums vajag? it kā gandrīz gribētais mērķis sasniegts, bet tad saprotat, ka vēl nav ideāli... tas nerada apjukumu?

savukārt varēdu norādīt uz tieši to samulsumu starp to, ko grib redzēt tavs draugs, un ko tu. Bet tā kā es vairs nesaprotu, kuram bija tad tā doma, ka tev jātievē, es vairs neko nesaprotu.
26.11.2014 13:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits