Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sudrablietas

 
Reitings 1
Reģ: 24.11.2014
Čau meitenes!

Uzdūros reklāmai draugos interneta veikalam z5.lv, bet iepriekš nav sanācis neko par tādu dzirdēt.
ir kāda pieredze. Iepriekš neesmu rotas pirkusi internetā, bet šis tas iekrita acīs. Kāda vispār ar to pieredze, nav tā ka atnāk un sanāk vilšanās?
24.11.2014 22:42 |
 
Reitings 350
Reģ: 19.11.2009
Tevis minētajā lapā neko neesmu pirkusi, cenas, manuprāt, aizdomīgas... Un vārds ''Tips'' arī rada aizdomas, jo parasti raksta metāls, prove...
Varu ieteikt jahonts.lv, tur gan esmu pirkusi un preces tādas pašas ka reālajos veikalos, bet par patīkamākām cenām ;) Turklāt var atlasīt piedāvājumus ar lielām atlaidēm :D
24.11.2014 22:51 |
 
Reitings 350
Reģ: 19.11.2009
Bet, vispār, ja kāds dārglietu pazinējs tur iepirkās un var apgalvot, ka tur tiešām pārdod sudrablietas nevis feikus, tad man arī būtu interesanti šo to nopirkt...
24.11.2014 22:53 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.11.2014
Kādu pus gadu atpakaļ paņēmu topāzu siržu komplektiņu ar gredzenu, kulonu un auskariem. Gredzens visu šo laiku stāv pirkstā. Man pret bižutēriju ir alerģija, tāpēc varu nēsāt tikai sudrabu un zeltu, tā kā varu apstiprināt, ka tas tik tiešām ir sudrabs.

No manis + par šo veikalu.
25.11.2014 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 343
Reģ: 03.04.2012
Esmu 2 reizes iepirkusies šajā veikālā. Pirmo reizi nopirku gredzenu ar topāzu, otrajā - auskarus ar cirkoniju. Kvalitāte rotām ļoti laba + ir virsū proves. Ikdienā nēsāju šīs rotas - daru mājas darbus, eju dušā u.t.t. - bet nekas rotām nav noticis un izskātas kā tikko nopirktas.

Iesaku šo veikalu! :)
+ ļoti pretīmnākošs uzņēmums (piedāvāja rotas apskatīt "dzīvajā" pirms pirkšanas). Un tikko pamanīju, ka ir atlaides dažām lietiņām, būs laikam vel kaut kas jāpaņem :D
28.11.2014 16:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits