Garīgā izaugsme

 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Liela daļa no cilvēkiem, kas dzirdējuši par taro kārtīm, uzskata, ka tās ir paredzētas nākotnes zīlēšanai un vispār saistītas ar tumšajiem spēkiem, negatīvām enerģijām, sātanu un vispār visu slikto, ko vien var iedomāties.

Patiesība ir tāda, ka ar kārtīm ir iespējams pareģot nākotni, tomēr galvenokārt tās ir lielisks garīgās izaugsmes instruments. Ar taro kāršu palīdzību ir iespējams gan tikt galā ar pagātnes traumām, gan izprast situāciju cēloņus un sekas, gan atrast savu virzienu un ceļu, kur dzīvē doties. Taro kārtis ir kā mazs psihoterapeits, kuru var iemest somiņā, nēsāt līdzi, un izvilkt jebkurā mirklī, kad nepieciešams kaut ko saprast.

Ja nu gadījumā jūs interesē taro nevis kā nākotnes pareģošanas līdzeklis, bet gan kā garīgās izaugsmes instruments, esat aicinātas ieskatīties Baltā Kraukļa facebook lapā.

Tur arī ik pa laikam nelielas akcijas, lai būtu iespējams dziļāk ieskatīties un saprast, kādā veidā iespējams ar taro kārtīm strādāt. Ceru, ka būs interesanti.
24.11.2014 19:36 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Garīga izaugsme ir tad, kad pieaudzis cilveks, saport, ka papīrīši ar bildītēm, kas drukātas kadā ķīnas poligrāfijā nebūs veiksmes atslēga.
29.11.2014 19:18 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Kāpēc prasīt padomu ļaunajiem gariem un demoniem, ja var to jautāt Dievam? Gribi sakārtot savu dzīvi, iegūt mieru, nožēlo grēkus un sāc lasīt jauno derību, lūdz Svētajam garam, lai šķīsta tavas domas un vada Tevi visā patiesībā.
29.11.2014 19:54 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
neviens jau arī nejautā pierādīt savu taisnību un apgaismot citus kas ir vai nav garīgā izaugsme. Kailsals piedāvā izlikt taro, meitenes piesakās. kāda ņems vērā, kāda neņems, ieteikumi tā pat nav konkrēti, kur nu vēl kaitniecīgi, lai tā ceptos.
es intereses pēc gribētu dzirdēt, ko kārtis stāsta, nevis tāpēc, ka būtu stulba un netiktu galā ar savu dzīvi :)
29.11.2014 20:00 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Zinu, ka neesmu starp pirmajām, bet ja iespējams, arī labprāt dzirdētu, kas kārtīm man sakāms :)
29.11.2014 20:03 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Es arī labprāt palasītu :)

Šobrīd tieši esmu lielas dilemas priekšā dzīvē, jau 1,5 mēn nespēju izlemt.
29.11.2014 20:04 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Tadā! Man ir pāris minūtes un kritpatiņas laika un enerģijas, tāpēc paskatīšos pieciem pirmajiem cilvēkiem IZVĒLES. Tas nozīmē, ka, ja tev ir izvēle:

* Braukt mācīties uz ārzemēm vai mācīties Latvijā
* Strādāt esošajā darbā vai pieņemt jauno darba piedāvājumu
* Mācīties datorgrafiku vai medicīnu

un tā tālāk, uzreiz komentārā raksti, kas tad ir tas, starp ko nevari izlemt, un es izvilkšu kārtis. Piedāvājums spēkā tikai pieciem pirmajiem, personīgi vēstules lūdzu nerakstiet, kā arī rindas uz priekšu "nākamajām reizēm" neveidojiet, kā jau minēju - tas nedarbosies. Piesakoties kārtīm, pēdiņās ierakstiet dzīvnieku, kura vārds sākas ar jūsu nika pirmo burtu :D Āmen! :)
30.11.2014 15:59 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Atkal es. :D Ja pareizi sapratu, tad jādara šādi:

Mans neizlēmīgais jautājums par attiecībām - turpināt vai izšķirties. Dzīvnieks - "suns".
30.11.2014 16:10 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Jā, Shakira, saprati pareizi :)
(Tas dzīvnieks laikam te cilvēkus samulsināja, bet tas tikai tāpēc, lai es redzētu, ka viņi reāli lasa, ko es rakstu, nevis tikai automātiski piesakās, paši nesaprotot, uz ko :D)

Man parādās, ka, ja tu turpināsi attiecības, pastāv ļoti liela iespēja, ka paliksi stāvoklī un uz mirkli tas it kā attiecības uzlabos. Tas var arī vienkārši norādīt uz to, ka visu laiku kaut kāda sajūta, ka attiecības taču var uzlaboties un noteikti, noteikti (jau cik mēnešus "noteikti!") uzlabosies, tomēr nekāda uzlabošanās nenotiek, un tu it kā turpini sevi mānīt, kā arī šīs attiecības idealizēt. Tomēr attiecību potenciāls parādās Vientuļnieks, kas runā pats par sevi. Ja vēlies attiecības turpināt, tur būtu jāskatās, kas tev īsti jādara, lai šo potenciālo vientuļnieku mainītu.

Pie šķiršanās - tur uzreiz izkrīt lauztās sirds kārts, bet tā būs tava pirmā sajūta. Domāsi, ka esi kļūdījusies un, ka varbūt tā nevajadzēja. Šaubīsies un varbūt pat pārmetīsi sev, gribēsi atgriezties. Bet pēc laika parādās Harmonijas un līdzsvara kārts, kas norāda, ka tad, kad tiksi pāri pirmajām sāpēm, sapratīsi, ka tā bija pareizā izvēle.

Atceries gan, ka es esmu "random tante internetā", kas tev kaut ko stāsta, tāpēc rīkojies, balstoties uz savām iekšējām sajūtām :)
30.11.2014 16:14 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Pieņemt iespēju (ne ar garantētu rezultātu) atrisināt ieilgušas veselības problēmas vai atstāt, kā ir? "Hameleons"
30.11.2014 16:16 |
 
Reitings 130
Reģ: 09.04.2011
Hmmm.. mans jautājums - '' Pacīnīties par attiecībām vai nē?''

Dzīvnieks - ak jel, ir vispār kāds uz ''R' burta?? :D Rupucis :D
30.11.2014 16:18 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Paldies!! :) Jā, protams, ka sekošu savām sajūtām, skatīšos pēc situācijas utt., taču neapšaubāmi palasīt to, kas man izkritis, ir ļoti interesanti, rodas jaunas domas un pārdomas. :)
30.11.2014 16:21 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Atjaunot kontaktu vai atstāt visu pašplūsmā?
30.11.2014 16:22 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Dzīvnieks bembijs, kā jau manā nikā :D
30.11.2014 16:23 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Rupuci, Tavs dzīvnieks varētu būt runcis. Pati sasmējos. :D
30.11.2014 16:25 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Nevaru izlemt, vai ir vērts vērsties pie puiša, par kuru nespēju beigt domāt. Teikt kaut ko viņam/neteikt? Vai būs atbilde no viņa?

dzīvnieks ir susurs :)
30.11.2014 16:26 |
 
Reitings 130
Reģ: 09.04.2011
hanna! Jā, es par to arī iedomājos.. brīdī, kad biju jau pievienojusi komentāru. :D
30.11.2014 16:29 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
2. (21) Hanna!

Tev tāda neviennozīmīga situācija.
Pieņemot iespēju, parādās, ka tev no daudz kā būs jāatsakās vai arī jāuzupurējas. Atstājot visu, kā ir, parādās ļoti liels apkārtējo atbalsts.

Man grūti tā saprast, par ko ir runa, bet izskatās, ka tev jātiek galā ar savu pagātni, tajā ir kaut kas, kas tev traucē sasniegt vēlamo rezultātu. Varētu būt, ka veselības problēmu risināšanā var tikt iesaistīts arī ķirurgs? Man ir kārts, kas uz to norāda, ja skatās par veselību.

Divas kārtis, kas norāda uz pagātnes atrisināšanu, pagātnes atstāšanu pagātnē un jaunu dzīves pamatu būvēšanu. Vai nav tā, ka tu dzīvo tādu dzīvi, kādu nemaz negribi dzīvot? Kaut kādi apkārtējo ierobežojumi, savas bailes un neuzdrošiāšanās? Man parādās, ka daudz labākus rezultātus iegūsi (jebkurā no abiem gadījumiem), ja padomāsi par savas dzīves pamatu maiņu.

Bet vispār tev te tā sarežģīti, no tām pāris kārtīm tādā baigā skaidrībā netieku.
30.11.2014 16:30 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Situācija ir neviennozīmīga. Ķirurgs ir iesaistīts. Pagātne plivina savus paltrakus manā ceļā. Tā gribētos dzirdēt vairāk!

Liels paldies Tev!
30.11.2014 16:35 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
3. (22) Ripotaaja

Vai gadījumā nav tā, ka tava otra pusīte ar tevi manipulē? Ka redz, ka tu cīnies un centies, bet to savtīgi izmanto savā labā? Katrā ziņā, man izskatās, ka, ja tu cīnīsies par šīm savām attiecībām, būs ļoti liela manipulatīva ietekme tajās. Tas var norādīt gan uz to, ka ar tevi tiks manipulēts, gan uz to, ka, zinot cilvēka vājos punktus, tu uz tiem spied, spiežot viņu palikt ar sevi kopā. Vispār man šitas variants kaut kā nepārāk.

Ja šīs attiecības izbeigsi, tev diez vai uzreiz būs jaunas attiecības, izskatās, ka tev vispār varētu kaut kādas dziļākas pārdomas par attiecībām rasties un par to, ko tu vispār attiecībās vēlies.

Man gan parādās, ka ar šo pašu cilvēku tu vari izveidot tīri labas attiecības, bet manipulācijas un cīnīšanās vietā tev jāpieņem stingrs lēmums un jābūt principiālai un diezgan nepiekāpīgai.
30.11.2014 16:37 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.03.2014
Hei, Nevaru izvēlēties kādu virzienu dzīvē iet. Kādā jomā? Māksla, sports vai viss, kas saistīts ar mistisko? Laika paliek aizvien mazāk un es svārstos starp domām un izvēli. Labrāt saņemtu padomu. Lūdzu.
30.11.2014 16:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits