Garīgā izaugsme

 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Liela daļa no cilvēkiem, kas dzirdējuši par taro kārtīm, uzskata, ka tās ir paredzētas nākotnes zīlēšanai un vispār saistītas ar tumšajiem spēkiem, negatīvām enerģijām, sātanu un vispār visu slikto, ko vien var iedomāties.

Patiesība ir tāda, ka ar kārtīm ir iespējams pareģot nākotni, tomēr galvenokārt tās ir lielisks garīgās izaugsmes instruments. Ar taro kāršu palīdzību ir iespējams gan tikt galā ar pagātnes traumām, gan izprast situāciju cēloņus un sekas, gan atrast savu virzienu un ceļu, kur dzīvē doties. Taro kārtis ir kā mazs psihoterapeits, kuru var iemest somiņā, nēsāt līdzi, un izvilkt jebkurā mirklī, kad nepieciešams kaut ko saprast.

Ja nu gadījumā jūs interesē taro nevis kā nākotnes pareģošanas līdzeklis, bet gan kā garīgās izaugsmes instruments, esat aicinātas ieskatīties Baltā Kraukļa facebook lapā.

Tur arī ik pa laikam nelielas akcijas, lai būtu iespējams dziļāk ieskatīties un saprast, kādā veidā iespējams ar taro kārtīm strādāt. Ceru, ka būs interesanti.
24.11.2014 19:36 |
 
Reitings 44
Reģ: 03.10.2014
Par šito jau sen esmu dzirdējusi, citi liekot arī ar parastajām kārtīm,kā es saprotu. Jau sen gribās aiziet noskaidrot kas tad man notiekās - jo ļoti ticu šim visam , bet laika nav un šeit, Vācijā, tas itkā esot aizliegts.
Varētu lūdzu arī man uzlikt? :/
29.11.2014 10:30 |
 
Reitings 624
Reģ: 08.11.2011
Es arī neatteiktos no iespējas, ja Tev, protams ir laiks. :)
29.11.2014 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 927
Reģ: 16.01.2013
Es arī piesakos! :)
29.11.2014 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tās ir pilnīgas muļķības. Taro kārtis ir tāda pati spēle kā pokers vai cirks. Neticiet un neļaujiet citiem sevi programmēt.
29.11.2014 10:39 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Paldies, meitenes, par labiem vārdiem! :)

Paskaidrošu, kāpēc PIETEIKTIES UZ PRIEKŠU NAV IESPĒJAMS -
Ja es ļautu veidoties "rindām" un pieņemtu, ka pieteikšanās uz priekšu ir pieejama, tad es veltīgi patērētu daudzreiz vairāk enerģiju. Piemēram, meitenes tagad piesakās, bet man brīvs laiks un enerģija ir tikai pēc nedēļas. Vai pēc divām. Cik no tām meitenēm, kas pieteiksies, pēc tām divām nedēļām atcerēsies par cosmo? Un par šo diskusiju? Un par to, ka uzdeva jautājumu? Un cik no viņām vēl šis jautājums būs aktuāls? Sanāk, ka liela daļa meiteņu atbildi nemaz vairs neizlasītu, tātad es būtu veikusi veltīgu darbu.
Kā arī, ja es ļautu veidoties rindām, tad tās meitenes, kurām konkrētajā mirklī būtu aktuāla situācija, tiktu pie savas kārtas pēc nedēļas, mēneša, vai sešiem (jo pieteiktos tiešām daudz meitenes "A kāpēc ne, ja var dabūt par smukām acīm?":) ) Nu, arī tas vairs nebūtu interesanti ne man, ne jums pašām.

Neņemiet ļaunā, ja paliekat aiz rindas! Tas nozīmē, ka Visumam ir cits plāns, attiecībā uz jums :)

Un vēl - ja nu kādai meitenei tiešām sasāpējusies situācija, viņas var sameklēt kontaktus un vērsties pie kāda tarologa. Šajā pašā diskusijā jau pieteicās meitenes, kas ar to nodarbojas. Man nav iebildumu, ja šajā diskusijā visi taro licēji paceļ rokas un ieinteresētās meitenes var jau rakstīt viņiem un vienoties par jautājuma - atbilžu nosacījumiem :) Pati šobrīd lielos jautājumus neizskatu.
29.11.2014 11:04 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
platinum
Pilnībā tev piekrītu! Ir cilvēki, kuriem taro ir kā spēle, kā pokers vai cirks un kuri to uztver kā programmēšanu :)
29.11.2014 11:05 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Garīgo izaugsmi cilvēks sev veido pats un viss ir atkarīgs tikai no sevis.
Kārtis, zīlēšana, pareģošanu - tā ir tikai galvas jaukšana ar mērķi nopelnīt naudu.

Cilvēks, ja viņam ir kaut cik garīgā spēka, var pats veidot savu nākotni, bez visādu pareģotāju palīdzības.

Un ja kārtis pareģo drīzu nāvi - tad ko, gādā zārku ?
29.11.2014 11:23 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Dionysus, tie, kas izliek kārtis, diez vai tā ņem un vienkārši pasaka cilvēkam, ka viņu gaida drīza nāve. Drīzāk ir iespējams ar kāršu palīdzību ieteikt būt uzmanīgākam kādā konkrētā jomā vai laika periodā, lai novērstu kādu nelaimi, neveiksmi, kaut vai nāvi.
Un "drīza nāve" ir stiepjams jēdziens, jo visi mēs mirsim - viens rīt, cits pēc mēneša, kāds pēc 3 gadiem.
29.11.2014 11:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, tie, kas izliek kārtis, diez vai tā ņem un vienkārši pasaka cilvēkam, ka viņu gaida drīza nāve. Drīzāk ir iespējams ar kāršu palīdzību ieteikt būt uzmanīgākam kādā konkrētā jomā vai laika periodā, lai novērstu kādu nelaimi, neveiksmi, kaut vai nāvi.
Un "drīza nāve" ir stiepjams jēdziens, jo visi mēs mirsim - viens rīt, cits pēc mēneša, kāds pēc 3 gadiem.


Tie kas izliek kārtis, vairāk vai mazāk, pasaka to ko cilvēks pats grib dzirdēt. Ja jau pareģošana būtu tik vienkārša tad izvairīšanās no nākotnes nebūšanām, būtu pavisam viegla.
Kā pareizi rīkoties un kā pieņemt pareizu lēmumu izšķirošā situācijā, cilvēks var pats, tikai jāieklausās sevī, bez emocijām un ar vēsu prātu.
29.11.2014 11:48 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Nu, tad jau sanāk, ka par nāvi reti kuram pasaka, jo reti kurš, atnākot pie zīlnieces, vēlas dzirdēt, ka viņu sagaida drīza nāve :D
Protams, neatkarīgi no tā, vai ir/nav izliktas kārtis, cilvēkam pašam jāizvēlas, kādus lēmumus pieņemt. Ja kādam palīdz sevi sakārtot kāršu izlikšana, tad kāpēc gan ne? Dažreiz tas liek aizdomāties un kaut ko mainīt - jā, arī tad, ja pasaka visu to, ko cilvēks jau tāpat zina/pats vēlas dzirdēt :)
29.11.2014 11:51 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Dionysus,
Garīgo izaugsmi cilvēks sev veido pats un viss ir atkarīgs tikai no sevis.

Jā, tieši par to ir runa! Bet kārtis var būt lielisks palīginstruments, lai tu saprastu, kas tu īsti esi, ko tu īsti gribi un uz kurieni turpināt virzīties. Ir cilvēki, kas iet pie psihoterapeita, lai to visu saprastu, ir tādi, kas atrod sev Skolotāju, bet ir tādi, kas iepazīst sevi, strādājot ar taro kārtīm.

Taro nav tikai pareģošanas instruments, kā to vairums uztver. Taro ietver sevī dziļi filozofisku sistēmu. Bet, ja kāds brēc par pareģošanu, tad ir skaidrs, ka par tēmu viņš nav interesējies. Protams, ka klasiskās zīlnieces 90% gadījumu strādā tieši ar pareģošanu, tāpēc arī šāds priekšstats ir radies. Tomēr, ja kāds man pasaka, ka Anniņa ir muļķe, un es automātiski pieņemu, ka Anniņa tiešām ir muļķe, pat neparunājusi ar viņu un neiepazinusi, tad vēl jājautā, kura no mums īsti ir tā muļķe :)

Mans mērķis nav nopelnīt lielo naudu un apkāst cilvēkus, kā te izskan. Ja mans mērķis būtu nopelnīt naudu, tad tēmu būtu likusi Tirgus sadaļā un uzreiz jau runājusi par pakalpojuma maksu. Mans mērķis ir parādīt, ko ar taro palīdzību mēs paši spējam izdarīt. Lai cilvēki redz, ka ir iespējams konstatēt situāciju, noteikt problēmu cēloņus, kā arī iespējamos problēmu risināšanas veidus un iespējas. Viss ir tik vienkārši :)

Beidzam cepties par šarlatānismu, programmēšanu, cirku un tādām lietām. Kad pateikšu, ka tev ir uzlikts lāsts un varu to noņemt par nieka 300 eiro, tad arī varēsiet man tādas lietas pārmest ;)
29.11.2014 11:51 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Dionysus un atkal tev ir taisnība par to ieklausīšanos sevī! Man ir sajūta, ka tu labi pārzini cilvēkus un garīgos procesus viņā, bet tev ir nepilnīgs priekšstats par taro :)

Taro kārtīs attēlotie simboli ir tie, kas cilvēkam palīdz tikt līdz viņa patiesajām jūtām un domām. Un, mūsdienās bieži vien cilvēki neieklausās tajās savās sajūtās, jo viņiem ir iemācīts paļauties tikai uz prātu. Bet izrādās, ka tās prāta lietas ne vienmēr strādā - arī tad, ja tev ir augsts IQ, tas neliecina par to, ka tu būsi laimīgs. Jo ir arī sirdsbalss un sirdsceļš, kas lielā mērā ar prāta palīdzību tiek nomākts. Bet taro ir tas, kas mums bieži vien nesaudzīgi un tieši parāda, ko tu patiešām vēlies.

Zinu cilvēkus, kas iet pie zīlniekiem, pat 2 reizes mēnesī. Nu, neatradīsiet jūs pie zīlniekiem savu laimi, tur jau tā lieta, ka lai to laimi sasniegtu, ir jāstrādā pašam ar sevi. Bet taro var parādīt virzienu. Protams, ja cilvēks ir jau tik ļoti sevi iepazinis, ka klausās savās sajūtās un paļaujās uz tām, tad taro būtībā nav nepieciešams. Tas jau būtu pavisam lieliski, bet līdz tādai dziļai sevis apzināšanai cilvēcei vēl tāls ceļš ejams :)
29.11.2014 11:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jā, tieši par to ir runa! Bet kārtis var būt lielisks palīginstruments, lai tu saprastu, kas tu īsti esi, ko tu īsti gribi un uz kurieni turpināt virzīties. Ir cilvēki, kas iet pie psihoterapeita, lai to visu saprastu, ir tādi, kas atrod sev Skolotāju, bet ir tādi, kas iepazīst sevi, strādājot ar taro kārtīm.


Kas tu īsti esi un uz kurieni turpini virzīties - jā nu kārtis tiešām to var pateikt !!!

Kur mācīties, strādāt, ar ko dzīvot kopā, ko pirkt un nepirkt - var jau visu jautāt kārtīm.
Var arī pats visu izlemt. Vajag tikai vairāk padarbināt smadzenes - tāpēc jau tās ir cilvēkam. Nevis ticēt kuru bildīti kā noliek.
29.11.2014 12:05 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Dionysus :)

Nu, lai tad mums abiem brīnišķīga dzīve, darbinot katram savu "detaļu" :D Tev smadzenes un prātu, man sirdi un intuīciju :)))
29.11.2014 12:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kailsals

Pirms daudziem gadiem es ar to biju aizrāvies, bieži vien lai izdarītu pat ikdienišķu izvēli. Viss bija pareizi, līdz brīdim kad ļoti izšķirošā situācijā, man pēc "pareģojuma" bija jārīkojas tā, bet es, paļaujoties uz savām sajūtām, izdarīju visu pilnīgi otrādi un tā bija pareizā izvēle.

Tā es iemācījos ieklausīties sevī un izdarīt pareizo lēmumu. Tāpēc es neatzīstu visādus pareģošanas pričendāļus.
29.11.2014 12:16 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Bet runa jau tieši ir par savām sajūtām!

Zini anekdoti par trīs aklajiem un ziloni? Katrs taustīja savā vietā to ziloni un aprakstīja pilnīgi citādāk - viens pieķērās pie astes un teica, ka tas ir tievs un garš, otrs taustīja kāju un teica, ka resns un smagnējs, bet trešajam vēl bija cits viedoklis. Man šobrīd ir sajūta, ka tas ir par mums abiem :D

Labi, forši, ka tev ir tāda pieredze un tu esi iemācījies paļauties uz sajūtām vairāk nekā uz ārējiem apstiprinājumiem. Tas varbūt norāda uz to, ka esi jau "pāraudzis" taro un instruments tev vairs nav nepieciešams. Bet iespējams, ka tieši taro tev palīdzēja līdz šādam stāvoklim tikt :)
Labi, nestrīdēsimies, paldies tev par viedokli un padalīšanos ar savu pieredzi :)
29.11.2014 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Kā pareizi rīkoties un kā pieņemt pareizu lēmumu izšķirošā situācijā, cilvēks var pats, tikai jāieklausās sevī, bez emocijām un ar vēsu prātu.

Pilnībā piekrītu, Dionysus sacītam. Runājot par Taro kārtīm, man ir zīlēts 3 reizes dzīve. Divas no tām varu pilnībā apgalvot ir galīgi bijušas šķērsām, pat to dzirdot, pašu pedējo reizi man gan žoklis atkārās, jo tik daudz pēc cipariem pateica, ka es biju pārsteigta.
Man vienreiz bija no Taro zīlnieces viens amulets - veiksmei, es drīzāk to par veiksmi nesauktu. Sāku slimot pamatīgi, bija daudz problēmas, kad viņu nesāju. Noņemu nost, pēc laika viss sakārtojās savās vietas. Normalizējas. Kā saka, katram sava enerģētika un to sajaukt ir pavisam vienkārši, atjaunot atpakaļ - pagrūti.
29.11.2014 12:30 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Vai vel ir iespeja pieteikties? Es arii veletos.
29.11.2014 12:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es toreiz neizmantoju kārti, bet citu pareģošanas avotu. Ja būtu pacenties iztiktu arī bez tā.

Domāju, ka labāk ir palīdzēt cilvēkiem iemācīties ieklausīties sevī, meditēt un saprast sevi. Atbrīvoties no visa ārējās vides un sabiedrības spiediena, saklausīt to kas ir tevī. Tas dos atbildes un daudziem jautājumiem.
To visu var apgūt un iemācīties. Tas gan ir grūtāk, nekā iet pie kāda, kas izliek bildītes.
Tas arī īpaši netiek atbalstīts jau daudziem var sajaukt biznesu.
29.11.2014 12:39 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Ja pareizi sapratu, tā ir tava Facebook lapa? Šodien palasīju, forša, iepatikās. :) Labprāt arī piedalītos kādā uzdevumā, ja tādi vēl būs.
29.11.2014 15:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits