Garīgā izaugsme

 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Liela daļa no cilvēkiem, kas dzirdējuši par taro kārtīm, uzskata, ka tās ir paredzētas nākotnes zīlēšanai un vispār saistītas ar tumšajiem spēkiem, negatīvām enerģijām, sātanu un vispār visu slikto, ko vien var iedomāties.

Patiesība ir tāda, ka ar kārtīm ir iespējams pareģot nākotni, tomēr galvenokārt tās ir lielisks garīgās izaugsmes instruments. Ar taro kāršu palīdzību ir iespējams gan tikt galā ar pagātnes traumām, gan izprast situāciju cēloņus un sekas, gan atrast savu virzienu un ceļu, kur dzīvē doties. Taro kārtis ir kā mazs psihoterapeits, kuru var iemest somiņā, nēsāt līdzi, un izvilkt jebkurā mirklī, kad nepieciešams kaut ko saprast.

Ja nu gadījumā jūs interesē taro nevis kā nākotnes pareģošanas līdzeklis, bet gan kā garīgās izaugsmes instruments, esat aicinātas ieskatīties Baltā Kraukļa facebook lapā.

Tur arī ik pa laikam nelielas akcijas, lai būtu iespējams dziļāk ieskatīties un saprast, kādā veidā iespējams ar taro kārtīm strādāt. Ceru, ka būs interesanti.
24.11.2014 19:36 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Studēt to, ko studēju pašlaik vai iet uz kosmetologiem? Parole - Albērs Kamī
06.01.2015 14:27 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Mācības vai darbs? "Agrā ŗūsa"
06.01.2015 14:28 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Izvēlēties starp esošām attiecībām vai būt vienai.

šobrīd mīļākā grāmata "Ar balles kurpēm Sibīrijas sniegos"
06.01.2015 14:28 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Turpināt studēt žurnālistiku vai mācīties par skolotāju?

Autors - Džons Grīns.
06.01.2015 14:28 |
 
Reitings 185
Reģ: 05.01.2015
Palikt kopā ar tagadējo draugu vai uzmeklēt veco?

Parole: Meitenes, grāmata Jums :D
06.01.2015 14:28 |
 
Reitings 180
Reģ: 05.08.2014
Esošās attiecības vai labāk pilnveidot sevi esot vienai?

''Princis un ubaga zēns''
06.01.2015 14:30 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Es piesakos
06.01.2015 14:32 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Atrast labāku darbu vai palikt tepat?
Milaka gramata -paradīze
06.01.2015 14:34 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Meitenes, pieteikšanās beigusies. Tās, kam neizdevās ar pirmo reizi vienā komentārā trāpīt visu vajadzīgo, gaida nākošo reizi. Piedodiet, dzīve ir skarba! :D

Bet tās, kas turpinās tagad pieteikties, neizlasot šo ierakstu, kurā minēts, ka pieteikšanās beigusies, uzsauc man un piecām pirmajām Mohito vai Pinacoladu! :D
06.01.2015 14:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
haha :D - tas par pēdējo nosacījumu :D
06.01.2015 14:41 |
 
Reitings 393
Reģ: 31.08.2011
Varbūt tomēr? Vēl 5? :D
06.01.2015 14:47 |
 
Reitings 183
Reģ: 12.09.2014
ja tomēr izdomā tās vēl 5 . Es piesakos . :D
06.01.2015 14:49 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
1. (52) quest

Pie darba uzreiz tev parādās naudas kārts, tāpēc šķiet, ka, ja sāksi strādāt, salīdzinoši ātri varēsi arī diezgan pieklājīgi nopelnīt. Ir tikai viens mīnusiņš - tiešām būs jāstrādā :D

Pie mācībām tev vairākas kārtis norāda uz pārmaiņām, apstākļu maiņu, virzības maiņu. Man ir sajūta, ka tu varētu vai nu nomainīt to, ko mācies, vai arī pēkšņi "saiedvesmoties" un tajā, ko dari, saskatīt kaut kādu dziļāku jēgu un prieku to darīt. Skatījos arī, vai var gadīties, ka mācības pamet, bet man izkrita mācību kārts, kas man liek domāt, ka, ja arī šito mācību iestādi pametīsi, tad nevis tā bezmērķīgi "ai, apnika", bet atradīsi kaut ko, kas tevi aizrauj.

Vispār abas iespējas izskatās labas, bet mācību kārtis tomēr perspektīvākas un iedvesmojošākas.
06.01.2015 14:52 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
2. (53) asane

Man parādās, ka, ja tu izšķirsies, tu jutīsies ļoti vientuļa. Nu tā, ka patiešām vientuļa. Plus vēl visam klāt varētu nākt pamatīga emocionālā nestabilitāte, ļoti daudz emociju, ar kurām tu nespētu tikt galā. Ja tomēr izlem par šo variantu, tad tev vajadzētu uzreiz simtprocentīgi mesties iekšā savā darbā, lai nav laika domāt pilnīgi ne par ko citu. Vai arī uzreiz "jāiemīlina" sevi kādā citā un "jāpiespiež" sevi domāt par kādu citu. Sanāk, ka savā ziņā būtu sevi nedaudz jāapmāna. Varētu būt arī, ka ceļojums prom no valsts varētu palīdzēt, lai tās emocijas tik ļoti nebangotu.

Palikt kopā. No vienas puses man izskatās, ka viss labais ir aiz muguras. Tas nenozīmē, ka nekā laba vairs nebūs, bet gan to, ka visticamāk šobrīd attiecības balstat uz to, kas kādreiz ir bijis, nevis uz to, kas ir tagad. Kādreiz bija labi, kādreiz bija forši, tad nu tajā "kādreiz" arī dzīvojat. Attiecību potenciāls jums vispār ir vai nu kļūt par labiem draugiem, veidot brīvās attiecības vai arī šķiršanās, bet bez naida, dusmām, skumjām un aizvainojuma. Ja šobrīd izskatās, ka tu nespētu tikt ar savām emocijām viegli galā, ja šķirtos, tad gadījumā, ja šķirtos vēlāk, tas būtu tā pašsaprotami un pat viegli. Kā atbrīvošanās. Un attiecības varētu palikt ļoti labas.
Ieteikums tev šobrīd vairāk pavērot savu vīrieti (ja tas ir vīrietis ;D) un paskatīties, kādu tu viņu redzi tagad. Vai tu varētu viņa iemīlēties, ja satiktu tagad tieši tādu, kāds viņš ir? Un vēl padomā par to, vai viņam tavā tuvumā ir iespēja izpausties kā vīrietim. Tātad - vai tu esi gana sievišķīga (iekšēji), lai viņš automātiski sāktu izpausties kā vīrietis? Kaut gan... nezinu, tur parādās arī kaut kāds "skaldi un valdi" variants...

Nu, lieku un lieku kārtis un arvien vairāk nosveros uz to, ka varbūt tiešām jāpārdomā attiecību pārtraukšana. Man izskatās, ka vīrietis attiecībām pieiet vairāk ar prātu, nekā emocijām un vispār tajās attiecībās kaut kas pamatīgi uzkāries. Divas kārtis arī norāda, ka tev jāizdara izvēle...

Tā, šoreiz kaut kā baigi gari sanāk, bet mēģinu saprast, kas ir kas :) Tā, man izskatās tā, ka tev nevajadzētu šobrīd kaut ko konkrēti plānot un domāt, ko un kā darīt, kā visu sakārtot. Vienkārši turi acis vaļā un vēro, kas notiek apkārt. Ja jau tev šāds jautājums, tad jau tu pati saproti, ka kaut ko vajadzētu mainīt. Turi acis vaļā, dzīve tev piedāvās iespēju arī izmainīt. Un potenciāls ir ļoti labs, ja vien būsi godīga gan pret sevi, gan pret to otru, nedarīsi neko aizmuguriski un necentīsies apklusināt savu sirdsbalsi.
06.01.2015 15:08 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
3. (54) MoonLady

Man izskatās, ka žurnālistika varētu kļūt par tavu sirdslietu. Iespējams, ka tad, kad atradīsi tieši to savu lauciņu, kurā darboties, tev vispār nekādu šaubu nebūs. Man parādās arī, ka tu tiešām daudz šajā jomā varētu izdarīt un, ja tu darīsi, tad nevis tāpēc, ka tev būs papīrs un tu varēsi to izdarīt, bet tev būs zināšanas un riktīgs entuziasms rīktoies, mainīt kaut ko, parādīt cilvēkiem kaut ko. Tāda riktīgi foršā, stiprā, kustīgā, darbīgā un aizraujošā kārts parādās.

Pie skolotājbūšanas - tur tev varētu būt tāda sajūta, ka tu esi dabūjusi kaut ko, ko esi gribējusi, bet ne līdz galam. Un ilgu laiku tu dzīvosi tās sajūtas meklējumos un gaidīšanā - kad beidzot tev viss saslēgsies kopā un tu jutīsies kā zivs ūdenī. Jo sākotnēji - zivs tu būsi, ūdens apkārt būs, bet ar to peldēšanu kaut kā īsti nesanāks. Ne praktiskajā ziņā, bet emocionāli.
Potenciāls vispār jau parādās ļoti labs, tomēr šeit tas prasīs daudz lielāku sevis kontroli. Ja žurnālistikā tev būs vējš matos un krūtīs un tu "lidosi" uz savu mērķi un tas būs pašsaprotami, tad šeit tu nospraudīsi mērķi un uz viņu tā cītīgi iesi, tomēr tas var prasīt ne mazums spēku un piespiešanos arī. Nav slikta kārts, bet tāda mazliet sarežģītāka un grūtāka.
06.01.2015 15:16 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
4. (55) Īsta_sieviete

Ja runa ir par iekāri un seksuālām dziņām, tad tev jārēķinās ar to, ka viss var beigties ar baigo krahu un sabrukumu. Varētu arī būt, ka ar tevi apzināti tiek manipulēts. Vienkārši kārts pati leca no kavas ārā un sāka "bļaustīties".

Tātad, attiecību potenciāls ar esošo draugu - attiecības dinamiskas, rotaļīgas, varbūt gadās pa kādam strīdam, bet es neredzu, ka tie strīdi būtu nopietni un vērā ņemami. Vispār es teiktu, ka attiecības noteikti var attīstīties tālāk un būt tādas foršas. Un vispār man šķiet, ka jums varētu būt mirdzošas acis, skatoties vienam uz otru, arī pēc 5 un 10 gadiem.

Ar "veco draugu" - varētu ļoti ātri iestāties pagurums un vēlme atsvešināties, atkāpties vienam no otra, ieturēt pauzi. Katrā ziņā, kad viss būs dabūjams un rokas stiepiena attālumā, visticamāk, ka to nemaz nevajadzēs.

Man kaut kā šķiet, ka izvēloties veco draugu tu vari savārīt baigās ziepes.
06.01.2015 15:26 |
 
Reitings 185
Reģ: 05.01.2015
Paldies liels Tev, Kailsals! Viss tik precīzi. Un no tā es arī baidījos, ka varu savārīt baigās ziepes izvēloties veco draugu. Paldies Tev liels! :)
06.01.2015 15:29 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Liels tev paldies. Tu apstiprināji manas šaubas. :) Visu pateici ļoti precīzi.
Mīlu žurnālistiku un vēlos tajā darboties, bet arī skolotājas profesija man būtu tuva. Taču ne tik tuva, lai es tajā ieguldītu sevi visu.

Paldies!:)
06.01.2015 15:31 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Pateicos! :)
06.01.2015 15:38 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
5. (56) Sommer

(Atceries, ka es esmu tikai random personāžs internetā un rīkojies tikai saskaņā ar savām iekšējām sajūtām)

Šobrīd izskatās, ka jums attiecībās ir kaut kādas pārmaiņas un diemžēl attiecību potenciāls izkrita kā kārts, ko mēdz saukt par "lauztās sirds kārti". Tātad vilšanās un asaras.

Tomēr labā ziņa ir tā, ka pie pilnveidošanās vienai tev izkrīt ļoti, ļoti laba kārts. Man šķiet, ka tu jau tā varētu būt no cilvēkiem, kas nesēž uz vietas, rokas klēpī salikuši, bet iet, dara, pilnveidojās un mācās (vienalga, skolā vai dzīvē). Man parādās, ka tev vajag turpināt darīt to, ko tu esi iesākusi (lai arī kas tas būtu) un varbūt nedaudz vairāk pievērsties dzīves svinēšanai un baudīšanai, tikties ar draugiem, runāt par neko un par visu, aiziet uz teātri, aiziet uz restorānu, galvenais lai tev apkārt būtu savējo loks.

Vispār tā izvēle ir kā diena pret nakti. Nē, drīzāk nakts pret dienu :)

Lai veicas!
06.01.2015 15:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!