Garīgā izaugsme

 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Liela daļa no cilvēkiem, kas dzirdējuši par taro kārtīm, uzskata, ka tās ir paredzētas nākotnes zīlēšanai un vispār saistītas ar tumšajiem spēkiem, negatīvām enerģijām, sātanu un vispār visu slikto, ko vien var iedomāties.

Patiesība ir tāda, ka ar kārtīm ir iespējams pareģot nākotni, tomēr galvenokārt tās ir lielisks garīgās izaugsmes instruments. Ar taro kāršu palīdzību ir iespējams gan tikt galā ar pagātnes traumām, gan izprast situāciju cēloņus un sekas, gan atrast savu virzienu un ceļu, kur dzīvē doties. Taro kārtis ir kā mazs psihoterapeits, kuru var iemest somiņā, nēsāt līdzi, un izvilkt jebkurā mirklī, kad nepieciešams kaut ko saprast.

Ja nu gadījumā jūs interesē taro nevis kā nākotnes pareģošanas līdzeklis, bet gan kā garīgās izaugsmes instruments, esat aicinātas ieskatīties Baltā Kraukļa facebook lapā.

Tur arī ik pa laikam nelielas akcijas, lai būtu iespējams dziļāk ieskatīties un saprast, kādā veidā iespējams ar taro kārtīm strādāt. Ceru, ka būs interesanti.
24.11.2014 19:36 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Plovs :D
05.12.2014 22:00 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Awwww! Šitā ideja par ēdienu bija tik laba! Jūs man uzreiz visas tik mīlīgas liekaties ^^
05.12.2014 22:05 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Cepta vista :D
05.12.2014 22:06 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
frī kartupeļi :D
05.12.2014 22:07 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
1. (36) RainyDay

Tev nepieciešami svētki un sevis palutināšana.
Ja neviens šobrīd tevi neapdāvina, tad jāapdāvina sevi pašai. Atļaujies patērēt naudu savām vajadzībām. Pat ne vajadzībām, bet vēlmēm. Izslēdz smadzenes uz brītiņu, kas tev mēģina ieborēt "Tas ir dārgi, tas ir nevajadzīgi! Pa to naudu, ko tu vēlies iztērēt superkrutās lūpurkrāsas iegādei un aiziet uz to foršo restorānu, uz kuru jau 3 mēnešus nevari saņemties aiziet, tev sanāk tieši jauna birste, aizkari un celofāna maisiņi saldētu produktu uzgabāšanai!" Štrunts ar visiem saldētajiem produktiem! Gribi lūpkrāsu? Gribi jaunu kleitu? Gribi restorānu? Gribi ielūgt draugus uz svinībām? Gribi pērļu kaklarotu? Gribi aizbraukt brīvdienās uz SPA? Tieši šis ir īstais laiks, lai to darītu!
Īstā baudpilnā dzīve notiek tagad, nevis pēc 5 gadiem, kad tev būs pietiekoši naudas visādām celofāna birstēm, atvainojiet, celofāna maisiņiem un jaunām birstēm.
Atļaujies palutināt sevi. Tev šobrīd tas pavisam noteikti nāks par labu.
05.12.2014 22:11 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Daļēji atbilst. Mana problēma ir tā, ka nespēju sev iedot atelpu, vienmēr atrodu jaunu darāmo tā vietā, lai ieplānotu laiku atpūtai..
Paldies! :)
05.12.2014 22:16 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
2. (37) besame

Vispār tev ļoti līdzīgi kā iepriekšējai meitenei. Tomēr, ja tur bija vairāk jaunu lietu pirkšana un sevis lutināšana, tad tev nedaudz citādāk - uz mirklīti jāapstājas un jāizbauda tas, kas tev jau ir. Ja tev ir lielisks dzīvoklis, ielej vīnu glāzē, lēnām izstaigā to tā, it kā tu būtu ienākusi šeit pēc ilga laika. Novērtē visu, kas tev šobrīd šķiet pierasts un pašsaprotams. Novērtē to, kā tu esi izvēlējusies aizkarus un cik viņi lieliski piestāv tapetēm. Novērtē to, kādas krāsas ir visapkārt un cik tu labi tajās jūties. Novērtē dīvānu, ieritinies viņā uz mirklīti un sajūti, cik viņš ir ērts un silts. Ja tā nav māja, ko novērtēt, tad novērtē draugu. Vienkārši apsēdies viņam blakus, skaties uz viņu un sajūti, kas ir tas, ko tu viņā tik ļoti iemīlēji. Vaigu bedrītes? Mūždien sajauktos matus? Tas, kā viņš uzliek tev roku uz skausta? Skaties uz viņu kā uz brīnumu, kas ir parādījies tavā dzīvē un sajūti, cik īstenībā viņš ir lielisks, neskatoties uz izmētātajām zeķēm vai pārāk aizrautīgo video spēlēšanu.
Ja tas nav draugs, varbūt tā esi tu pati? Padomā par to, kā gadu gaitā esi augusi. Iedomājies, kāda tu biji pirms 7 gadiem un kā esi mainījusies. Kā esi nobriedusi? Kā esi pilnveidojusies? Kā tu tagad sajūti lietas un reaģē? Ko esi iemācījusies? Nav ne mazāko šaubu, ka šie 7 gadi tev devuši lielisku pieredzi, kas tevi bagātinājusi.
Bet varbūt tie ir tavi radi? Brāļi, māsas, vecāki? Varbūt tie ir panākumi darbā vai skolā?

Izstaigā kaut vai savās domās visas šīs jomas un sajūti visu to, ko esi nopelnījusi un ieguvusi. Nē, šoreiz nekoncentrējies ne kripatiņu uz trūkumiem un zaudējumiem. Skaiti un novērtē tikai plusus. Tie ir tavi plusi, tavi satriecošie plusi!

Izbaudi tos!
05.12.2014 22:19 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Heh,Es tiesi sodien to visu dariju, gan par dzivokli,gan par saviem puisiem priecajos.
Draugu man istu nav,bet ir ista milja gimene. :)
05.12.2014 22:28 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
besame, super. Tas laikam norāda uz to, ka tu esi no tiem cilvēkiem, kas prot sevī ieklausīties :)
05.12.2014 22:29 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Atvainojos, ka es te iespraucos ar stulbu jautājumu :D
Kā notiek pieteikšanās? Gribētos pārliecināties vai tiešām atbilst kaut kas :)
05.12.2014 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Cēzara salāti.
05.12.2014 22:33 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
3. (38) Lalya

Hmm, ar tevi nedaudz sarežģītāk un šķiet, ka tev nepieciešamas lielākas pārmaiņas, nekā citām meitenēm. Tā...
Ir tāda sajūta, ka tev jāpārvērtē visas savas izvēles un iespējas un jāizdara jauna izvēle. Bet šķiet, ka tu esi garīgi attīstījusies un nu ir pienācis laiks nirt nedaudz dziļāk. Virspusēja lietu uztveršana vairs nav priekš tevis. Tev jau ir dziļākas sajūtas un lielāka sapratne par to, kas ir kas. Tāpēc pieļauju, ka, ja tev ir izvēle, tu vari izvēlēties arī grūtāko no variantiem. Jo esi tam gatava.
Tev vispār parādās lielas pārmaiņas. Tās varbūt ārējas, tās var būt iekšējas, bet viennozīmīgi - tu esi tām gatava un tās noteikti tev nāks par labu. Un, ja tev piedāvā iespēju izvēlēties, tad skaties, kur tu iegūsi vairāk. Ne materiālā ziņā, bet garīgā. Kur tu vairāk iemācīsies. Kur tev būs lielāks izaicinājums.

Pieļauju, ka tu saprati, par ko ir runa. Pieļauju, ka nesaprati, bet tas drīzumā kļūs skaidrs. Bet pieļauju arī, ka bardaks ir manā galā.

Katrā ziņā kārtis un iespējas tev krutas. Varbūt ne tās pašas vienkāršākās, bet ļoti daudz dos lietu dziļākai izpratnei.
05.12.2014 22:33 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Cepts lasis.
05.12.2014 22:34 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
ddelirium
Pieteikšanās apraksts ir izlasāms manā ierakstā ;) 5 no 6 meitenēm pagaidām ir sapratušas bez problēmām, tāpēc pieļauju, ka ieraksts ir saprotams :)
Tiesa gan, meitenes man te nemāk skaitīt (piemēram Blanšas jaunkundze(, bet tas ir normāli. Es arī esmu negausītis! Un visiem garšo cepumi! :D


Vispār pieteikšanās beigusies. Bet es vēl padomāšu, varbūt tām, kas aiz rindas, piedāvāt kādus īpašus nosacījumus. Tikšu galā ar pirmajām meitenēm, tad skatīšos, kā man ar enerģiju, un lemšu, ko darīt tālāk :)
05.12.2014 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
mēs laikam nokavējām :D
nesanāks ieklausīties šāda tipa aktivitātēs. :)
05.12.2014 22:35 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
4. (39) sophie

Wow, no visām kārtīm tev izvilkās tieši tā pati, kas besame jaunkundzei.

Atļaušos vienkārši pārkopēt iepriekšrakstīto tekstu.

"Vispār tev ļoti līdzīgi kā iepriekšējai meitenei. Tomēr, ja tur bija vairāk jaunu lietu pirkšana un sevis lutināšana, tad tev nedaudz citādāk - uz mirklīti jāapstājas un jāizbauda tas, kas tev jau ir. Ja tev ir lielisks dzīvoklis, ielej vīnu glāzē, lēnām izstaigā to tā, it kā tu būtu ienākusi šeit pēc ilga laika. Novērtē visu, kas tev šobrīd šķiet pierasts un pašsaprotams. Novērtē to, kā tu esi izvēlējusies aizkarus un cik viņi lieliski piestāv tapetēm. Novērtē to, kādas krāsas ir visapkārt un cik tu labi tajās jūties. Novērtē dīvānu, ieritinies viņā uz mirklīti un sajūti, cik viņš ir ērts un silts. Ja tā nav māja, ko novērtēt, tad novērtē draugu. Vienkārši apsēdies viņam blakus, skaties uz viņu un sajūti, kas ir tas, ko tu viņā tik ļoti iemīlēji. Vaigu bedrītes? Mūždien sajauktos matus? Tas, kā viņš uzliek tev roku uz skausta? Skaties uz viņu kā uz brīnumu, kas ir parādījies tavā dzīvē un sajūti, cik īstenībā viņš ir lielisks, neskatoties uz izmētātajām zeķēm vai pārāk aizrautīgo video spēlēšanu.
Ja tas nav draugs, varbūt tā esi tu pati? Padomā par to, kā gadu gaitā esi augusi. Iedomājies, kāda tu biji pirms 7 gadiem un kā esi mainījusies. Kā esi nobriedusi? Kā esi pilnveidojusies? Kā tu tagad sajūti lietas un reaģē? Ko esi iemācījusies? Nav ne mazāko šaubu, ka šie 7 gadi tev devuši lielisku pieredzi, kas tevi bagātinājusi.
Bet varbūt tie ir tavi radi? Brāļi, māsas, vecāki? Varbūt tie ir panākumi darbā vai skolā?

Izstaigā kaut vai savās domās visas šīs jomas un sajūti visu to, ko esi nopelnījusi un ieguvusi. Nē, šoreiz nekoncentrējies ne kripatiņu uz trūkumiem un zaudējumiem. Skaiti un novērtē tikai plusus. Tie ir tavi plusi, tavi satriecošie plusi!

Izbaudi tos!"

Šovakar laikam meitenēm lielais baudīšanas vakars :)))
05.12.2014 22:40 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Meitenes, es arī iepriekšējās divas reizes nokavēju un šodien sanāca. Laikam iepriekšējās reizēs nebija lemts :)
05.12.2014 22:41 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
5. (40) Nihonto

Hmm... tu labi jūties? Nav kaut kādi baigie pārdzīvojumi?

Man parādās, ka šobrīd iespējams tev jāidzīvo kaut kāds sēru periods. Varbūt jāizdusmojas uz kādu vai kaut ko tā pamatīgi, tādā veidā atbrīvojoties no savām negatīvām emocijām. Varbūt ir kaut kādas emocijas, ko tu slāpē un kas tādējādi tevi sagrauž no iekšas.

Vēl tā varētu būt norāde, ka tev nepieciešams iesaistīties labdarībā, palīdzēt kādam. Tā var būt bezmaksas darbošanās kādā projektā, aizbraukšana uz dzīvnieku patversmi un padraudzēšanās ar astainīšiem, tā var būt palīdzēšana kādam kaimiņam, kas pats nevar notīrīt sniegu no ietves (jā, jā, zinu, vēl nav!) vai atnest iepirkumu maisu no veikala.
Bet tas var būt arī atbalsts kādam, ko neviens nesaprot vai apceļ. Varbūt darbā, varbūt skolā ir kāds, ko uzskata par dīvaini. Tev jāieskatās dziļāk un jāierauga cilvēks.
05.12.2014 22:49 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Cik neinteresanti! :D
Nē, patiesībā, es iepriekš lasīju to, kas bija uzrakstīts priekš besame un nodomāju, ka tas ir ļooooooti labs ieteikums un ka nenāktu par sliktu arī man pašai :) Varbūt sakritība, varbūt - nē, jebkurā gadījumā - paldies, Kailsals! :)
05.12.2014 22:49 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Liels paldies, Kailsals! Es tiešām mēģinu atrast sevi, arī gatavojos pārmaiņām, kas jau briest. Būs par ko padomāt. Tencinu par iedvesmojošiem vārdiem! :)
05.12.2014 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits