Garīgā izaugsme

 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Liela daļa no cilvēkiem, kas dzirdējuši par taro kārtīm, uzskata, ka tās ir paredzētas nākotnes zīlēšanai un vispār saistītas ar tumšajiem spēkiem, negatīvām enerģijām, sātanu un vispār visu slikto, ko vien var iedomāties.

Patiesība ir tāda, ka ar kārtīm ir iespējams pareģot nākotni, tomēr galvenokārt tās ir lielisks garīgās izaugsmes instruments. Ar taro kāršu palīdzību ir iespējams gan tikt galā ar pagātnes traumām, gan izprast situāciju cēloņus un sekas, gan atrast savu virzienu un ceļu, kur dzīvē doties. Taro kārtis ir kā mazs psihoterapeits, kuru var iemest somiņā, nēsāt līdzi, un izvilkt jebkurā mirklī, kad nepieciešams kaut ko saprast.

Ja nu gadījumā jūs interesē taro nevis kā nākotnes pareģošanas līdzeklis, bet gan kā garīgās izaugsmes instruments, esat aicinātas ieskatīties Baltā Kraukļa facebook lapā.

Tur arī ik pa laikam nelielas akcijas, lai būtu iespējams dziļāk ieskatīties un saprast, kādā veidā iespējams ar taro kārtīm strādāt. Ceru, ka būs interesanti.
24.11.2014 19:36 |
 
Reitings 37
Reģ: 16.04.2013
Es ļoti gribētu zināt vai esmu uz īstā ceļa.
02.12.2014 19:12 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
1. (31) Solo_
Vai nav tā, ka tev šobrīd kaut kas ļoti mainās plānos vai arī viņi jūk ārā? Man parādās, ka tava virzība uz priekšu ir krietni vien patraucēta. Iespējams, ka vienkārši ir sajūta, ka samazinās iespējas darīt to, ko tu vēlies.

Tas gan nemaz nebūtu tik slikti, ja tev tur plāni juktu un bruktu, jo tas vienkārši parādītu, ka tas īsti nav tavs virziens, kurā vajadzētu doties. Šobrīd tev nevajadzētu pieķerties vecajām lietām, pienākumiem, cilvēkiem, darbiem. Jābūt atvērtai jaunām iespējām un jātur acis vaļā. Man jau izskatās, ka tevi bremzē tikai tas, ka esi pieķērusies kaut kādām savām vecajām vērtībām.

Vispār man izskatās, ka tev tūlīt, tūlīt varētu sākties kaut kāds jauns ceļš. Katrā ziņā, acis vaļā un, ja kāds piedāvā tev mainīt virzienu, nenobīsties. Padomā, varbūt tiešām ir vērts pamainīt kursu :)
02.12.2014 19:27 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
2. (32) MoonLady
Man parādās, ka šobrīd tu virzies pa vairākiem ceļiem. Pieļauju, ka līdz galam neesi izdomājusi, ko vēlies ar savu dzīvi (vai konkrēto jomu) iesākt, tāpēc no visa kā pa druskai. Varbūt vienkārši ļoti cītīgi attīsti sevi vairākos virzienos.

Parasti tas ir tāds slidens ceļš, jo kārtis norāda uz to, ka beigu beigās no kaut kā tomēr būs jāatsakās. Turpretī tev kārtis saka, ka jāiemācās šīs lietas uztvert vieglāk un rotaļīgāk, dinamiskāk, varbūt pat sapludināt kopā, lai no divām dažādām parastām lietām sanāk viena unikāla. To tad es arī kārtīs redzu, ka beigu beigās tu ar savu pieeju dzīvei un ar savām zināšanām vari panākt ļoti interesantas un unikālas lietas, risinājumus. Tev jāiemācās nedaudz izkāpt no rāmjiem. Ja kaut ko dari, tad izdomā savus noteikumus un rīkojies pēc tiem, protams, kamēr tas netraumē un netraucē citus.
Vēl droši izmanto sacensību garu, ja tev tāds piemīt. Bet ne no sērijas "Iešu pāri līķiem". Vairāk dauzonīgi un pati priekš sevis, nepārdzīvojot, ja nu gadījumā pirmajā reizē nesanāk uzvarēt.
02.12.2014 19:35 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
3. (33) Hypnose

Nu, pie tevis man konkrēti uzrādās, ka virzība notiek tāda.. ne pārāk. Apātija, nogurums un sajūtas no "neko negribu" sērijas. Tev pavisam vienkāršs, bet ļoti izteikts un svarīgs uzdevums - pārvērtēt savu līdzšinējo ceļu, zaudējumus un ieguvumus, un savas sajūtas. Un tad vienkārši padomāt, kas ir tas, ko tu patiešām gribi. ŠOBRĪD, nevis vakar. TU, nevis citi. GRIBI, nevis vajadzētu vai varētu.
02.12.2014 19:39 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Liels Tev paldies! Tā ir, šobrīd dzīvoju divās pasaulēs, tad nu mēģinu saprast, kas ir labāk.
02.12.2014 19:42 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tallina ( zinu,ka neiekluvu starp 5 laimigajam, bet ja nu :))
02.12.2014 19:44 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Londona.
02.12.2014 19:44 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.07.2014
Parīze.
02.12.2014 19:46 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
4. (34) Walle

Skatos, vai tevis izvēlētais ceļš ir TAVS ceļš, un man nekrīt neviena kārts, kas norādītu NĒ, tomēr šobrīd man šķiet, ka tas ir tikai katu kāds starpposms, lai tu varētu izdarīt to, ko vēlies, iegūt to, ko vēlies. Tev ir sajūta, ka ar šībrīža resursiem tu nevari to izdarīt. Un principā tā tas arī ir.

Vispār jau viens no taviem lielajiem šīsdzīves uzdevumiem būs saistīts ar tavu ego. Tev varbūt jākļūst nedaudz egoistiskākai, jādomā vairāk par sevi. Tev jāiemācās kontrolēt sevi un savas vēlmes, kā arī apkārtnotiekošie procesi. Tev jāsaprot, ka arī tev var būt teikšana un ne vienmēr svarīgāki ir visi citi. Tev jāizkopj personība, jāizaudzē stingrs mugurkauls. Tā, lai neviens neiedomājas, ka tev var mēģināt uzkāpt uz galvas. Un ne tāpēc, ka zina - dabūs pretī, bet tāpēc, ka tavā klātbūtnē viņiem vienkārši neienāks prātā, ka kaut kur te tuvumā ir kāda galva, uz kuras varētu uzrāpties.
02.12.2014 19:48 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Jau gribēju rakstīt - Maskava, bet sapratu, ka nokavēju :D
02.12.2014 19:50 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
5. (35) Shakira

Vai nav tā, ka šobrīd tu virzies uz mērķi ar savu draugu atbalstu un palīdzību vai arī kopā ar tiem? Katrā ziņā ir jūtams atbalsts :)

Ko tev vajadzētu sevī izkopt - iniciatīvu, neatlaidību, drosmi, entuziasmu. Ja tev ir ideja, tad nes to kā lāpu un seko tai. Rādi to citiem, rādi ar to gaismu! Tici tai ar katru savu šūniņu, stāsti par to citiem, aizrauj citus, lai viņi tev seko. Tev nevajag samierināties ar "nu, kam interesēs, tas pats atradīs, informācija taču ir pieejama..." Tev jāmācās izrādīt iniciatīva un nevajag gaidīt, kad Muhameds atnāks pie kalna. Ja tu esi kalns, tad saņemies un ej pie Muhameda, tu to vari! :)
02.12.2014 19:52 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Meitenes, jūs man te kaut kādas palaidnības ar to pieteikšanos esat sadarījušas! :D

Pieteikšanās jau sen beigusies.
Pagaidīsim kādu atsauksmes un, ja parādīsies enerģijas lādiņš, varbūt paskatīšos vēl kādu no tām, kas pieteikušās, bet neko nesolu :)
02.12.2014 19:53 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.03.2014
Čav :) ,ja kādam te vēl ir interese, par to, kā solījos kādam svešiniekam uzdāvināt šokolādīti - tad nu vakar man to nesanāca realizēt, taču šodien radās ideja iemest šo šokolādīti ar vēl šo to, kāda kunga vai kundzītes pastkastītē..cerams būs prieks :)
02.12.2014 20:02 |
 
Reitings 37
Reģ: 16.04.2013
Brīžiem (arī tagad) man pat savās vēlmēs valda haoss.
"Tev ir sajūta, ka ar šībrīža resursiem tu nevari to izdarīt. Un principā tā tas arī ir. " Taisnība.
Ak, jā. Tā daļa par domāšanu par sevi un ego. Neteiktu, ka esmu kāda mīkstmiese, taču ir lietas, kurās ļauju savu labo (:D) sirdi izmantot. Mēģinu šajā ziņā audzināt raksturu.
02.12.2014 20:05 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Zilāmētra, tajā uzdevumā šokolāde ir tas mazvarīgākais. Pats svarīgākais ir IEDOT, un tur nu nekādas pastarpinātās iedošanas neskaitās :)
Bet prieks, ka vismaz šādā veidā izdarīji labu darbiņu.
02.12.2014 20:11 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.03.2014
Kailsals, protams. :)
02.12.2014 20:15 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Paldies, pareizi jau viss ir - atkal. Tev tiešām padodas. :)
02.12.2014 21:55 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Atļaušos vienkārši pārkopēt no savas lapas un bišku palabot:

Par bruņurupučiem

Vairāk jau laikam tas ir stāsts par tādiem mirkļiem, kad īsti nesaproti, ko ar sevi iesākt. Kad it kā gribās kaut ko darīt, bet neko negribās. Vai otrādi. Kad tik daudz iespēju, bet nesaproti, kuru ķert ciet. Bet varbūt tā vietā, lai tvarstītu visas tās iespējas, pagulēt vēl 5 minūtes? Kā lai saprot, ko iesākt, ja piedāvātās iespējas ir savstarpēji izslēdzošas?

Ko dara bruņurupucis, kad viņam vajag mieru? Ieraujas savā mājā, iebarikādējas un neliekas ne zinis par apkārt notiekošo. Vai kāds viņam pārmet? Neviens pats!
Ko dara bruņurupucis, kad viņa ir vējš krūtīs? Metas uz okeānu, viļņos un putās iekšā un sajūsmināti spiedz. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka viņi spiedz. Un vai kāds viņiem pārmet? Neviens pats!

Tātad, šoreiz pirmiem pieciem, kas pieteiksies, paroles vietā nosaucot savu mīļāko ēdienu, es paskatīšos,kas viņiem ir nepieciešams, lai viņi justos labāk. Un, ja kāds jums izdomās pārmest par jūsu izvēli, sakiet, ka esat bruņurupucis. Iespiedzaties un metaties prom!

Labi, tagad visi kādu mirklīti patrenējamies sajūsminātā spiegšanā (noderēs, ka es jums saku!) un varat sākt pieteikties kārtij ;)
05.12.2014 21:57 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kāpostu tīteņi :)
05.12.2014 21:58 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Sushi
05.12.2014 22:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits