Vīrieša attieksme pret savas sievietes ķermeni

 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Čau! :)

Vakar ar draugu gultā runājām par to, ko darītu, ko iegādātos, ja mums būtu miljons/i. Pasapņojām par māju, jaunām mašīnām utml. Viss skaisti. Tad viņš saka: "Un tev būtu silikons". Es: "Man būtu silikons?" Viņš: "Vai tad nē?"Es klusēju.
Man nosāpēja, jo tas man liek aizdomāties par to, cik reizes manējais ir teicis, ka esmu perfekta - patiesībā viņš manī labprāt vēlētos iepičkāt tos sūda silikonus!
Jā, man nav lielas krūtis, tas man vienmēr ir bijis komplekss, kaut gan ne baigais, bet tomēr, it sevišķi saskatoties visādas "anakondas" džērsī šōrus, populārākos videoklipus. Fuj! Čaļi skatās pavērtām mutēm, siekalodamies. Tas mūsos, sievietēs, izraisa kompleksus, vai ne tā? Mēs nemitīgi pārveidojam sevi vīriešiem. Nu, vairums. Pat neapzināti, bet tas notiek. Visas tās garās skropstas, gludās ādas, uzkačātie dibeni, preses, perfekti taisnie mati, špiļkas, šmiņķi, diētas, neērtie stringi, korsetes. Nedod Dievs, ja ir riepa, celulīts - fitness, preses, aerobika. Es varētu turpināt mūžīgi.

Vaj, meitenes, turamies!
24.11.2014 15:18 |
 
Reitings 137
Reģ: 07.10.2014
Chanely, kādu? Tādā ziņā, ka sieviete dara kaut ko tikai tāpēc, ka sev iestāstījusi (vai to viņas vietā izdarījis kāds cits), ka nav pati pilnība?
24.11.2014 20:10 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Noslēpums skapī, ar skalpeli pāri savai ģimenes dzīvei.
24.11.2014 20:46 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
ar skalpeli pāri savai ģimenes dzīvei.

sviests :D
Pupos slēpjas ģimenes laime?
24.11.2014 21:23 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Visu diskusiju bija slinkums lasīt, bet piekrītu šim. Tieši vīrieša dēļ es beidzu kompleksot par savām krūtīm un man tās iepatikās :)
Vairākas reizes pa jokam esmu teikusi, ka man vajag silikonu, jo ne ar kādu baigo izmēru lepoties nevaru, uz ko viņš mani vienmēr ir pamatīgi norājis, lai es pat nemēģinot, un par to es viņu cienu un mīlu.


Man šķiet, ka normāls vīrietis neuzstādīs nekādus noteikumus - uzkačāsim Tev krūtis uz D uzmēru, dibenu arī apaļāku, nometīsi 10kg utt.
Normāli ir tas, ka taktiski aizrāda, ja, piemēram, ir parādījies ievērojamāks liekais svars un ierosina kopā pasportot un tā, bet nevis stilā - Tev ir mazas krūtis, dari kaut ko lietas labā.
24.11.2014 22:22 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Lielo krūšu īapšnieces vienmeŗ teiks mazajām krūtīm - jādzīvo ar to ko deva daba, viss būs ok :D

Piemēram kā Miss Joker ar savām lielajām, resnajām krūtīm negribētu, lai kāda blonda caca=dēlis ieliktu silikonu, jo tad viņai noceltu čali :D

Konkurence, saprotiet!
24.11.2014 23:00 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Gilrojs - buļļa kaku Tu runā. Es ar savu D (tāpat kā Lancester .. ) esmu par krūšu plastiku, ja:
1. tā ir sievietes pašas iniciatīva un vēlme;
2. ir pārliecība par to, ka risks ir pašsajūtas uzlabojuma vērts. Ja mēs nemīlam sevi, tad dzīves kvalitāte bojājas gan pašam indivīdam, gan apkārtējiem.

Tā kā palielināt nav nepieciešamības, domāju, ka pie nepieciešamības veiktu plastiku (formas savešanu kārtībā) pēc bērniem, pārlieku ilgas gravitācijas ietekmes u.t.t.
24.11.2014 23:12 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Un par ķeksi - domāju, ka čalis vairāk jokoja, nekā nopietni to sacīja. Sevišķi, ja pati esi kkad ieminējusies par šo tēmu ar drīzāk pozitīvu, ne negatīvu nokrāsu .. :)
P.s.
Cik esmu novērojusi, lielas krūtis par kannām dēvē biežāk nekā mazas par dēli. Pilnīgu krūšu skaistums, protams, ir uzsvērts teju visur .. bet nu tas nav gluži tas pats, kas lielas dēvēt par pārākām. So, pie kannu un nošļukšanas līdz nabas tekstiem jūtos aptuveni šādi :
24.11.2014 23:17 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Chanely, paskaidrosi, kā tieši silikona krūtis ietekmē ģimenes dzīvi? :D
24.11.2014 23:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Piemēram kā Miss Joker ar savām lielajām, resnajām krūtīm negribētu, lai kāda blonda caca=dēlis ieliktu silikonu, jo tad viņai noceltu čali

Es neesmu pret silikoniem, es esmu pret sieviešu apcelšanu, ka lūk vienai lūk ir labāki, bet otrai sliktāki pupi jo mazāki vai ne tik tvirti utt. Ja protams visi varētu atļauties vai pēc izvēles izvēlēties no dzimšanas kādas krūtis grib, njā tad es saprastu ka savā veidā netieši tiek apvainotas abas puses, bet tā kā lielākoties cilvēkiem ir jāiemācas sadzīvot ar to kas ir, tad nu man tas neliekas pieņemami.
Un pat ar savām"resnajām" krūtīm, man ir ļoti liela patika pret meitenēm kurām ir mazas, smukas tvirtas krūtis jo lūk viņām vienkārši tas izskatas labi, bet uz mana smilšu pulksteņa auguma, man viss labāk izskatās lielas krūtis. Mazas man nekādīgi neizskatītos labāk, bet tas ir uz manis.


Kā jau te ar tika minēts vairākas reizes, labumi ir gan lielām, gan mazām krūtīm, man vienkārši ir nesaprotami kāpēc ir jācenšas provocēt to ka viens būtu izteikti labāks variants nekā otrs.
24.11.2014 23:22 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Tu runā par sevi, bet tas nenozīmē, ka pārējās 99,9% big boobs īpašnieces nedomā tā kā es to aprakstīju.
24.11.2014 23:23 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
+ kāpēc vīriešiem patīk lielās krūtis nevis mazās - lielās spēs pabarot savus bērnus, a dēļiem tad nav piena :(
24.11.2014 23:24 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Kadreiz es ari nemu vera, ko saka draugs un isteniba iedzivojos baigajos kompleksos par savu figuru. Tagad ... Tagad es sevi milu un ja kads mani nepienem tadu kada es esmu, tad var iet un meklet savu "ideaalo".
24.11.2014 23:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Piemēram kā Miss Joker ar savām lielajām, resnajām krūtīm negribētu, lai kāda blonda caca=dēlis ieliktu silikonu, jo tad viņai noceltu čali


Lai skaidrība...

Pirmkārt - manam draugam blondīnes nepatīk;
otrkārt - viņam nepatīk cacas;
Treškārt - viņš nevērtē cilvēku pēc "kannām";
24.11.2014 23:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tu runā par sevi, bet tas nenozīmē, ka pārējās 99,9% big boobs īpašnieces nedomā tā kā es to aprakstīju.


Godīgi sakot lielākajai daļai vienkārši ir nospļauties, ja grib likt silikonus tad lai liek, bet liek tik daudz lai neizskatās izkropļoti labāk.


lielās spēs pabarot savus bērnus, a dēļiem tad nav piena


Tas ir mīts. Krūšu izmērs nenosaka cik daudz mātei būs piena.
24.11.2014 23:28 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Gilrojs - buļļa kaka vol.2. Arī nelielām krūtīm var būt un ir piens, tāpat kā normāla un arī liela izmēra ... pazust. Saprotu, ka Tu centies kkādu instinktu vadītu domu gājienu par vienīgo īsto atzīt, bet nu nebūs. Cilvēce mainās nepārtraukti ;)
24.11.2014 23:29 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Cataleya
Ja, es ta rakstiju, jo konkreti maniem viriesiem nepatik nekas maksligs un uztjunets ( krutis, lupas utt.) un to VAR redzet ari neredzot sievieti kailu. Pietiek ar kokteilkleitu vai peldkostimu.

Kā tad tā uzreiz pateiksi? Vareni trenēta acs tad jau..
Es, protams, nerunāju par šādiem pārspīlējumiem

Ja tu nebūtu zinājusi, kāda Gwena Stefani vai Mila Kunis bija iepriekš, tu (vai tavi vīrieši) pateiktu, ka krūtis ir mākslīgas?




Visas silikonnieces vienmēr tiek bāztas vienā maisā. Bet ir arī tiešām skaisti un dabīgi nostrādāti boob jobs.
24.11.2014 23:29 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Vīrieši instinktīvi jūt, kas būs labāka māte viņam bērnam - lielo krūšu īpašnieces.


Nesaprotu kāpēc tas ir jānoliedz. Paskatieties uz visām kam ir lielas krūtis - visas aizņemtas, paskatieties uz tievajām bez krūtīm - brīvas, veido ķipa karjeru, jo nekas cits neatliek, jo vīrieša dēļ kura dzīvot nav.
24.11.2014 23:32 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Vīrieši instinktīvi jūt

Labi, ka manu paziņu lokā neviens tāds tukšpauris nav.
24.11.2014 23:36 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
veido ķipa karjeru, jo nekas cits neatliek, jo vīrieša dēļ kura dzīvot nav.

Jo mēs, sievietes, dzīvojam tikai dēļ vīriešiem! Yeah, right :D
24.11.2014 23:37 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Ne tikai plaukstas, pēdas, seja, mēle parāda dažādas saslimšanas, atspoguļo problēmas, iespējas utt., patiesībā viss ķermenis ir kā karte, kuru var lasīt, jo ārējais un iekšējais ir saistīts. Un krūtis, krūšu dziedzeri (piena esamība mātei) ir tā ķermaņa daļa, kas atbild par mīlestību, bērniem, ģimeni. Nu un tagad iedomājamies, ka šo apgabalu sāk graizīt... nu neko labu tas nedos.
24.11.2014 23:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits