Vīrieša attieksme pret savas sievietes ķermeni

 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Čau! :)

Vakar ar draugu gultā runājām par to, ko darītu, ko iegādātos, ja mums būtu miljons/i. Pasapņojām par māju, jaunām mašīnām utml. Viss skaisti. Tad viņš saka: "Un tev būtu silikons". Es: "Man būtu silikons?" Viņš: "Vai tad nē?"Es klusēju.
Man nosāpēja, jo tas man liek aizdomāties par to, cik reizes manējais ir teicis, ka esmu perfekta - patiesībā viņš manī labprāt vēlētos iepičkāt tos sūda silikonus!
Jā, man nav lielas krūtis, tas man vienmēr ir bijis komplekss, kaut gan ne baigais, bet tomēr, it sevišķi saskatoties visādas "anakondas" džērsī šōrus, populārākos videoklipus. Fuj! Čaļi skatās pavērtām mutēm, siekalodamies. Tas mūsos, sievietēs, izraisa kompleksus, vai ne tā? Mēs nemitīgi pārveidojam sevi vīriešiem. Nu, vairums. Pat neapzināti, bet tas notiek. Visas tās garās skropstas, gludās ādas, uzkačātie dibeni, preses, perfekti taisnie mati, špiļkas, šmiņķi, diētas, neērtie stringi, korsetes. Nedod Dievs, ja ir riepa, celulīts - fitness, preses, aerobika. Es varētu turpināt mūžīgi.

Vaj, meitenes, turamies!
24.11.2014 15:18 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
silikons ir līdzeklis, lai glābtu krūtis ar defektiem.

Mūsdienās silikons ir izmisušu, mediju nozombētu sieviešu un lupatvīriešu izpaticēju pēdējais glābiņš. Būtu labāk gudrību galvā likušas un ar to piesaistījušas cienījamu vīriešu uzmanību, nekā medījušas ar krūtīm večus, kuri sievieti asocē ar kannām. Diemžēl.
24.11.2014 18:02 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu mļin, tieši to es arī rakstīju

Tu biji uzrakstījusi tikai par to, ka mazo krūšu īpašnieces ''uzbrūk'' lielo krūšu īpašniecēm. Arī pēc citiem komentāriem varēja nospriest, ka tikai tās pirmās ir ļaunās un vienīgās kašķu meklētājas. :D
24.11.2014 18:04 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Kā mazi, tā lieli pupi vecumdienās izskatās ne īpaši labi. :D
24.11.2014 18:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neko tādu puisis nepateica. Varbūt pati sūdzējies par savu krūšu izmēru un viņš labu gribēdams pieminēja, ka nepažēlos naudu tavam silikonam, lai tik tu būtu laimīga... :D
Varbūt viņš savā prātiņā domā, ka visas sievietes sapņo par silikonu.

Katrā ziņā, es laikam neatteiktos kaut kad nākotnē no silikona. Vecums nenāk viens, bet ar tukšām nošķukušām krūtim gan... :D
24.11.2014 18:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik var ņempties par tiem pupiem... UN kāda starpība būtu ja pat puisim patīk silikoni, tas jau nenozīmē ka viņam riebjas tavējie...
24.11.2014 18:12 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nepiekritisu.
Virietim ir japrot likt sievieeti justies ka vienigajai sievietei pasaule- vinam. Un vislabakajai- vinam.
Un sievietes kermenis tomer ir delikats jautajums ,it ipasi sieviesu krutis. Ja meitene pati nav teikusi, ka grib citadas un virietis uz to norada- tas ir loti slikti un netaktiski.
Manam labakajam draugam reiz, starp citu, bija pilnigi otradi- vina draudzene gribeja lielakas krutis un tadas ari sev ielika. Vins bija parskaities, jo silikons vinam riebjas.
24.11.2014 18:13 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Cataleya, tad iznāk, ka viņi Tevī novērtē vien modeles augumu?

Te nu izčib mans sapnis par solīda miljonāra uzmanības apliecinājumiem ar tiem sekojošu harmonisku laulību vientulīgā pludmales villā. Man gan pupeļi izmēros nav diženi, toties arī modeles augumu nav laika uzturēt. Protams, tauku upēs nepeldos, taču mazmazītiņa riepiņa dažkārt izripo starmešu gaismā. (Reiz mēģināju uzstutēt grāmatu uz trenažiera pults, taču, kājeles kustinot, nelasījās.)
24.11.2014 18:18 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nepiekritisu.
Virietim ir japrot likt sievieeti justies ka vienigajai sievietei pasaule- vinam. Un vislabakajai- vinam.
Un sievietes kermenis tomer ir delikats jautajums ,it ipasi sieviesu krutis. Ja meitene pati nav teikusi, ka grib citadas un virietis uz to norada- tas ir loti slikti un netaktiski.
Manam labakajam draugam reiz, starp citu, bija pilnigi otradi- vina draudzene gribeja lielakas krutis un tadas ari sev ielika. Vins bija parskaities, jo silikons vinam riebjas.

+++
Es arī esmu no pazīstama vīrieša dzirdējusi, ka silikona krūtīm nav tik patīkami pieskarties kā īstām, tās esot cietākas un uzreiz redzams, ka nedabīgas, pat nepārspīlējot ar izmēru.
24.11.2014 18:20 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Šodien man kašķīgāks garstāvoklis, līdz ar to :
Smiekli nāk par tām, kas uzskata, ka mazas krūtis vecumdienās būs simpātiskākas, nekā lielas. :D arī mazas mainīsies - nošļuks un krūtsgali bēdīgi lūkosies lejup. Paliks vien plācenīši. (Un izlaidīšu vēl dzēlīgāku teikumu :D )
Negribu aizvainot mazo krūšu īpašnieces, bet nu neesiet tik pārliecinātas, ka jūsējās stalti un stingri turēsies visa mūža garumā. Kuplo krūšu īpašnieces zin, ka pašļuks, kā dabā notiek, bet nez kapēc kā mazas krūtis, tā - obligāti STĀVĒS labāk nekā lielākas. Tas nav garantēts!

Vecums nenāk viens, bet ar tukšām nošķukušām krūtim gan...

:D :D
24.11.2014 18:21 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
hanna! un kads sakars soreiz?
Tema ta ka butu par sievietes kermeni, nevis to cik forsa vai slikta ir pati sieviete.
Tu lasi, ka gribi izlasit , vai ne? :)
Es tev ieteiktu velreiz izlasit virsrakstu, bet es saprotu, ka tev kaut kas grauz :)
24.11.2014 18:24 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
chil, mēs visas novecosim un izskatīsimies vienkārši briesmīgi :) bet kuru tas vecuma galā interesē. ja nekas nesāp, var pakustēties un ar galvu viss kārtībā, tā ir lielākā laime. drīzāk kritizēsim mazbērnu ģērbšanās stilu, kā drušku nošļukušās krūtis :D
24.11.2014 18:25 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Palasīju komentārus, nesapratu daudzo meiteņu šoku par čaļa teikto... nesaskatu neko sliktu tajā, ka ja iedomājas ka būtu miljons varētu draudzenei pupus palielināt :D :D :D
24.11.2014 18:26 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Gan jau nav tā ka tam čalim riebjas tagadējās, gan jau patīk tāpat, taču kuram gan nepatīk lielas formīgas proporcionālas? Fantazējot par miljonu kontā nedomāju, ka ir nosodāma arī šāda fantāzija... :D
24.11.2014 18:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Gribi teikt, ka vecumdienās negribēsi būt skaista sieviete un pievērst uzmanību? Diemžēl, tā nenotiek. Dvēsele nenoveco un allaž alkst būs skaista, bet ķermenis diemžlēl pieviļ...
24.11.2014 18:28 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jā, es domāju, ka uz 80 ir pilnīgi citas prioritātes un vēlmi būt skaistai aiziano vnk izskatīšanās pieklājīgi un atbilstoši. man ir pazīstamas arī šarmīgas dāmas, kas domā kā ģērbjās, bieži frizējās un neatmet ar roku make-up, bet vai tā ir viņu prioritāte un vai tas ir skaisti.. drīzāk pieklājīgi.
24.11.2014 18:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dārgā, ja man būtu miljons, es labprāt pakļautu Tavu veselību riskam.. Tu, mīļā mana, varētu izbaudīt pēcoperācijas griezuma vietas sāpes, pakļaut ķermeni infekcijas riskam.. Iespējams, anestēziju panesīsi sliktāk..nekā gribējās..
24.11.2014 18:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nevis citas prioritātes, bet drīzāk izvēles trūkums. Ko tu novecojušam ķermenim padarīsi? Vari tikai samierināties...
24.11.2014 18:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010


Big or small, still gonna be ugly when old :D
24.11.2014 18:34 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Viss ir sievietes galvā, lielākajai daļai vīriešu patiks tādas krūtis, kādas Tev ir, ja patiksi Tu pati. Tā kā nevar teikt, ka visi skrien tikai pēc lielajām vai otrādi - mazajām, un lielās ir pēē. (Un jā, visu skar laika zobs - seju, krūtis, sirdi, kaulus. Kāpēc tik ļoti pievēršas tieši krūtīm? Nedomāju, ka ap 60 mani vairāk par visu uztrauks, kā izskatos bikini vai gultā sveču gaismā :D) Un tam nav sakara ar to, kur dzīvo, cik pelna. Ja izvēlas sievieti tikai pēc krūtīm, tad skaidrs kā diena, ka ar visu naudu galvā viņam nav nekā un varbūt labāk izvēlēties citu vīrieti. Protams, katram patīk tādas, kādas patīk, bet tas NAV galvenais vērtēšanas kritērijs.

Es tikai pasmietos par to, ja teiktu, ka ieliktu man silikonus, ja tiktu pie naudas. Nevajag visu uztvert tik nopietni, ja reiz viņš ir ar Tevi kopā jau tagad, kad nav to silikonu, tad miers un bērziņš, viss viņam patīk! :)
24.11.2014 18:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Cataleya, negrauž absolūti nekas, pat krūšturīts` ne. Tajā, ar kaunu jaatzīst, pat paliek neliela vietiņa brīva.

Mazliet uzmetu lūpu, ka iemeti akmenīti manas visai trenētās lasītprasmes dārziņā, taču ātri nomierinājos un gāju lasīt tavu tekstu vēlreiz. Tur sacīts: Tiesi otradi- ja man butu silikons , neviens no viniem uz mani pat skatijies nebutu.
Pirmkārt, paužu neviltotu apbrīnu (un, ņemot vērā pašas aceņu dioptriju skaitu - arī mazu skaudību), šo vīriešcilvēku redzei, kura zem apģērba nekļūdīgi atpazīst viltojumu. Otrkārt, atļāvos nekaunīgi secināt, ka šie cilvēki vispirms aplūko bisti un, ieraudzījuši nevēlamo, uz visiem laikiem atmet vēlmi izzināt dāmas bagāto iekšējo pasauli.

Nelieto, lūdzama, to uzbrūkošo "šoreiz". Šis mums ar tevi būtum pats pirmais disputs.
24.11.2014 18:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits