Vīrieša attieksme pret savas sievietes ķermeni

 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Čau! :)

Vakar ar draugu gultā runājām par to, ko darītu, ko iegādātos, ja mums būtu miljons/i. Pasapņojām par māju, jaunām mašīnām utml. Viss skaisti. Tad viņš saka: "Un tev būtu silikons". Es: "Man būtu silikons?" Viņš: "Vai tad nē?"Es klusēju.
Man nosāpēja, jo tas man liek aizdomāties par to, cik reizes manējais ir teicis, ka esmu perfekta - patiesībā viņš manī labprāt vēlētos iepičkāt tos sūda silikonus!
Jā, man nav lielas krūtis, tas man vienmēr ir bijis komplekss, kaut gan ne baigais, bet tomēr, it sevišķi saskatoties visādas "anakondas" džērsī šōrus, populārākos videoklipus. Fuj! Čaļi skatās pavērtām mutēm, siekalodamies. Tas mūsos, sievietēs, izraisa kompleksus, vai ne tā? Mēs nemitīgi pārveidojam sevi vīriešiem. Nu, vairums. Pat neapzināti, bet tas notiek. Visas tās garās skropstas, gludās ādas, uzkačātie dibeni, preses, perfekti taisnie mati, špiļkas, šmiņķi, diētas, neērtie stringi, korsetes. Nedod Dievs, ja ir riepa, celulīts - fitness, preses, aerobika. Es varētu turpināt mūžīgi.

Vaj, meitenes, turamies!
24.11.2014 15:18 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
da ko tu stāsti, zinu vienu narvesena pārdevēju, kurai pircējs tiešā tekstā pajautāja "kāpēc tev nav pupi? "

Tas, protams, ir ārkātas gadījums. Un noteikti nāca no kāda divuču dzērāja vai iereibuša pusaudža. Normāli audzināti cilvēki ar tādām frāzēm nemētājas.
24.11.2014 17:18 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Vajadzēja tev pateikt:" Jā, man silikonu un Tev lielāku čibriku!" Redzētu, kurš apvainotos vairāk :D
____________________________
Bet vispār par otra cilvēka mainīšanos un replikām, es uzskatu, ka speciāli bāzt acis to, ka otram (gan sievietei, gan vīrietim) ir riepa, celulīts, ne tādi mati, u.t.t., nav prātīgi. Jo ja cilvēks ir daudz maz edzošs un nav akls, tad pats savus trūkumus zina un nav lieku reizi jābāž tas acīs.
Es, piemēram, zinu, kas šobrīd manī pēc dzemdībām ir ne pārāk, tad man to nevajag kādam atkārtot, jo pati zinu un pati cīnīšos, kamēr sev patikšu. Šāda aizrādīšana var tiešām iedzīt kompleksos. Ja ne kompleksos, tad pārdomās gan.
Ir jāmāk caur puķēm pateikt ( ja tik ļoti grib otru mainīt) tā lai otram nesāp, ja kaut kas ir ne tā vai iedrošināt otru kādām fiziskām vai vizuālām pārmaiņām.
Man šobrīd ir periods, ka es gribu to, šito un to tur mainīt, ka vīram drīz pārējie mati paliks sirmi :D
24.11.2014 17:19 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
nenotiek, nenotiek... da ko tu stāsti, zinu vienu narvesena pārdevēju, kurai pircējs tiešā tekstā pajautāja "kāpēc tev nav pupi? "

Galvenais pie šī jautājuma neapmulst, bet spert kaut ko līdzvērtīgu pretī. Nu un tas nav gluži uz ielas.
24.11.2014 17:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Silikona kults un vispar krusu kults ir izteikts tikai A-Eiropa.

Ir vēl Dominikānas republika, kursi likums irpopulārs arī pēcpusē :D
24.11.2014 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
Es protams ar to aizrādīšanu uz ielas pārspīlēju :D tam tā noteikti nav jānotiek.
Bet- es neuzskatu, ka būtu smagi jāapvainojas, ja otrā puse pasaka savu viedokli par izskatu (iztiekot bez tekstiem- resna govs, cūka, divdurvju skapis utt.) Mierīgi, caur puķēm, bet neizliekoties, ka tu man ideāla, perfekta, neko nevajag mainīt, kaut reāli uzskata, ka varbūt vajag gan.
Dāmas, ņemiet to visu vieglāk, pašas priekš sevis atzīstiet, ka neesat perfektas un tad arī citu teiktais nespēs jūs aizskart.
24.11.2014 17:28 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Lai sev silikona locekli pieaaudzee tas pamuljkjis. Neko skaistu tajos lielizmeera pupos neredzu, vecumdienaas valkaajas kaa govis ar tesmenjiem liidz veedera galam, strijainas un izspiestiem asinsvadiem. Taada daile un skaistums. Turklaat varu iedomaaties, cik forshi ir sportot vai guleet uz veedera, fui.

Cita lieta, ja tur tieshaam ir nultais izmeers un meitene pati ljoti veelas mazliet lielaakas kruutis.

Savukaart riepas un paarmeeriigs celuliits ir cita opera, taa ir ziime, ka jaapaarstaaj riit un jaapakustas.
24.11.2014 17:29 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Kapec princis Viljams savai Keitai jau no pirmsakumiem nav pieprasijis silikonu krutis iebliezt?
Vinai ir mazas krutis, nepilns B izmers.
Nedomaju, ka naudinas nav. :D
24.11.2014 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
Man absolūti neiet kopā silikons un karaliskā ģimene :D
24.11.2014 17:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Lai sev silikona locekli pieaaudzee tas pamuljkjis. Neko skaistu tajos lielizmeera pupos neredzu, vecumdienaas valkaajas kaa govis ar tesmenjiem liidz veedera galam, strijainas un izspiestiem asinsvadiem. Taada daile un skaistums.

Naaksies tevi apbeedinaat. Arii mazas kruutis vecumaa ir briesmiigas - tukshas, noljekushas lupatinjas, taapat arii ir strijas un asinsvadi. Nedomaa, ka mazaas kruutis nenoveco. :D Par taam goviim un tesmenjiem ir gan ljoti pretiigi teikts. Tev patiktu, ja piemeeram tevi apsaukaatu par gludinaamo deeli, pakaramo un pussievieti deelj mazajaam kruutiim?
24.11.2014 17:42 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es ļoti apvainotos. man vispār nav pa ceļam ar cilvēkiem, kas silikonu uzskata par normu, ko neliek tikai tās, kam no dabas milzu krūtis vai nav naudas. silikons nav norma, silikons ir līdzeklis, lai glābtu krūtis ar defektiem.
24.11.2014 17:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nedomaju, ka naudinas nav
:D:D
Man jau liekas,ka viirietis "klusiibaa" varbuut veelaas taas lielaas kruutis varbuut,domaaju ,ka negribeeaja apvainot,bet nu iznaaca netaktiski!
Es vispaar ieklausos savaa viiraa,jo vins velaas mani notureet taadu sarmantu ,veseliigu .Ja vins kaut ko man iesaka,es neapvainojos ,bet tomeer paardomaaju teikto...
24.11.2014 17:43 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nu bet Keitai jau tas krutis nebutu apskatei jaizliek. Varetu gerbties ka lidz sim. Tikai fakts tads, ka silikona vinai lidz sim bridim nav. Un es esmu redzejusi vinas kailas bildes no Francijas dienvidiem, ko toreiz UK aizliedza.
Bet doma tacu ir, ka visiem viriesiem patik lielas krutis un visi ,kuriem ir lidzekli, tadas savam draudzenem uzdavina. Cosmo zinosas damas visos jautajumus , ari par tadam sabiedribas dalam, par kuram nav ne jausmas :D
24.11.2014 17:43 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Neko skaistu tajos lielizmeera pupos neredzu, vecumdienaas valkaajas kaa govis ar tesmenjiem liidz veedera galam, strijainas un izspiestiem asinsvadiem.

Es jau gaidīju, kad šitas izskanēs. Kur nu bez šī. :D

Un + krista21
Par taam goviim un tesmenjiem ir gan ljoti pretiigi teikts. Tev patiktu, ja piemeeram tevi apsaukaatu par gludinaamo deeli, pakaramo un pussievieti deelj mazajaam kruutiim?
24.11.2014 17:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Naaksies tevi apbeedinaat. Arii mazas kruutis vecumaa ir briesmiigas - tukshas, noljekushas lupatinjas, taapat arii ir strijas un asinsvadi. Nedomaa, ka mazaas kruutis nenoveco.

Te es nepiekritiisu!Esmu redzeejusi loti vecu sieviesu kruutis,kuras ir loti smukas!Es pat teiktu ,ka esmu redzeejusi vecus cilveekus,kuri loti smuki noveco!:)
24.11.2014 17:49 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Naaksies tevi apbeedinaat. Arii mazas kruutis vecumaa ir briesmiigas - tukshas, noljekushas lupatinjas, taapat arii ir strijas un asinsvadi. Nedomaa, ka mazaas kruutis nenoveco. Par taam goviim un tesmenjiem ir gan ljoti pretiigi teikts. Tev patiktu, ja piemeeram tevi apsaukaatu par gludinaamo deeli, pakaramo un pussievieti deelj mazajaam kruutiim?


Jā, es arī esmu pamanījusi, ka daudzas nu nekādi nespēj paust apmierinātību ar savu ķermeni, pie reizes nenoliekot sievietes ar citādu uzbūvi. Tepat regulāri panesas kariņi - tievās pret apaļīgajām, sievietes ar mazām krūtīm pret lielo krūšu īpašniecēm.
24.11.2014 17:49 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Ak šausmas.
Puisis varbūt vnk pajokoja.
24.11.2014 17:51 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
sievietes ar mazām krūtīm pret lielo krūšu īpašniecēm.

Jā, it kā lielo krūšu īpašnieces vienmēr ir ļoti tolerantas un nemētājas ar nievājošiem tekstiem par mazām krūtīm un ''visiem vīriešiem patīk lielas, kārtīgas krūtis, jūsējie liekuļo, ja saka, ka patīk jūsu mazās, bla bla bla''. :D Abas puses labas, nevajag te.
24.11.2014 17:56 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Jā, it kā lielo krūšu īpašnieces vienmēr ir ļoti tolerantas un nemētājas ar nievājošiem tekstiem par mazām krūtīm un ''visiem vīriešiem patīk lielas, kārtīgas krūtis, jūsējie liekuļo, ja saka, ka patīk jūsu mazās, bla bla bla''. Abas puses labas, nevajag te.


Nu mļin, tieši to es arī rakstīju :D
24.11.2014 17:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Buutu labi ,ja kruutis buutu vieniigais faktors ,kas satureetu aattieciibas:D
24.11.2014 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
vot par vecumdienām gan- lielas krūtis ar savu svaru nokarājas daudz vairāk nekā mazas. nu neticu, ka kādai a, b krūšu īpašniecei vecumdienās pupi aizsniegsies līdz nabai. tas nav uzbrauciens, vienkārši spriedelēju
24.11.2014 18:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits