Vīrieša attieksme pret savas sievietes ķermeni

 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Čau! :)

Vakar ar draugu gultā runājām par to, ko darītu, ko iegādātos, ja mums būtu miljons/i. Pasapņojām par māju, jaunām mašīnām utml. Viss skaisti. Tad viņš saka: "Un tev būtu silikons". Es: "Man būtu silikons?" Viņš: "Vai tad nē?"Es klusēju.
Man nosāpēja, jo tas man liek aizdomāties par to, cik reizes manējais ir teicis, ka esmu perfekta - patiesībā viņš manī labprāt vēlētos iepičkāt tos sūda silikonus!
Jā, man nav lielas krūtis, tas man vienmēr ir bijis komplekss, kaut gan ne baigais, bet tomēr, it sevišķi saskatoties visādas "anakondas" džērsī šōrus, populārākos videoklipus. Fuj! Čaļi skatās pavērtām mutēm, siekalodamies. Tas mūsos, sievietēs, izraisa kompleksus, vai ne tā? Mēs nemitīgi pārveidojam sevi vīriešiem. Nu, vairums. Pat neapzināti, bet tas notiek. Visas tās garās skropstas, gludās ādas, uzkačātie dibeni, preses, perfekti taisnie mati, špiļkas, šmiņķi, diētas, neērtie stringi, korsetes. Nedod Dievs, ja ir riepa, celulīts - fitness, preses, aerobika. Es varētu turpināt mūžīgi.

Vaj, meitenes, turamies!
24.11.2014 15:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Silikona krūtis ir izkropļošana, nevis uzlabošana.
24.11.2014 16:21 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Man arī liekas, ka tas bija kaut kāds stulbi izspļauts teksts. Kad es sāku satikties ar savu vīrieti, viņš stulbus, neapdomātus tekstus mētāja vienā laidā. Reiz uzgūlās man uz krūts un kad es aizrādīju, ka man sāp un man tās būs vēl vajadzīgas, viņš izmeta: "Nekas, nopirkšu Tev jaunas." Kad vēlāk viņam pateicu, lai domā, ko runā, pats atzina, ka tagad no malas izklausās slimi un pretīgi. Atvainojās man. Un ar laiku iemācījās mulsuma brīžos muļķības nerunāt.

Un ja mans vīrietis kaut ko manī gribētu mainīt, it īpaši ar plastiskās ķirurģijas metodēm, viņš nebūtu mans vīrietis.
24.11.2014 16:21 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Mans man teica, ka es varēšu dabūt silikonus, ja man nepatiks savas krūtis pēc bērnu barošanas. :D Nezinu, mani tas neaizvaino.
24.11.2014 16:31 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Vienreiz mēs arī ar vīrieti par šo runājām utt,bet kad uzdevu jautājumu vai viņs gribētu lai man ir silikoni viņs man pajautāja vai man viss ok? Teica kpc man jāguļās zem skaupeļa,ja tpt esmu skaista un nekas nebūšot labāks par dabisko skaistumu,labi ka tā jo ja būtu teici o jaa mīļā,gribu lai tev ir kkadas bumbas viņš arī nebūtu mans vīrs šobrīd.
24.11.2014 16:33 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Daļa laikam nezina, ka silikonu A izmēra krūtīm nemaz nevar uzreiz ielikt maksimālo izmēru, katrai ir konkrēts izmērs, cik lielu vispār var likt pirmajā reizē, un tas nebūt nav mega milzīgs, ja gribas pēc tam lielāku izmēru, tad atkārtoti jāmaina implantus.
24.11.2014 16:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ja no nepilna A kāda gribētu ielikt pilnu B, kas tur nosodāms/nesaprotams?


Tu taču saproti, ka tas ir sievietēm. Veči, kas vispār iepīkstās par silikonu, iedomājas tieši tādas krūtis, kas ir sievietei Tevis ieliktajā attēlā.
24.11.2014 16:36 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
ja viņš būtu lasījis manas vēstules facebook ar draudzenēm...tad gan saprastu

Nu tad acīmredzot kaut kādi kompleksi ir varbūt kaut kad tomēr kaut ko esi ieminējusies, bet pati vairs neatceries.
24.11.2014 16:36 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Es gan atbalstu silikonus normas robežās... Ja sieviete nav ar sevi apmierināta- nu kāpēc jādzīvo mūžu kompleksos- uztaisi opereišn un miers. Vienai manai paziņai no maza A uztaisija vidēju C. Atļāva pataustīt :D- ziniet, nu nemaz i nebija tā, ka jāarauj roka un jāsaka- fuij :D
24.11.2014 16:39 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Mans man teica, ka es varēšu dabūt silikonus, ja man nepatiks savas krūtis pēc bērnu barošanas. Nezinu, mani tas neaizvaino.

Tas ir kas cits. Mani arī tas neaizvainotu :D

Tu taču saproti, ka tas ir sievietēm. Veči, kas vispār iepīkstās par silikonu, iedomājas tieši tādas krūtis, kas ir sievietei Tevis ieliktajā attēlā.

Nu jā, protams. Bet es to minēju sakarā, ka tieši meitenes saka - ai, es labāk gribētu mazas nekā tos silikonus vai sauc to par ķermeņa kropļošanu. Un tad noteikti galvā tiek iedomātas kā manis liktajā bildē.
Par vīriešiem - domas dalās. Ir vīrieši, kam patīk "tesmeņi", kā paši tās sauc, ir vīrieši, kam patīk dabīgs izmērs, lai smuki plaukstā ieguļ. Bet vienaldzīgo nav. Arī tie, kas saka- man patīk tavas maziņās, klusībā nodomā - eh, bet varēja būt lielākas.
24.11.2014 16:43 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Varēji izspļaut kaut ko, piemēram: "Vai Tev būtu smadzenes?" un metusi mieru. :)
24.11.2014 16:43 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Cepiens par vienu frāzi? Pati raksti, ka par to komplekso, tādēļ arī tik slimīgi uztver!
Es gan liktu silikonus, ja kāds noliktu naudas čupiņu - mazus smukus silikoniņus :D
24.11.2014 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Nenosodu, kura ieliek silikonus krutis. Ja vien tie ir proporcionali augumam. Man ari nebutu iebildumu tadus ielikt,bet biede ari risks.
24.11.2014 16:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, skumji, ka cilvēki necenšas saprast to, ka ķirurģiska iejaukšanās ir nopietna manipulācija, kuru īsti nevar salīdzināt ar skaistumkopšanas procedūrām, piemēram, friziera apciemojums..

Tad jau ir muļķīgi raizēties, kad tuvinieki dodas uz brukas, apendektomijas operāciju.. ja krūšu šņikāšana tiek uzskatīta par pašsaprotamu izklaidi smukumiņam...
24.11.2014 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
ir bijusi līdzīga saruna, es tikai priecāšos, kad draugs uzsauks man silikonu (ne jau kko traki parspīlētu, bet tā, lai krūtis pēc bērniem izskatas ok)
cepiens ne par ko, tavi kompleksi psiho :D

P.S. NESPĒJU SAPRAST TO AIZVAINOJUMU, KA ČALIS REDZ ATĻĀVIES PATEIKT KKO JUMS NETĪKAMU PAR JŪSU IZSKATU! joptvaj, dāmas, labāk lai to pasaka jums tuvs cilvēks nevis cilvēki uz ielas sāk aizrādīt :D tiešām nesaprotu, kas tās par attiecībām, kur princesei nedrīkst neko bilst par viņas izskatu..
24.11.2014 17:01 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Silikona kults un vispar krusu kults ir izteikts tikai A-Eiropa.
Rietumos viriesi silikonu nemil, ar iznemumiem protams.
Man ir modeles augums un attiecigi krutis nav lielas, bet maniem viriesiem ir miljoni. :D Tikai nevienam prata nav nacis prasit, lai es ko sevi uzlaboju. Jo nav ko. Tiesi otradi- ja man butu silikons , neviens no viniem uz mani pat skatijies nebutu.
Komentari par to, ka viriesi melo, neizturu kritiku , ja runa ir par viriesiem , kuri sev var blakus izveleties jebkuru sievieti, ko velas.
Vispar ieteiktu dzivot harmonija ar sevi, lai apkartejo viedoklim nebutu nozimes. Nekas nav iekarojamaks par sievieti, kas sevi mil katru detalu un izstaro veseligu pasapzinu.
24.11.2014 17:02 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Tēmas autor.Ja, vēl nebūtu, par to, Jums runa- ja mums būtu miljons/i tad, varētu, padusmotiess, ja tiešām būtu pateicis :" Ka man nesasta, TAS un ka vēlos, Tev, TADAS! Pievienojos arietai.Ka viņa ņem pārāk nopietni, to ko pateica.Kaut, pati uz to vedināja, ko vēlētos.Un pēc tam, bļauj, kā viņš pret mani tā varēja, viss, nerunāšu ar viņu.Par viņu, biju labākās domās! Kā, viņš tā varēja pret mani, savu sievieti.Es tā viņam nekad nebūtu teikusi.Un vēl skarbākas frāzes ir dzirdētas.BRIESMAS! Par ko tik necepjās, bet, ko citu darīt, pat neļauj vairs pasapņot, uzreiz visu, pa nopietno un attiecības sagrautas, vēl tik jāpadomā, vai ir vērts ar tādu kopā dzīvot.
Tāda ir tā emocionālā puse un pēc tam saklausās, citu meiteņu, līdzīgu domu gājienu uz emocionālā pamata un gruzī puisi, kā Tev nav kauna, tāpēc, par tādām lietām, ieteikums publiski nerakstīt.Jo, tas, var būt pilnīgi neobjektīvi no puiša teiktā, jo tādi, ir mūsu sapņi!
24.11.2014 17:02 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
optvaj, dāmas, labāk lai to pasaka jums tuvs cilvēks nevis cilvēki uz ielas sāk aizrādīt


Cilvēks uz ielas:
- Ārprāc kādas Jums mazas krūtis!!!! :D :D :D Nu tā viss nenotiek.
24.11.2014 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
Cilvēks uz ielas:
- Ārprāc kādas Jums mazas krūtis!!!! Nu tā viss nenotiek.


nenotiek, nenotiek... da ko tu stāsti, zinu vienu narvesena pārdevēju, kurai pircējs tiešā tekstā pajautāja "kāpēc tev nav pupi? "
24.11.2014 17:15 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Man ari nebutu iebildumu tadus ielikt,bet biede ari risks.

Risks mani arī, bet vairāk biedē tā pēcoperācijas atveseļošanās. Palasīti stāsti, brrr. Nezinu, vai es to spētu, visas sāpes utt (bet man jau arī ir zems sāpju slieksnis).

Rietumos viriesi silikonu nemil, ar iznemumiem protams.

Jā, kā tad. :D Nē, vīrieši MĪL: krūtis. Vai tas būtu silikons vai dabīgās.

NESPĒJU SAPRAST TO AIZVAINOJUMU, KA ČALIS REDZ ATĻĀVIES PATEIKT KKO JUMS NETĪKAMU PAR JŪSU IZSKATU! joptvaj, dāmas, labāk lai to pasaka jums tuvs cilvēks nevis cilvēki uz ielas sāk aizrādīt

Nu es gan nespētu iedomāties, ka man uz ielas kāds teiktu -būtu gan silikonu labāk ielikusi.. :D Ne vienā, ne otrā gadījumā šāds aizrādījums man nebūtu pieņemams.
24.11.2014 17:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Neesi iedomaajusies, ka tas bija tikai joks par tiem slikoniem? Taapat kaa viirieshi tiekot pie naudas uzreiz peerk atseviskju marku auto, sievietes peerk jaunus pupus. Stereotipisks joks, kursh beidzaas ar to, ka daama ir apvainojusies.
24.11.2014 17:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits