Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

My Everyday Hair Routine!

 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nebeidzamā tēma- matu kopšana. Tauta liekas nomainījusies, tāpēc jautājumi:
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
-cik bieži liekat matu masku? Kādu?
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
-Cik bieži mazgājat?
Par un ap matiem...

Pati iepriekš mazgāju matus reizi 3 dienās, bet nu jūtu,ka prasās biežāk. Nu nav tā svaiguma sajūta uz galvas :D no problemo mazgāt biežāk, bet vai nebūs tā,ka ar laiku būs jāmazgā mati katru dienu?
24.11.2014 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
- Mazgāju ik pēc 2-3 dienām
- cik vieži mazgāju, tikpat arī žavēju ar fēnu + nu jau arī taisnoju :(
- masku lieku apmēram 1x divās nedēļās (Macadamia)
- lokoju uz svētkiem

Drīz atkal grasos keratīnu likt, tad cerams tā taisnošana atkritīs, bet nu pēdējā laikā keratīns man vairs ne tuvu tik labi neuzvedas, kā sākumā :(
24.11.2014 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 115
Reģ: 25.11.2010
Mazgāju katru otro dienu, brīvdienās reizēm novelku trīs dienas.
Nav pacietības turēt masku matus, būs jānopērk kāda, kuru var turēt tikai 5 minūtes :-D
Fēnoju gandrīz katru reizi, bet nekad nelokoju, pāris reizes gadā iztaisnoju.
24.11.2014 13:19 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
agrāk mazgāju katru dienu- tagad cenšo izturēt ta, lai sanāktukatru trešo. :) cītīgi kopju- kokosriekstu eļļa, nakstsveces eļļa, mandeļu eļļa, daudz ūdens+ pareiza pārtika- nefēnoju, netaisnoju un nelokoju- dabīgi ir taisni un kupli, tagad tikai intensīvi audzēju jo gribu līdz nabai. :)
+ pusgadu neesmu krāsojusi, beidzot sapratu, ka dabīga krāsa ir pievilcīgākā priekš manis šads tonis.
24.11.2014 13:20 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
-Ikdienā cenšos pret matiem izturēties saudzīgi - cenšos nelikt gumijas, pēc mazgāšanas eļļu matu galiņos, pēc ieveidošanas lieku zīdu matiem. Pati griežu sev matu galus pēc nepieciešamības - man ir gari mati un nebaidos pat, ja kaut kas noies greizi :D

-Matu maska apmēram 1x nedēļā, šobrīd Dove Nourishing Oil Care

-Nefēnoju vispār (nu labi - varbūt reizi pusgadā), ļauju izžūt pašiem. Par taisnošanu, lokošanu - kā sanāk, bet parasti kādas 2-3 dienas nedēļā sanāk.

-Mazgāju katru otro dienu, ja zinu, ka nekur nav jāiet, tad varu par vienu dienu pagarināt
:)
24.11.2014 13:21 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
- Matu masku lieku ne biežāk kā 1x nedēļā, kad nav slinkums. Tagad nopirku "Daily Defence Keratin Oil", bet vēl neesmu mēģinājusi.
- Fēnoju reizi pāris mēnešos, kad pucējos kaut kur un mazgāju matus pasākuma dienā. Taisnoju tikai pēc mazgāšanas. Matus vienmēr mazgāju tikai vakaros, ar mitriem vai savā vaļā izžuvušiem eju gulēt. No rīta izbraucu cauri ar taisnotāju. Pirms lietoju aizsargspreju, pēc taisnošanas matu eļļu. Lokoju baigi reti - arī vidēji reizi pāris mēnešos, īpaši šajā mitrajā gada laikā.
- Mazgāju 2-3x nedēļā. Biežāk neprasās.
24.11.2014 13:21 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
-cik bieži liekat matu masku? Kādu?
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
-Cik bieži mazgājat?


Ikdienā ķemmēju, elektrizēju, nelieku cepuri :D
Matu masku sen jau neesmu lietojusi...bet kādreiz patika Fructis
Fēnoju katru reizi pēc mazgāšanas, taisnoju, kad uznāk iedvesma (kādreiz bija atkarība)
Mazgāju reizi 3-4 dienās
24.11.2014 13:23 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.08.2009
Mazgāju katru dienu, retu eizi sanāk 1x divās dienās. Labprāt mazgātu reizi 2ās dienās, bet diemžēl otrā dienā mati it īpaši uz vakaru nav svaigi un tīri. Vlkāju cepuri, sportoju, retāk mazgāt būtu dīvaini.. It kā jau saka, jo biežāk mazgā, jo biežāk taukojas..

- Tātad katru rītu mazgāju ar Madaras Colour&Shine šampunu, dažreiz ar Garnier lavandas šamp.
- Katru reizi vismaz 1-2 mim paturu matu balzamu, ko lieku ar dvieli nosusinātos matos vairāk galiņos, Madaras vai Garnier balzams pašlaik ir.
- Obligāti KATRU reizi galos lieku kādu serumu vai fluīdu. Pašlaik ir no CHI, bet mainu.
- Masku lieku 1x nedēļā, ja aizmirstu, tad reizi 2. Nekas īpašs Swarckopf no Drogām.
- Dažkārt uz nakti ieliku matu galos rīcineļļu, ļoti labs efekts.
- Matus griežu 1x 2 mēnešos, krāsoju reti, pašlaik ataudzēju dabīgos :)
24.11.2014 13:23 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
mazgāju katru otro dienu, gribētos pieradināt retāk, bet nesanāk.
lieku eļļu uz dažām h katru nedēļu, galos pēc mazgāšanas, fēnošanas (fēnoju tikai aukstajos gadalaikos) matu zīdu matu galos.
tā pat nav forši, pūkojās un nevar savaldīt, ja savalda, ta jāmazgā katru dienu, jo ātrāk arī taukojās saknes.
24.11.2014 13:24 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
mazgāju katru otru, tre;so dienu, un katru reizi mazgājot esmu iesākusi likt masku, kondicionieri tā retāk.. un pectam kautkadu kokosa serumu kipa lai gali neluuzt. ar feenu zaaveeju reti, ja jasteidzas un taisnoju arii loti reti.. vispaar loti gribu ataudzeet garus, bet nesanaak, jo gali baigi luzt.. tas no kraasosanas jo agraak biezi kraasoju. tagad gan to daru labi ja reizi divos menesos.. nezinu ko lai daru lai gali tā nelūztu.. tās maskas un serums arī pārāk nepalīdz.. :(
24.11.2014 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 2459
Reģ: 29.01.2009
Pati iepriekš mazgāju matus reizi 3 dienās, bet nu jūtu,ka prasās biežāk. Nu nav tā svaiguma sajūta uz galvas no problemo mazgāt biežāk, bet vai nebūs tā,ka ar laiku būs jāmazgā mati katru dienu?

Man tieši tas pats, pēdējā laikā ļoti ātri taukojās mati un it kā vajadzētu mazgāt biežāk, bet zinu, ka tad mati pie tā pieradīs un vajadzēs mazgāt teju vai katru dienu, bet to es nevēlos, jo tas tomēr nav labi matiem.
Vispār es ļoti rūpējos par saviem matiem - lietoju dažādas eļļas, maskas, lietoju vitamīnus matiem, cenšos ēst veselīgi, tikpat kā netaisnoju, nelokoju, nefēnoju, krāsoju pēc iespējas retāk, bet vienalga mati nav tik veselīgi kā gribētos, šausmīgi daudz krīt ārā un aug ļoti lēnu. Nezinu ko daru nepareizi.
24.11.2014 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 471
Reģ: 13.10.2011
Matu masku lieku 1x nedēļā vai retāk. Pašlaik ir Garnier matu maska, iepriekš bija kautkāda olīvju maska, tā bija ļooti laba!!
matus fēnoju ļoti reti, nepatīk fēnot matus, agrāk vispār nefēnoju nekad! Lokoju ļooti reti, jo esmu taisnu matu `fane` :D Taisnoju reizēm, apmēram 4x mēnesī, ļoti izvairos to darīt, nepatīk tā matu bojāšana! Agrāk man bija perfekti taisni mati, bez taisnošanas, bet pēc otrās reizes, kad matus nācās balināt, riktīgi sabojāju matus un līdz ar to, man viņi vairs nav perfekti taisni. :/
Mazgāju 3x nedēļā, dievinu matus, kad viņi ir tikko izmazgāti, žēl, ka tas tikko izmazgāto matu efekts tik ātri pazūd! :D
24.11.2014 13:28 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mazgāju vai nu katru vai katru otro dienu, kā sanāk...

Masku ielieku tad ja nav jāsteidzas, sanāk reizi nedēļā noteikti...

Fēnoju tikai tad ja jāiet ārā no mājas (vasarā arī tad nefēnoju),

lokoju varbūt reizi gadā uz kādu pasākumu,

taisnotāju nelietoju, man traki žēl matus dedzināt. Mati tāpat ir taisi no dabas, vienkārši izķemmējot.
24.11.2014 13:28 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
KATRU DIENU:
1. Mazgāju (šampūns+kondicionieris)
2. Žāvēju ar fēnu
3. Taisnoju
REIZI NEDĒĻĀ:
1. Matu maska.

Pēc arietas super pieredzes, esmu noskaņojusies uz keratīnu. Atliek tikai pasūtīt un sagaidīt pasūtījumu :D
Līdzekļus ko lietoju:
24.11.2014 13:29 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mazgāju katru 3.-5. dienu. Atkarīgs no tā, ko daru un, kur dodos.
Ikdienā baigi neaizraujos ar ķemmēšanu, jo mati lokojas/ čirkojas.
Nekrāsoju, nefēnoju, ļoti reti taisnoju/ lokoju.
Retu reizi ielieku kādu masku, jo slinkums ir sēdēt un gaidīt... Iztieku ar šampūnu, kondicionieri + regulāri matu eļļu. Izsmidzināmo.
24.11.2014 13:30 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Mazgāju matus 2 reizes nedēļā, netaisnoju, nelokoju. Ar fēnu izžāvēju vien pāris reizes maksimums gadā, gadījumos, kad jāsteidzas. Krāsoju saknes ik pa 1.5 mēnesim, 2 reizes gadā nokrāsoju visā garumā, man ir ļoti gari mati, biezi, ne grama nesabojāti no krāsošanas. Matu maskas nemēdzu likt, nav īsti vajadzības, man pietiek ar šampūnu un šad tad kondicionieri. Vēl mēdzu matos reizi dienā iesmidzināt līdzekli, kas padara matus gludus, mīkstus un spīdīgus.
Matu galus apgriežu godīgi sakot reti, nav nekādas dižās vajadzības, jo mati ir labā stāvoklī, diez ko daudz nesķeļas. Ikdienā vai nu staigāju augstā astē, copē vai arī ar izlaistiem un iekšā šur tur pa kādai bizei sapītai, lai mati nekrīt acīs.
Man ir ļoti pateicīgi mati, pārsvarā viņus mazgāju pašā vakarā un eju gulēt ar slapjiem, no rīta izskatās tikpat labi kā ejot gulēt ar sausiem matiem. Par ķemmēšanu - ķemmēju ne biežāk kā 2 reizes dienā.
24.11.2014 13:31 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Mazgāju ik pēc 2-3 dienām, un nekad nežāvēju ar fēnu, matus nekrāsoju un matu masku lietoju 1x nedēļā.
24.11.2014 13:31 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Mazgāju ik pa 2-3 dienām, katru reizi lietoju arī balzamu, reizi nedēļā uz saknēm lieku eļļiņu stiprināšanai, ielieku vakarā un izmazgāju no rīta. Maskas sen neesmu lietojusi. Nefēnoju, nelokoju, netaisnoju, galiņus pēc vajadzības apgriežu pati, ja palikuši sausāki, ķeras ķemmē vai šķeļas.
24.11.2014 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Cenšos mazgāt katru vakaru, jo diezgan ātri taukojas. Es varu arī 2 dienas nostaigāt, bet otrajā dienā jau vairs nav tā svaiguma sajūta, liekas, ka mati pieplakuši pie galvas, tāpēc man nepatīk.
Fēnu ikdienā neizmantoju, eju gulēt ar slapjiem matiem. No rīta taisnoju vai lokoju ar lokšķērēm.
Veikalos pieejamās matu maskas lietoju ļoti reti, vairāk lieku visādas eļļas vai mājās pagatavotas maskas (apmēram 1x nedēļā). Bet tā ikdienā ir šampūns, kondicionieris un dažādi serumi matu galiem.
24.11.2014 13:33 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Mazgāju matus katras 2-3 dienas. Parasti ļauju matiem pašiem izžūt, bet, ja jāsteidzas tad gan fēnoju (kas ir reti). Matu maskas izmantoju 1x nedēļā, bet tā katru reizi kondicionieri. Ejot saunā (1x 2 nedēļās), lieku matu masku un aptinu dvieli ap galvu.
Pēc mazgāšanas smērēju matu galos eļļiņu.
Taisnoju un lokoju parasti uz svētkiem vai īpašākiem notikumiem.
Mājās izmantoju tikai mīkstās matu gumijas.

Papildus dzeru zivju un naktssveces eļļu, kā arī daudz dzeru ūdeni.
24.11.2014 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
-Kā kopjat ikdienā savus matus? vienreiz nedēļā uzpūšu leave-in kondicionieri.
-cik bieži liekat matu masku? Kādu? vienreiz nedēļā.

-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat? mati ir taisni un lieki nebojāju!
-Cik bieži mazgājat? 2reiz nedēļā.
24.11.2014 13:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits