Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaķim alerģija

 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Sveikas!

Problēmas ar mammas kaķeni. Mamma dzīvo mazpilsētā un pagaidām nav iespējas aizvest pie ārsta, lai gan es viņu mēģinu pierunāt to izdarīt. Cerams, izdosies. Pagaidām ir zvanīts vetārstiem, dažādi ieteikumi bijuši, bet īsti nelīdz.

Lieta tāda, ka kaķim tika iepilināts pretblusu piliens, kā izrādās, tāds, kuru nedrīkstēja - aptiekā iedeva nepareizo, suņiem domāto. Un nu kakla rajonā ir izveidojies jēlums, kurš plešas platumā (~3x3cm), kuru kaķis, protams, kasa un laiza. Mamma ir smērējusi ieteikto Evijas ziedi, skalojusi ar Furosol, bet īsti nekas nelīdz.

Varbūt ir kādi citi ieteikumi, līdz izdosies kaķi nogādāt pie ārsta? Sirds lūzt, klausoties. :(
24.11.2014 13:09 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Pirmkārt jau būtu jādara kaut kas, lai nevarētu laizīt un kasīt.
Un vai tad nepilina tādā vietā, kur nevar pats aizsniegt, lai nenolaizītu?

Es nezinu... žēl dzīvnieciņa. Es steigtos pie ārsta.. :(
24.11.2014 13:11 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Un vai tad nepilina tādā vietā, kur nevar pats aizsniegt, lai nenolaizītu?

man arī radās jautājums...parasti tak pilina uz skausta, kur kaķis nespēj tikt klāt un nesalaizītos.
24.11.2014 13:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Jā, es arī steigtos pie ārsta, un to arī lieku mammai darīt. Cerēšu, ka atradīs, kā viņu aizgādāt.

Piliens tika pilināts uz skausta, bet kaut kas tur neesot bijis labi - es īsti pati nezinu, jo nebiju uz vietas. Par visu šo uzzināju tikai jau pēc notikušā.


Lai nevarētu laizīt, apsien lakatu ap to vietu. Kamēr kāds mājās un var pieskatīt, tikmēr viss ok. Kā nost no acīm, tā lakats arī nost. To apkakli īsti likt nevarot, jo tieši tai vietā ir tas pušums.
24.11.2014 13:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits