DIY Ziemassvētki

 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Atvērtā diskusija turpmākajiem DIY Ziemassvētku brīnumiem.

Bet iesākt gribēju ar jautājumu par Z-Svētku eglīti.
Vai Tev mājās katru gadu ir no meža vestā, plastmasas vai paštaisītā eglīte?

Protams, var jau arī iztikt bez, tikai ar Adventes vainagu.

Šogad sanāk tā, ka būšu vien ar mīļoto cilvēku mazā dzīvoklītī, bet gribas uztaisīt kādu savu eglīti. Tā nu domāju par kaut ko pašas gatavotu. Idejas jau ir dažādas, bet gribas dzirdēt to lētāko variantu.







Gaidīšu ieteikumus! :)
24.11.2014 12:50 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
nu nevar, nevar... toties man patīk tās plusi, nav skujas un izskatās kā no žūrnāla vāka :D

Un smaržā man būs krustangliņas, mandarīni, piparkūkas, īstie egļu zariņi vāzē. Man ar to pietiek :)
27.11.2014 15:31 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man vienmēr ir eglīte līdz griestiem. Nevaru iedomāties mazu eglīti!
Vienmēr ziemassvētku rītā braucam uz tirgu pēc eglītes. Vai ja no meža, tad braucam iepriekšējā vakarā, pa tumsiņu meklēt un vest savu eglīti mājās :)
Esmu jau pārgaidījusies Ziemassvētkus (l)
27.11.2014 15:41 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Man nav bijusi mājās katru gadu eglīte, bet, ja ir bijusi, tad tikai no meža vesta.

Šogad plānoju uztaisīt kaut ko šādu:



Baidos tik, vai ātri skujas nenobirs.
27.11.2014 16:08 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Tā kā manam tētim pieder mežu platības, tad vienmēr uzticam viņam sameklēt un atvest eglīti. Nekādus plastmasas štruntus savās mājās nevaru iedomāties. Tāpat kā nekad nevaru iedomāties uz kapiem liekam plastmasas puķes (a la "lai vienmēr krāšņi "ziedētu" arī ne-ziedu gadalaikā"), tieši tāpat nevaru iedomāties savu mājokli ar plastmasas pseidobrīnumiem. Ja nav, tad nav.
27.11.2014 16:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits