naudas izdevumu sadalījums

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nepieciešams padoms radiniecei, kura nav šajā portālā reģistrējusies.
Manai radiniecei jau kādu laiku ir puisis. Viņiem ir randiņu periods. Puisim ienākusi prātā doma par kopdzīvi. Radiniecei tas nav pārāk aktuāli, taču viņa jūt,ka viņš viņu pametīs,ja netiks ātrāk vai vēlāk uzsākta kopdzīve.
Uzstādījums ir -viņš maksā par dzīvokli(pērk), bet viņai jāgādā būs par pārtikas sagādāšanu un pārējie izdevumi (pulveri utt.)uz pusēm . Viņa nav diez ko ar mieru, jo pēc dabas ir atkarība būtne un īsti nesaprot ,kāpēc viņš savu nauda ieguldīs dzīvoklī ,kamēr viņas nauda tiks "apēsta un izkakāta"...un šķiršanās gadījumā ,protams,ka viņa uz dzīvokli nevarēs pretendēt, jo būs vnk civillaulība. Būtībā jau pirmā iemaksa par dzīvokli puisim iznāks liela, taču pēc tam ikmēneša maksājumi iznāktu apm. tāpat kā meitenei pērkot pārtiku un neknapinoties uz pārtikas rēķina.
Ja izvēlēsies par labu kopdzīvei ar puisi, tad viņa labāk vēlētos pati pirkt uz savu vārdu dzīvokli ,taču nespēs atļauties tik labu dzīvokli kā puisis un pirmā iemaksa iznāk daudz pieticīgākam dzīvoklim. Puisis atkal var atļauties uz pusi dārgāku dzīvokli.
Vispār kā panākt,lai vīrieti pārliecinātu,ka viss ir labi kā ir un nav nepieciešamība kopdzīve un kāpēc tāds obligātais nosacījums- Tev jānodrošina pārtika, bet es sev ietaupīšu naudu un pirkšu dzīvokli.
24.11.2014 11:40 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Meitenei iesaku pirkt savu dziivokli un nekaadu kopdziivi pagaidaam neuzsaakt. Ja tik ljoti buus vajadziiga shim puisim, tad shis nekur nepazudiis, un veelaak varees dziivot kaadaa no abiem dziivokljiem un otro iziireet. Izskataas, ka vecis te redz iespeeju aatraak nopirkt savu dziivokli, plus bezmaksas sekss un eest gatavotaaja. Ja apniks, tad izliks aaraa, ne par ko citu shii spiediena izdariishana un draudeeshana neliecina.

Taa, kas te lepojas, ka 6 gadus nav kraapta, nodziivo vismaz liidz zelta kaazaam, tad lepojies. Taada pashpaarlieciiba un beznosaciijuma uzticeeshanaas ir laba lieta liidz briidim, kad, piemeeram, kaads gjimenisks n-tos beernu teevs un n-tos gadus preceets viirietis (KURŠ NEKAD NAV KRAPIS) atrod miiljaako izklaidei vai vispaar notin no sirdsmiiljotaas gjimenes. Vai veel labaak - izliek sievu vai civilsievu ar vienu chemodaanu uz ielas. Tad taadaam vistaam klapes no aciim nokriit. Jauki ir buut pozitiivai, ber nevajag buut stulbai.

P.S. Veel autores pazinjai variants buutu appreceeties un tad pirkt dziivokli lauliibaa, lai tas ir kopiipashums, ja puisis uzstaada ultimaatus, tad vinja arii var saakt uzstaadiit ultimaatus, un tad redzees, cik ljoti vinjam vajadziiga.
24.11.2014 14:03 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Īsāk sakot visu uz pusēm vajag un nav ko viņiem dirsties viens uz otru. Ja nemāk mierīgi, tad jāmācās!
24.11.2014 13:10 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
viņa negrib dzīvot kopā, taču puisis uz to sāk uzspiest arvien vairāk un draud ar šķiršanos, tāpēc viņa sāk apdomāt visus variantus,jo citādāk attiecības būs jāizbeidz.


jāsāk dzīvot kopā, jo savādāk pametīs?! Man šķiet galīgi garām...
24.11.2014 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
no juridiska viedokļa viennozīmīgi sievietei labāk laulības laikā pirkt dzīvokli, jo tad šķiršanās gadījumā 50% pienākas viņai. Lai nav tā ka beigās pie sasistas siles attopas.
Ja viņai šāds attiecību modelis nepatīk, lai nepiekrīt, labāk savu, bet mazāku dzīvokli, neka atkarība no vīrieša. Pērkot pirms laulībām dzīvokli būs viņas 100%, var jau dzīvot pie vīrieša un savu dzīvokli izīrēt.
24.11.2014 12:35 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
viņa negrib dzīvot kopā, taču puisis uz to sāk uzspiest arvien vairāk un draud ar šķiršanos, tāpēc viņa sāk apdomāt visus variantus,jo citādāk attiecības būs jāizbeidz.

Dīvains puisis..

puisis tik ļoti uzspiež, jo vēlas būt izdevīgā situācijā un ātrāk tikt pie dzīvokļa..

Tiks tāpat, ar vai bez meitenes.
24.11.2014 12:27 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
taču puisis uz to sāk uzspiest arvien vairāk un draud ar šķiršanos

Manuprāt, šis izsaka visu, ja ir šāda attieksme, tad kāda runa vispār var būt par kopdzīvi? Pie tam, izskatās, ka puisis tik ļoti uzspiež, jo vēlas būt izdevīgā situācijā un ātrāk tikt pie dzīvokļa..
24.11.2014 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Nu, ja uzreiz draud ar šķiršanos, tad nu jā... tad cita runa, tad tur laikam nekāds labis kompromiss nevar sanāk ar tādu cilvēku.
24.11.2014 12:22 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es domāju, ka ir ok, jo viņas nauda jau nebūs apēsta. cik tad var uz 2 cilvēkiem iztērēt pārtikai mēnesī? vairāk kā vidēju dzīvokļa īri un komunālos? nedomāju gan. tomēr dzīvot dzīvoklī, par kuru nav jāmaksā arī ir ietaupījums.
24.11.2014 12:22 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Becky - tagad īrējot arī nauda ir padirsta, tad kāda starpība, ja godīgi. :)
24.11.2014 12:21 |
 
Reitings 216
Reģ: 29.01.2009
Bet nesapratu arī īsti to problēmu - ja sievietei ir nauda dzīvoklim (pirmajai iemaksai), lai atliek to. Piekrīt puiša variantam - ja viss izdodas, dzīvo laimīgu dzīvi. Saprotu, ka pārējos izdevumus dala uz pusēm par ēšanu utt.
Ja tomēr neizdodas tad par to naudu, par kuru šobrīd varētu atļauties dzīvokli, pēc šķiršanās tad iegādājas pati savu īpašumu un dzīvo laimīga tālāk bez šī vīrieša.

Dzīvojot vienalga kura dzīvoklī būs nauda, kas tiks apēsta un izkakāta, kā autore minēja.
24.11.2014 12:21 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Vispār kāda Tev daļa gar viņas problēmām? :D
24.11.2014 12:21 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņa jau šo vīrieti zin 2 gadus (cik var zināt vnk satiekoties, ejot uz radiņiem).
24.11.2014 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Man kaut kā izskatās, ka nemaz viņa tik ļoti negrib dzīvot kopā. Īstrenībā, kas tur tāds slikts - vai nu dzīvo pati savā dzīvoklī, par ko maksā un pati, protams, pērk sev pārtiku vai nemaksā par dzīvokli un pērk pārtiku diviem? Nav jau nekāda apčakarēšana, manuprāt. Protams, ja vien tas ir īstais cilvēks, ar ko patiešām gribas būt kopā.
24.11.2014 12:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
viņa negrib dzīvot kopā, taču puisis uz to sāk uzspiest arvien vairāk un draud ar šķiršanos, tāpēc viņa sāk apdomāt visus variantus,jo citādāk attiecības būs jāizbeidz.
24.11.2014 12:19 |
 
Reitings 216
Reģ: 29.01.2009
Nekad nevar zināt vai pavadīsi ar to cilvēku visu dzīvi, un, ja attiecības ir jaunas, tad ir jābūt piesardzīgai. Kā tu zini, ka pēc pieciem gadiem viņš tevi nenokrāps ar kaimiņu Annu?


Laikam īsti precīzi autores situāciju nevaru salīdzināt ar savējo, jo zinu, ka manējais nenokrāps ar Annu, jo sešus gadus to jau nav darījis un zinu, ka nedarīs - ļoti labi pazīstu viņu.
Bet diezgan agri attiecībās sapratu, ka viņš man ir īstais. Bet noteikti piekrītu, ja tādas sajūtas nav, tad jābūt piesardzīgai.

Tu ta varbūīt arī gribēsi ar to vīreti nodzīvot visu atlikušo dzīvo, bet vai viņs gribēs to pašu?! Nav jau nekādas garantijas, ka tas vīrietis, kurš nodrošinās tev jumtu virs galvas, vienā brīdī ātri vien neaizliek tevi aiz durvīm.


Par savējo zinu, bet autore visticamāk nē. Lasot gan stāstus šeit, gan dzirdot dzīvē, saprotu, ka pasaule pilna ar idiotiem, kas var izdomāt visu ko, lai tikai otru piečakarētu. Paldies, ka man neviens tāds pa ceļam cilvēks nav trāpījies.

Piekrītu te meitenēm par komentāriem - vai vispār viņa vēlas kopdzīvi un randiņu periodā kopīgi iegādāties lietas noteikti arī nav prātīgi.
24.11.2014 12:17 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Liliii, sadalījums jau būtu normāls, bet autore precīzi nodefinēja problēmu, ja attiecības izjūk, meitenes nauda ir pa.irsta, kamēr čalis ir tisi pie dzīvokļa, bet viņa - faktisku uz ielas. Un tam nav itin nekāda sakara ar apčakarēšanu vai attiecību neilgmūžību,, vnk, dzīve ir tāda lieta, ka ir jādomā vairāki gājieni uz priekšu arī hipotētiskās situācijās. Meitene ļoti pareizi domā. Kā risinājumu es tam čalim tā arī pateiktu.
24.11.2014 12:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vīrietis arī nevēlas piekāpties rajona izvēlē.
Nu bet tas taču būs viņa dzīvoklis. Kāpēc jāpiekāpjas?


Manuprāt, ja vēlas patiešām abi kopdzīvi, tad izvēlas abpusēji izdevīgus rajonus neviss tādu no kura meitenei jādodas uz darbu ar 2transportiem ,par ceļu iznāk maksāt 2x vairāk un ceļā tiks pavadīts ilgs laiks.
Vīrietis vnk pieradis pie tā rajona,kaut gan pašam darbs arī atrodas citā rajonā un pašam iznāk braukāt ar diviem transportiem .Meitene būtu gatava dzīvot rajonā ,kurā atrodas vīrieša darbs, vai arī apver iespēju par iespēju dzīvot vēl kādos 3 rajonos no kuriem iznāktu aizbraukt uz darbu ar vienu transportu , taču viņš nespēj emocionālu apsvēru dēļ mainīt rajonu, kā arī vēlas tajā rajonā pirkt dzīvokli, jo tur lētākas cenas dzīvokļiem dēļ rajona kriminālās slavas.
Viņa arī būtu gatava variantam,ja vīrietis pieliek naudu pārtikai un sīkos izdevumus dalīt uz pusēm, jo viņa,protams,ka ēd daudz mazāk un diētiskāk nekā puisis.
24.11.2014 12:16 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man tas sadalījums liktos normāls, jo par pārējo jau maksā uz pusēm.

Bet kas man nepatīk ir tas, ka tagad abi domā, ka kāds tiks apčakarēts un ka neveido kompromisus, un vispār neizskatās, ka tai draudzenei čalis patīk, tad priekš kam vēl kādu kopdzīvi - tik ļoti izmisusi, ka metas pie pēdējā salmiņa vai pirmā čaļa, kas ņem?

Ja man vīrietis patiktu, vēlētos ar viņu veidot attiecības, tad piekristu šādam modelim, jo ja nekas nesanāk, tad jebkurā brīdī var aiziet un nekādu saistību, no sava dzīvokļa puisi grūtāk dabūt ārā.
24.11.2014 12:13 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
viņai jāgādā būs par pārtikas sagādāšanu un pārējie izdevumi (pulveri utt.)uz pusēm

Tad nu gan atradusi par ko čīkstēt.

Un es vispār nesaprotu kaut kādu dzīvokļa pirkšanu randiņu periodā.. Un man arī pilnīgi normāli šķiet tas, ka šķiršanās gadījumā dzīvoklis paliek puisim, jo meitene jau savu naudu tur nebūs ieguldījusi. Un tas, ka viņa pērk pārtiku nav nekas īpašs, jo pateicoties puisim viņai būs jumts virs galvas.
24.11.2014 12:06 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Es izvēlētos pati pirkt dzīvokli un lai vīrietis par pārējo maksā.
24.11.2014 12:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits