naudas izdevumu sadalījums

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nepieciešams padoms radiniecei, kura nav šajā portālā reģistrējusies.
Manai radiniecei jau kādu laiku ir puisis. Viņiem ir randiņu periods. Puisim ienākusi prātā doma par kopdzīvi. Radiniecei tas nav pārāk aktuāli, taču viņa jūt,ka viņš viņu pametīs,ja netiks ātrāk vai vēlāk uzsākta kopdzīve.
Uzstādījums ir -viņš maksā par dzīvokli(pērk), bet viņai jāgādā būs par pārtikas sagādāšanu un pārējie izdevumi (pulveri utt.)uz pusēm . Viņa nav diez ko ar mieru, jo pēc dabas ir atkarība būtne un īsti nesaprot ,kāpēc viņš savu nauda ieguldīs dzīvoklī ,kamēr viņas nauda tiks "apēsta un izkakāta"...un šķiršanās gadījumā ,protams,ka viņa uz dzīvokli nevarēs pretendēt, jo būs vnk civillaulība. Būtībā jau pirmā iemaksa par dzīvokli puisim iznāks liela, taču pēc tam ikmēneša maksājumi iznāktu apm. tāpat kā meitenei pērkot pārtiku un neknapinoties uz pārtikas rēķina.
Ja izvēlēsies par labu kopdzīvei ar puisi, tad viņa labāk vēlētos pati pirkt uz savu vārdu dzīvokli ,taču nespēs atļauties tik labu dzīvokli kā puisis un pirmā iemaksa iznāk daudz pieticīgākam dzīvoklim. Puisis atkal var atļauties uz pusi dārgāku dzīvokli.
Vispār kā panākt,lai vīrieti pārliecinātu,ka viss ir labi kā ir un nav nepieciešamība kopdzīve un kāpēc tāds obligātais nosacījums- Tev jānodrošina pārtika, bet es sev ietaupīšu naudu un pirkšu dzīvokli.
24.11.2014 11:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tiklīdz vīrietis sāktu draudēt ar šķiršanos, viņš principā manā gdījumā jau varētu uzsktīt sevi par brīvu putnu. Tā nav normāla attieksme ka piedraud ja nenāk kopā dzīvot, tas nav foršī ka neņem vērā meitenes velmes par kaut vai dzīvokļa atrasšanās vietu. Tas cilvēks pats par sevi ir tāds īpatnējs tā liekas, tad kur nu vel ko kopīgu ar tādu. Tad jau labāk lai katrs dzīvo kur dzīvodams un miers, vai arī draugs iet dzīvot savā dzīvoklī un pats sevi uztur.
27.11.2014 05:56 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Miss Joker Da pisies kau ar 10 tādiem brīviem putniem! Vīrietis redz sieviešu viltību. Laiki mainās, vīrietis arī mainās.
27.11.2014 06:09 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Jebkādus šāda veida ultimātus attiecībās vienmēr esmu uzskatījusi par oficiālu attiecību izbeigšanas pieteikumu.
Protams, zināmā mērā saprotu arī to vīrieti - tiešām cik tad ilgi randiņos - vai nu attīsta attiecības vai nu veido jaunas, jo 2 gadi nav nemaz tik mazs laiks!
Par naudas sadalījumu - ar bijušo draugu bija līdzīgi, es pati maksāju savu hipotēku, bet pārējie izdevumi tika dalīti līdzvērtīgi. Pati vienmēr sapratu, ka nebūtu godīgi likt vīrietim ieguldīt naudu kaut kur, kas šķiršanās gadījumā paliek tikai man. Cita lieta ir, ja gredzeni jau pirkstus rotā.
27.11.2014 06:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker Da pisies kau ar 10 tādiem brīviem putniem! Vīrietis redz sieviešu viltību. Laiki mainās, vīrietis arī mainās.


Ne visi mainās. Tomēr uzskatu ka normāli būtu kārtot officiālu dokumentu ka ņem dzīvokli uz pusēm, lūk tad jau es varētu saprast ka puisim nav plāni ēst uz meitenes reiķina līdz dzīvoklis būtu nomaksāts/izremontēts un pēc tam izmest meiteni uz ielas.

Man tomēr būtu bail ieguldīt naudu attiecībās par kuru nākotni neesmu pārliecināta, un tad ar es uzstādītu ultimātu ka ja puisis grib dzīvot kopā tad lai attiecīgi reiķinās ar to ka es maksātu tikai par sevi un saviem izdevumiem, jo no dzīvokļa man nekas nepienāktos tā pat šķiršanās laikā. Normāli tādus variantus neatbalstu, bet īpaši gadījumi prasa īpašu attieksmi.
27.11.2014 06:23 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Miss Joker Mainās daudzi. Visi savos savos 18-25 iazjūt sieviešu sazvērestību. Sievietes pieprasa lai vīrietis pelna un lien dirsā. Ja tu arī pieligzdojies kādam brīvam putnam tad tikai lai lai svaiga pīzda gultā. Dzīvokli atsūkā vai pērc pati!
27.11.2014 06:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Dzīvokli atsūkā vai pērc pati!


Ar lielāko prieku pirktu pati :D Jo tādi ar ir nākotnes plāni :D Es netaisos savus plānus mainīt vīrieša dēļ, kā ar mans vīrietis ir pateicis ka viņam nav iebildumi par to ka es pirktu dzīvokli uz sava vārds, tas ir daudz kārt pārrunāts, lai gan pati vēlētos tad labāk to līgumu kārtot lai būtu godīgi, jo viņš tomēr ar tad ieliktu laiku un darbu kā dzīvoklī tā kopdzīvē.
27.11.2014 06:41 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Ar lielāko prieku pirktu pati...

Tas ļoti apsveicami. Strādā, dari, maksā, cīnies! Vienalga cilvēkmātīte tiks apaugļota. Tēviņš atradīs kā aizvairīties no atbidības
27.11.2014 06:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienalga cilvēkmātīte tiks apaugļota. Tēviņš atradīs kā aizvairīties no atbidības


Bērni nav aktuāli :D
27.11.2014 07:23 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Pieturos pie vecā labā: Sievas alga ir sievas, vīrieša ir ģimenes.
27.11.2014 08:14 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pieturos pie vecā labā: Sievas alga ir sievas, vīrieša ir ģimenes.

+++
27.11.2014 17:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Te kka jocigi skan, jo, ja nav ta ka es gribu, tad nebus neka. Saja gadijuma, cik saprotu, abi doma ar galvu, ja nu...bet nu jumts virs galvas ari ir svarigs ne tikai milestiba. Tas variants padzivot ireta dzivokli pagaidam ir ok. Par kazam-izskatas, ka virietis netaisas precet so sievieti vispar.tadelj so jautajumu atliek vsp nerunajot par to.kaut gan tas ari nav tik viennozimigi. Lai vini dara ta-perk dzivokli uz pusem un pirmo iemaksu ar pusem.un talak partiku perk viens, bet sadzives sikumus otrs. Lielos pirkumus uz mainam vai ari uz pusem. Ja virietis tam ari nepiekrit, visticamakais, ka vinsh ir pashlabuma mekletajs-nopirks dzivokli, sieviete pirks paiku. Kad apniks-nomainis sievieti, bet dzivoklis paliks
28.11.2014 21:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits