Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

naudas izdevumu sadalījums

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nepieciešams padoms radiniecei, kura nav šajā portālā reģistrējusies.
Manai radiniecei jau kādu laiku ir puisis. Viņiem ir randiņu periods. Puisim ienākusi prātā doma par kopdzīvi. Radiniecei tas nav pārāk aktuāli, taču viņa jūt,ka viņš viņu pametīs,ja netiks ātrāk vai vēlāk uzsākta kopdzīve.
Uzstādījums ir -viņš maksā par dzīvokli(pērk), bet viņai jāgādā būs par pārtikas sagādāšanu un pārējie izdevumi (pulveri utt.)uz pusēm . Viņa nav diez ko ar mieru, jo pēc dabas ir atkarība būtne un īsti nesaprot ,kāpēc viņš savu nauda ieguldīs dzīvoklī ,kamēr viņas nauda tiks "apēsta un izkakāta"...un šķiršanās gadījumā ,protams,ka viņa uz dzīvokli nevarēs pretendēt, jo būs vnk civillaulība. Būtībā jau pirmā iemaksa par dzīvokli puisim iznāks liela, taču pēc tam ikmēneša maksājumi iznāktu apm. tāpat kā meitenei pērkot pārtiku un neknapinoties uz pārtikas rēķina.
Ja izvēlēsies par labu kopdzīvei ar puisi, tad viņa labāk vēlētos pati pirkt uz savu vārdu dzīvokli ,taču nespēs atļauties tik labu dzīvokli kā puisis un pirmā iemaksa iznāk daudz pieticīgākam dzīvoklim. Puisis atkal var atļauties uz pusi dārgāku dzīvokli.
Vispār kā panākt,lai vīrieti pārliecinātu,ka viss ir labi kā ir un nav nepieciešamība kopdzīve un kāpēc tāds obligātais nosacījums- Tev jānodrošina pārtika, bet es sev ietaupīšu naudu un pirkšu dzīvokli.
24.11.2014 11:40 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Vispār sviests.. Kāpēc tad , ja viņai neliekas pieņemami, ka vīrietis PAR SAVU naudu pērk dzīvokli, kāpēc tad pati līdz šim tā pat nav rīkojusies ar savējo naudu?? Tā ir drīzāg čīkstēšana un viss , nevis reāla vajadzība..

Un tagad viņa pārtiku nepērk, viena būdama, vai pārtiek no mīlestības?
24.11.2014 11:44 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņa tagad pati sevi nodrošina.
24.11.2014 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Varbūt sākumā tomēr jāaprecās, pirms pirkt kopīgu dzīvokli.
24.11.2014 11:51 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņa būtu gatava(ja gadījumā izlemtu par kopdzīvi) padzīvot 6-12 mēnešiem īrētā dzīvoklī un tad aprecēties un lemt kopīgi par dzīvokļa pirkšanu, bet vīrietim ir uzstādījums-vispirms dzīvokli sākt pirkt un tad varbūt ,kaut kad kāzas.
24.11.2014 11:56 |
 
Reitings 216
Reģ: 29.01.2009
Vai tiešām sākot kopdzīvi vispirms ir jāsāk domāt par to, kā būs tad, kad būs jāšķirās - kas kuram paliks?

Ja šis ir īstais vīrietis viņas dzīvē, tad noteikti nebūtu jābūt šādam jautājumam.
Katrā ziņā, man sev nebūtu nekas tāds jājautā, pat nedomādama piekristu, jo zinu, ka ar savu vīrieti vēlos pavadīt atlikušo mūžu, un kur nu vēl labāk, ka vīrietis nodoršina jumtu virs galvas, bet Tev tikai jāšiverē, lai mājās būtu tīrs un ko galdā likt.
24.11.2014 11:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Rajons,kurā vīrietis vēlas pirkt dzīvokli viņu arī neapmierina (visai krimināls).
Vīrietis arī nevēlas piekāpties rajona izvēlē.
24.11.2014 11:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Manuprāt, viņi abi ir aprēķinātāji:d
24.11.2014 12:00 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ja šis ir īstais vīrietis viņas dzīvē, tad noteikti nebūtu jābūt šādam jautājumam.
Katrā ziņā, man sev nebūtu nekas tāds jājautā, pat nedomādama piekristu, jo zinu, ka ar savu vīrieti vēlos pavadīt atlikušo mūžu, un kur nu vēl labāk, ka vīrietis nodoršina jumtu virs galvas, bet Tev tikai jāšiverē, lai mājās būtu tīrs un ko galdā likt.


To, vai bija īstais vīrietis dzīvē uzzināsi tikai tad, kad dzīve beigsies. Tas tā.
Nekad nevar zināt vai pavadīsi ar to cilvēku visu dzīvi, un, ja attiecības ir jaunas, tad ir jābūt piesardzīgai. Kā tu zini, ka pēc pieciem gadiem viņš tevi nenokrāps ar kaimiņu Annu?
Protams, ir skaisti domāt, ka visa dzīve ir izplānota un viss vienmēr būs kārtībā.

Es noteikti nepiekristu šādai savienībai, ka viņam ir dzīvoklis, bet man apēstais. Nē, nē. Kur problēma gan vienu, gan otru likt uz pusēm?
24.11.2014 12:00 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Tas vienmēr ir riskanti - pamest savu sakārtoto dzīvi, mainīt visu un sākt dzīvot ar citu cilvēku. Un ja attiecības neizdosies? Meitene paliks viena un būs jāsāk viss no gala.
Man tikai radās jautājums - viņa vispār grib kopdzīvi ar to vīrieti? Vai viņa grib kopdzīvi uz citiem noteikumiem?
24.11.2014 12:01 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Vīrietis arī nevēlas piekāpties rajona izvēlē.


Nu bet tas taču būs viņa dzīvoklis. Kāpēc jāpiekāpjas?
24.11.2014 12:01 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Ja šis ir īstais vīrietis viņas dzīvē, tad noteikti nebūtu jābūt šādam jautājumam.
Katrā ziņā, man sev nebūtu nekas tāds jājautā, pat nedomādama piekristu, jo zinu, ka ar savu vīrieti vēlos pavadīt atlikušo mūžu, un kur nu vēl labāk, ka vīrietis nodoršina jumtu virs galvas, bet Tev tikai jāšiverē, lai mājās būtu tīrs un ko galdā likt.

Tu ta varbūīt arī gribēsi ar to vīreti nodzīvot visu atlikušo dzīvo, bet vai viņs gribēs to pašu?! Nav jau nekādas garantijas, ka tas vīrietis, kurš nodrošinās tev jumtu virs galvas, vienā brīdī ātri vien neaizliek tevi aiz durvīm. Dzīvē visādi gadās. Autores radiniece noteikti uztraucas, ka ieliks savu naudu tajā dzīvoklī, bet attiecībām beidzoties uz šo dzīvokli viņai nebūs nekādu tiesību. Nu ko, ja vīrietis dzīvokli pērk par savu naudu, bet pārtiku un citus izdevumus viņi dala uz pusēm (jo sieviete taču ari ēd, tērē ūdeni utt) un viņa par savu naudu neveic nekādus remotnus utt dzīvoklī, tad principā dzivoklis pieder vīrietim un ja attiecības beidzas, viņai nevajadzētu bēdāties, ja nekas no dzīvokļa nepienākas. Bet vispār kapēc gan tomēr nevarētu savas attiecibas oficiali reģistrēt pirms pērk kādus īpašumus..
24.11.2014 12:03 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Es izvēlētos pati pirkt dzīvokli un lai vīrietis par pārējo maksā.
24.11.2014 12:03 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
viņai jāgādā būs par pārtikas sagādāšanu un pārējie izdevumi (pulveri utt.)uz pusēm

Tad nu gan atradusi par ko čīkstēt.

Un es vispār nesaprotu kaut kādu dzīvokļa pirkšanu randiņu periodā.. Un man arī pilnīgi normāli šķiet tas, ka šķiršanās gadījumā dzīvoklis paliek puisim, jo meitene jau savu naudu tur nebūs ieguldījusi. Un tas, ka viņa pērk pārtiku nav nekas īpašs, jo pateicoties puisim viņai būs jumts virs galvas.
24.11.2014 12:06 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man tas sadalījums liktos normāls, jo par pārējo jau maksā uz pusēm.

Bet kas man nepatīk ir tas, ka tagad abi domā, ka kāds tiks apčakarēts un ka neveido kompromisus, un vispār neizskatās, ka tai draudzenei čalis patīk, tad priekš kam vēl kādu kopdzīvi - tik ļoti izmisusi, ka metas pie pēdējā salmiņa vai pirmā čaļa, kas ņem?

Ja man vīrietis patiktu, vēlētos ar viņu veidot attiecības, tad piekristu šādam modelim, jo ja nekas nesanāk, tad jebkurā brīdī var aiziet un nekādu saistību, no sava dzīvokļa puisi grūtāk dabūt ārā.
24.11.2014 12:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vīrietis arī nevēlas piekāpties rajona izvēlē.
Nu bet tas taču būs viņa dzīvoklis. Kāpēc jāpiekāpjas?


Manuprāt, ja vēlas patiešām abi kopdzīvi, tad izvēlas abpusēji izdevīgus rajonus neviss tādu no kura meitenei jādodas uz darbu ar 2transportiem ,par ceļu iznāk maksāt 2x vairāk un ceļā tiks pavadīts ilgs laiks.
Vīrietis vnk pieradis pie tā rajona,kaut gan pašam darbs arī atrodas citā rajonā un pašam iznāk braukāt ar diviem transportiem .Meitene būtu gatava dzīvot rajonā ,kurā atrodas vīrieša darbs, vai arī apver iespēju par iespēju dzīvot vēl kādos 3 rajonos no kuriem iznāktu aizbraukt uz darbu ar vienu transportu , taču viņš nespēj emocionālu apsvēru dēļ mainīt rajonu, kā arī vēlas tajā rajonā pirkt dzīvokli, jo tur lētākas cenas dzīvokļiem dēļ rajona kriminālās slavas.
Viņa arī būtu gatava variantam,ja vīrietis pieliek naudu pārtikai un sīkos izdevumus dalīt uz pusēm, jo viņa,protams,ka ēd daudz mazāk un diētiskāk nekā puisis.
24.11.2014 12:16 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Liliii, sadalījums jau būtu normāls, bet autore precīzi nodefinēja problēmu, ja attiecības izjūk, meitenes nauda ir pa.irsta, kamēr čalis ir tisi pie dzīvokļa, bet viņa - faktisku uz ielas. Un tam nav itin nekāda sakara ar apčakarēšanu vai attiecību neilgmūžību,, vnk, dzīve ir tāda lieta, ka ir jādomā vairāki gājieni uz priekšu arī hipotētiskās situācijās. Meitene ļoti pareizi domā. Kā risinājumu es tam čalim tā arī pateiktu.
24.11.2014 12:17 |
 
Reitings 216
Reģ: 29.01.2009
Nekad nevar zināt vai pavadīsi ar to cilvēku visu dzīvi, un, ja attiecības ir jaunas, tad ir jābūt piesardzīgai. Kā tu zini, ka pēc pieciem gadiem viņš tevi nenokrāps ar kaimiņu Annu?


Laikam īsti precīzi autores situāciju nevaru salīdzināt ar savējo, jo zinu, ka manējais nenokrāps ar Annu, jo sešus gadus to jau nav darījis un zinu, ka nedarīs - ļoti labi pazīstu viņu.
Bet diezgan agri attiecībās sapratu, ka viņš man ir īstais. Bet noteikti piekrītu, ja tādas sajūtas nav, tad jābūt piesardzīgai.

Tu ta varbūīt arī gribēsi ar to vīreti nodzīvot visu atlikušo dzīvo, bet vai viņs gribēs to pašu?! Nav jau nekādas garantijas, ka tas vīrietis, kurš nodrošinās tev jumtu virs galvas, vienā brīdī ātri vien neaizliek tevi aiz durvīm.


Par savējo zinu, bet autore visticamāk nē. Lasot gan stāstus šeit, gan dzirdot dzīvē, saprotu, ka pasaule pilna ar idiotiem, kas var izdomāt visu ko, lai tikai otru piečakarētu. Paldies, ka man neviens tāds pa ceļam cilvēks nav trāpījies.

Piekrītu te meitenēm par komentāriem - vai vispār viņa vēlas kopdzīvi un randiņu periodā kopīgi iegādāties lietas noteikti arī nav prātīgi.
24.11.2014 12:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
viņa negrib dzīvot kopā, taču puisis uz to sāk uzspiest arvien vairāk un draud ar šķiršanos, tāpēc viņa sāk apdomāt visus variantus,jo citādāk attiecības būs jāizbeidz.
24.11.2014 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 6193
Reģ: 01.04.2009
Man kaut kā izskatās, ka nemaz viņa tik ļoti negrib dzīvot kopā. Īstrenībā, kas tur tāds slikts - vai nu dzīvo pati savā dzīvoklī, par ko maksā un pati, protams, pērk sev pārtiku vai nemaksā par dzīvokli un pērk pārtiku diviem? Nav jau nekāda apčakarēšana, manuprāt. Protams, ja vien tas ir īstais cilvēks, ar ko patiešām gribas būt kopā.
24.11.2014 12:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņa jau šo vīrieti zin 2 gadus (cik var zināt vnk satiekoties, ejot uz radiņiem).
24.11.2014 12:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits