Nožēlojami jeb pilnīgi normāli?

 
Reitings 19
Reģ: 22.11.2014
Sveiki cosmo sievietes! Varbūt nekas ļoti nopietns bet man ir tāda situācija ka ir 19 gadi un nereizi vēl nav bijušas attiecības un sekss un gribēju zināt vai jūsuprāt tas ir normāli jeb nē? Itkā saprotu ka visam savs laiks, bet paskatos ka citi vienaudži manā vecumā jau veido ģimenes, kamēr man nav bijis pat sekss. Tad sājūtos mazliet nelāgi lai gan apzinos ka 19 gadi īsti nav tas vecums, kad par to uztraukties,bet tomēr...

Gribēju uzzināt jūsu domas par to un cik jums ir svarīga vīrieša pieredze jeb nav vispār svarīga? Pēdējā laikā esmu sapratis to ka ja meitene nevēlēsies būt man pirmā, tad man tādu meiteni vispār nevajag un tur nekas nevar sanākt. Izsakiet savas domās, bet vēlams bez stulbiem komentāriem,bet ar sapratni. Labrātu palasītu šeit gados vecāku sieviešu 25+ viedokļus.
22.11.2014 00:55 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
dreik, luudzu neiecikleejies uz tiem negativiem komentariem. :)

manupraat, ka a jau mineeju tas ir loti mili ja gaida savu isto un tev ir tikai 19 nevis 30. neko neesi nokabvejis.+ iemileejoties sekssir daudz labaaks nekaa vienkarsi to izdarit jo draugi to ir darijusi.
23.11.2014 00:56 |
 
Reitings 19
Reģ: 22.11.2014
paldies madasahatter. :) Varbut vari ieteikt ko man vislabak darit sada gadijuma?
23.11.2014 02:24 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es nevainibu tesi zaudeeju keksisa pec tavaa vecumaa, jo likaaas ka taa bus labaak. Nebjalabaak. tagad iepazinu virieti ko milu un vinam ari izstaastiju kaa visss noriteeja un vins teica ka butu loti laimigs ja butu pirmaa, taapec nesteidzies. jo pirmo reizi vienmer atceresies. :)


man teiskim bija riebums uz seksu vairaakkartigi jo izdariju toar kaadu klubaa iepazitu svesnieku vina kojaas un jaa dzerumaa, lab vel ka prezis bija, peec tam apnikaa tam kaa taa ak skreeju pirkt.
23.11.2014 02:43 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
taadel peec pieredzes labaak nogaidiit nekaa izdarit to un nozeelot ka tas nav bijis taads tiesaam milestibas piepildijuma briidis. nav svariigi vai to izdara 16,19 vai 25+ amn draugs zaudeeja nevainiibu 23 gados , bet vel jaukaaku un milaaku virieti iedomaaties nespeetu :)


tici man meitene labpraataak izveeletos virieti kas ir pirmas vinai nevis izdraazis taa sakot puspilseetu. vismaz meitene zinaas ka puisis ir taupiijies un tam ir liela noziieme nu ka neinteresee tikai pliks sekss un ir citas prioritaates
23.11.2014 02:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits