Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēc gudrības zoba izoperēšanas.

 
Reitings 4
Reģ: 21.11.2014
Sveikas, meitenes! ;)
Vēršos pie Jums ar dažiem jautājumiem. Situācija tāda- vakar biju izoperēt gudrības zobu, no sākuma iegrieza, tad paurba, un tad izrāva un galu galā sašuva. Nekas traks, viss pārdzīvots, bet protams šo dienu esmu nomocījusies sāpēs. Sakiet, lūdzu, cik ilgi Jums sāpēja? Cik ilgā laikā asins receklis no rētas pazuda, jo man kategoriski aizliedza pie tā skarties. No rīta jāsāk skalot mute ar vieglu sālsūdeni, bet bail, ka noskalosies tas asins receklis.
21.11.2014 01:04 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Man bija divas operācijas. Pirmā bija smaga, otrā bija tik smaga, ka pāris dienas nenormāli sāpēja kakls. Likās, ka angīna.

Kā Tu to domā -
Cik ilgā laikā asins receklis no rētas pazuda
?

Skalo ļoti, ļoti viegli! Principā, ja ir šuves, tad ir feināk, jo viss saturs ir zem šuvēm. Izņemot šuves, viss jau smuks un pēc dažām dienām pavisam feini. Bet ja vienkārši izrauj gudrībnieku, tad jābūt tieši uzmanīgākam. Man pagājušo trešdien izrāva, tapē joprojām neskaloju kā parasti.
21.11.2014 14:54 |
 
Reitings 4
Reģ: 21.11.2014
Man arī šobrīd ir tāda sajūta, ka ir angīna, jo nav iespējams pat ūdeni norīt, sāp.
Par asins recekli- pēc operācijas man aizliedza 3 stundas vērt vaļā muti, lai virs sašūtās rētas izveidojās asins receklītis, kas nozīmē, ka rēta vairāk neasiņos. Šodien izskaloju muti, un asins receklis pats ir pazudis un nekas neasiņo, tad jau viss ir kārtībā. :) Vienīgi skats jau nu tur ir briesmīgs. Un protams, sapampis vaigs, sāpes un ilgas pēc kārtīga ēdiena nevis jogurta. :D

Tev tā vienkārši atstāja vaļēju bedri pēc zoba izraušanas? :o
21.11.2014 16:33 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
vai tad gudrības zobs ir jāoperē? :%27-( Nudien nezināju. Man tika izrauts (neko nejutu, bet sāpēs pēc tam gan vilkās ar dienām).
21.11.2014 16:36 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man gudrības zobu raušana bija plānota operācija, pēc kuras tika izrakstītas gan antibiotikas, gan kaut kādas pretsāpju zāles, kuras arī dzēru. Tik traki nesāpēja, drīzāk bija tāda nepatīkama sajūta, tāpēc zāles lietoju.

Vaigs baigi neuzpampa, bet lūpa bija uzpampusi, jo man grūti bija izraut vienu zobu, tāpēc uzplēsa lūpu, vaigs bija mazliet zils, bet tas ātri pārgāja.
21.11.2014 16:41 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Receklis ir zem šuves!

Ja ir vienkārši raušana, tad loģiski, ka nešuj, ja operācija, tad šuj. Man bija abi varianti.
21.11.2014 19:46 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Kashmira, operē zem smaganas esošos. Man abi apakšējie bija pilnīgi zem smaganas un horizontālā guļā.
21.11.2014 19:50 |
 
Reitings 4
Reģ: 21.11.2014
Kashmira, arī mans gudrības zobs bija pilnīgi zem smaganām un horizontālā guļā. Saknes spieda uz pārējiem zobiem un izraisīja neciešamas sāpes, tāpēc nācās operēt.
RedColour- tad es nesaprotu, kas man šobrīd tajā zoba vietā darās, skats briesmīgs. Šuves, tādi kā smaganu gabaliņi, mazi sarecējuši asins gabaliņi, brrr, izskatās briesmīgi. :o un cik ilgi vēl tā? :o
21.11.2014 21:18 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Domājams, ka Tev tur viss ok. Brīnos, kā vari atvērt muti! :D Es pēc abām operācijām kādu laiku nevarēju normāli atvērt muti. Vēl jo vairāk, jau nākamajā dienā, lai redzētu, kas man tur darās.
21.11.2014 21:47 |
 
Reitings 4
Reģ: 21.11.2014
RedColour- mana ziņķārība vienkārši ir tik liela, ka ar lielām mokām muti atveru un ar gaismiņu spīdinu, lai ieraudzītu, kā tur viss izskatās. :D
22.11.2014 00:31 |
 
Reitings 37
Reģ: 16.04.2013
Sāpju ilgums variē. Man sāpēja dienu, māsai nedēļu, lai gan gadījumi līdzvērtīgi.
Ja mierīgi skalosi, nekur tas receklis nepazudīs. ;)
22.11.2014 01:14 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Kashmira, arī mans gudrības zobs bija pilnīgi zem smaganām un horizontālā guļā. Saknes spieda uz pārējiem zobiem un izraisīja neciešamas sāpes, tāpēc nācās operēt.

Nu skaidrs. :) Man vienkārši tur bija tas zobs ārā, sāpes nekādas neraisīja, vienkārši mans zobārsts to paziņoja - ka jārauj ārā, jo, pa cik man tur apakšā zem viņa nav zobs (nu, sakodienā), tad labāk, ka izrauts. Tāpat viņš košļāšanas procesā nepiedalās. Bet līdz šim es pat nezināju, ka man tāds gudrības zobs ir. Bet biju dzirdējusi šausmu stāsturs par neciešamajām sāpēm.
Man arī ir horizontāls zobs, bet...zem deguna, tajā smaganu daļā, virs priekšzobiem. To atklāju tik rentgenā. Dzīvot netraucē, bet teica, ja sāk taisīt sāpes (augt), būs jāoperē... Tas būtu briesmīgi, jo tas ir priekšā... Brrr. Un tās pēcoperācijas sāpes varu iedomāties.
22.11.2014 01:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits