Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un dzemdības

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Jā, nē. Par vai pret

Tām, kuras dzemdējušas - Jūsu vīrietis dzemdībās piedalījās? Paša izvēle?
20.11.2014 23:17 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mums bija noruna, ka būs blakus visu laiku, bet ne pašā pēdējā brīdī, kad bērns nāk laukā, jo es vēlējos palikt sexy sievišķīga viņa psihē, nevis lai viņš ilgu laiku asocie to manu vietu ar to asiņaino skatu kā bērns nāk laukā.

Tā arī darījām, bija blakus pirmsdzemdību palātā, palīdzēja, atbalstīja, bet kad daktere teica, ka nu viss jāsāk dzmedēt, tūlīt būs, tā sūtīju laukā. Pēc dažām minūtēm piedzima un tad arī teicu, lai pasauc atpakaļ. Esmu priecīga, ka tā norunājām....
20.11.2014 23:19 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Tā bij mana izvēlu kuru pateicu berna tēvam,ka viņš man klāt nebūs,jo to nevēlos. :)
viņš respēktēja..
domāju ka neko daudz viņš neredzētu jo ģībst kad ieraug asinis :D
20.11.2014 23:20 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es esmu par. ja kaadreiz dzemdeshu, gribu,lai vins blakaam. kaa nekaa tas jau arii vinja beerns buutu
20.11.2014 23:20 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Par. Piedalījās abās dzemdībās. Tas bija pašsaprotami, kopā uztaisījām, kopā piedzemdējām!
20.11.2014 23:20 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Piedalijas, bet uz izstumsanu gaja ara, ta bijam vienojusies. Kad mani suva, tad vecmate vinam ari paludza iziet.
Es biju ta, kas teica, ka, iespejams, dzisu vinu ara, ja sapes bus parak trakas, es klusu neadekvata utt. Realitate sapes bija trakas, un es vinu sutiju pie vecmates ar zinu, ka gribu atsapinasanu. Uz izspiesanu pat butu varejis palikt, tas nebija traki un bija diezgan atri!
20.11.2014 23:24 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mana izvēle bija balstīta uz to, ka domājot par šo tēmu, iedomājos, ja mēs būtu mainītās lomās un man būtu jāskatās, kā viņam "pa krāniņu" nāk ārā bērns asinīm apkārt plūstot kā šausmenēs. Es to vietu viņam vairs nekad nespētu uzlūkot kā kaut ko seksīgu un pievilcīgu, vienmēr atgādinātu šausmenes ainas, nu tāds pamatojums manai izvēlei dzīt ārā attiecīgajā momentā. Gribēju saglabāt sievišķibu, nevis būt tikai māte pēc šī notikuma.
20.11.2014 23:26 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Nuu, nav jau jāstāv kājgalī. Manējais stāvēja man galvgalī un to ārā nākšanas procesu nemaz neredzēja
20.11.2014 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Kopā uztaisījā - kopā sagaidījām. Nabasaiti arī pārgrieza. :)
20.11.2014 23:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piedaliijaas peec pasha gribas. Man liidz peedeejam buutiibaa bija vienalga - vareeja piedaliities un vareeja arii atteikties. Bet peec dzemdiibaam biju prieciiga, ka vinjsh bija klaat visu laiku. Sexuaalaa dziive nav pasliktinaajusies un murgi vinjam arii neraadaas (prieksh taam, kuras grib zinaat detaljas - esmu ar viiru daudz un dikti visaadi runaajusi par sho teemu, pratinaajusi un visaadi izjautaajusi, vinjsh saka, ka vinju redzeetais nav iespaidojis un neko taaaadu, ko nebuutu logjiski sapratis, neredzeeja). Lepojas, ka vareeja paargriezt meitas nabassaiti un kopaa miilji atceramies pirmo kliedzienu un mazaas izboliitaas achteles.

Neesmu ne par, ne pret - taa ir katra paara individuaala dariishana. No taa, ka viirietis piedalaas vai nepiedalaas dzemdiibaas - paaris nekljuust sliktaaks, vai "nepareizaaks".
20.11.2014 23:31 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Mans berna tevs ari piedalijas dzemdibas. Man tas likas passaprotami, ka jabut vinam klat. Bija ari, kad vajadzeja dzemdet. Bet beigas bija keizars un tur ari blakus bija. Vinu nebiede asinis utt. , tikai esot bijis sarezgiti, jo ta isti nevar palidzet, bet es tur vaidu un lokos no sapem.
20.11.2014 23:31 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.05.2011
Pirmajam bērnam piedalījās! Bijām gan sarunājuši,ka būs blakus tikai līdz tam brīdim,kad jāsāk dzemdēt, bet viss tik strauji notika,ka viņš vienkārši palika! Tā kā nebija nekāda nojausma par to,kas un kā notiks un būs(mazā piedzima 7 mēnešos),tad viņa palikšana man ļoti palīdzēja,nomierināja! Viņš nemitīgi atkārtoja vecmātes vārdus,bet es vecmāti vispār nedzirdēju-dzirdēju tikai savu vīrieti,tāpēc ļoti palīdzēja,ka viņš tomēr bija blakus!Psiholoģisku traumu nepalika!
Otrajam bērniņam bija tikai līdz brīdim,kad jādzemdē!Tad izgāja ārā uz tām dažām minūtēm.Bijām tā sarunājuši!
Kopumā vissmagākais,ko viņš teica, ir tas,ka "Es redzu,ka tev sāp,bet nekā nevaru palīdzēt.Vien truli būt blakus!Un tas ir visgrūtākais!"
20.11.2014 23:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
watchingandtalking, piedod, bet nu tavs arguments izklausaas pa galam nenopietni... Ir vienkaarshi jaasaprot, ka sex nav tikai sex. Taas ir attieciibas, atbildiiba, taa ir gruutnieciiba un arii dzemdiibas. Un tas viss kopaa - ir sex. Tad jau vispaar - taapeec vien, ka esi dzemdeejusi - tu esi lietota un sexam vairs nederiiga, jo nu izljurkaaji sev tur visu... Tas taa - joks, protams. Bet nu tavs arguments - ai, nu beernudaarza liimenii.
20.11.2014 23:35 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Uzskatu, ka vīrietim tur nav ko meklēt.
20.11.2014 23:36 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pret. Pirmais iemesls - watchingandtalking minētais. Man liekas drausmīgi vīrietim likt noskatīties uz dzemdību skatiem! Atvainojos, bet es nesaprotu, kā pēc tam vīrietim vēl var stāvēt uz to sievieti.
Un ne tikai paši skati, bet arī visas tās emocijas, nu visa atmosfēra.. Nēe.
Otrais - man pie visa veida ārstnieciskajām manipulācijām, ko līdz šim esmu veikusi, nu un vispār pa dzīvi tādos svarīgos notikumos, ir vieglāk, ja nav līdzi atbalstītāju bars. Mani tas viņu atbalstīšanas stils padara vājāku, bez tuviem cilvēkiem vieglāk saņemties ar drosmi, spēku utt.
20.11.2014 23:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Taa tikai paardomas no manas puses... Jums taa kaajstarpe ir kaut kaada sveetniica vai???.. Tad jau, ja jums buus atveertais kaajas luuzums vai kaada reeta asinjojosha - tad arii kliegsiet, lai viirietis klaat nenaak un neskataas, jo peekshnji vinjsh juus saaks uztvert par ne tik sexiigu tajaa briidi, bet parastu galjas gabalu?... Un veelaak veel murgi raadiisies?... Un kaa buus, ja juums piemetiisies caureja un vemshana un viirietim vajadzees tureet bljodu pie sejas, kameer uz poda seezhat (bija taads gadiijums manaa dziivee)? Arii sleepsieties un dziisiet prom, jo baidiisieties, ka peekshnji vairs juus var negribeet peec tam gultaa no redzeetaa?... Miesa ir miesa jebkuraa vietaa. Un sievietes nav lelles. Zheel, ka daudzi viirieshi to nesaprot un daudzas sievietes turpina vinju aciis uztureet sho miitu.

Un joprojaam - katram paarim ir tiesiibas dariit taa kaa abas puses to veelaas. Mani tikai fascinee tie argumenti...
20.11.2014 23:43 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Piedalījās. Nekādā kājgalī nestāvēja, man vispār nebija pa tradicionālo, viss bija 100procentīgi kā uz delnas (viņš tur pats varēja justies ka ir piedzemdējis), bet pustumsā, tas laikam mazliet pluss:)

Bet nekādu problēmu nav bijis pēctam, viņam vispār ir tāda attieksme pret ķermeni kā.. varbūt varu pielīdzināt to ārsta vai masiera attieksmei.
Viņš ļoti prot nodalīt - tās bija dzemdības un kaut kas cits ir uzlūkot sievu seksuālā ziņā.
20.11.2014 23:49 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Neons

Nu man vienkārši patīk skaistas lietas, un arī gultā patīk redzēt skaistas lietas... tāpat arī manam vīrietim, un jā gribu būt kā lelle viņa acīs, nevis kā asiņojošs gaļas gabals. Es seksu un gultas priekus nesavienoju vienā ar mātes lietām un bērnu dzemdēšanu.. tās nodalu apzināti..

Manējais nav no tiem kam paliek slikti no šaumsu skatiem, viņam darbā tādi diezgan, bet es negribu lai viņš mani asociē ar ko tādu, un nedomāju, ka tas ir bērnišķīgi. Jā gribu būt lelle ja tev tā patīk domāt :D :D :D Un uzskatu, ka tas nav nekas slikts.. es arī gribu lai viņš ir mans Kens :D :D :
D nevis puņķojās un kasa kuli pie TV :D
20.11.2014 23:50 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
esmu pret - lai nu kur, bet dzemdībās es viņa klātbūtni nevēlētos.. tomēr pārāk neseksīgi tas ir, un negribētos lai vins kauko tādu redz..
20.11.2014 23:50 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Mums pat attiecības kļuva daudz tuvākas, jo viņš teica, ka vnk apbrīnojot to spēku kas slēpjas sievietē
20.11.2014 23:50 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nu ja pagriež visu situāciju otrādi, es tiešām nevēlētos redzēt, kā vīrietim no locekļa nāk asinis. Es nevēlētos redzēt, kā viņam no kājas karājas gaļas gabals ar asins plūdiem apkārt. Nē, es negribētu turēt bļodu viņam, kamēr viņš kakā. Nē, man tie liekas vai nu manai un pieņemu, ka lielākajai daļai, kas nav ārsti u.tml., nepatīkami vai intīmi (kā nu kurš, situācijas dažādas aprakstīji). Pieņemu, ka vīrietim arī var nebūt vēlme to visu redzēt sievietei.

Protams, dzīvē notiek dažādi un viņš ir redzējis mani vemjot, es viņu - slimnīcā utt., bet tās nav lietas, ko es uztveru kā kaut ko labprātīgu un piedalīšanās dzemdībās, ja vien tās nesākas pa ceļam uz dzemdību namu taksī, ir izvēles lieta un es izvēlos - nē. Turklāt es vemšanu, rētas u.tml. lietas nesalīdzinātu ar dzemdībām, jo pirmās tomēr ir vairāk redzētas ikdienā, nav tik traumējošas (un arī nav saistītas ar dzimumorgāniem..).
20.11.2014 23:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits