Ja vīrs aiziet pie citas

 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Sveikas!
Zinu,ka, varbūt, šī nav īstā vieta,kur vērsties, tomēr man tik smaga sirds,ka vēlos parunāt:(
Ar vīru esam kopā 6 gadus, ir dēls kopīgs. Jau vairākus mēnešus viņš no manis bija aizgājis, klasiskais variants-pabūt atsevišķi. Tomēr visu laiku nāca pie mums, palīdzēja, veda,kur nepieciešams,utt, un bija arī seksiņš ik pa laikam. Protams, ka jautāju,lai nāk mājās, lai beidz muļķoties, bet atbildēja, ka vēl nav gatavs.
Aizvakar uzzināju, ka jau 3 nedēļas viņš dzīvo ar citu, sieviete no darba vietas, noīrējuši dzīvokli kopā. Zvanīju, neatbildēja. Uzrakstīju sms, tik atbildēja, ka mums ir viss cauri, un lai lieku viņu mierā. Teicu, nu labi, un vai grasās šķirt laulbu. Atbildēja, ka nē, ka viņam tas neesot vajadzīgs. Pajautāju, kāds ir iemesls, ka nevēlas dzīvot ģimenē, atbildēja, ka nevēloties atcerēties visus strīdus un visu slikto. Atbildēju - nu labi, veiksmi tad jums. Par bērnu neliekas ne zinis.
Man viņš ir ļoti mīļš un man ir šausmīgi smagi:(
Nezinu,ka lai atgūstu pašvērtējumu:(
Ko pasākt ar viņa mantām?Atdot vai gaidit,kamēr pats paprasīs?
Vai man snegt šķiršanos?
Un draugiem.lv viņam ir vēl aizvien attiecību statuss,ka precēts ar mani un bildes mūsu. Vai man bloķēt viņu vai lai pats bloķē,ja vajag?
Es nezinu, esmu apjukusi:( Man ļoti sāp:( It īpaši,ka dēlam bez tēva būs jāaug:(
Kā jūs rīkotos? Varbūt kādai līdzīgi bijis?
20.11.2014 11:44 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Jūs esat arī padomājušas, ka bieži vien vīrietis meklē citu sievieti, jo mājās "nedabon" atbalstu.. bet tā vietā bieži vien tiek zāģēts? Viena pagale NEKAD nedeg.

Jā, arī iepriekšējā sieva bija slikta, nākošā arī būs. Visas nav sniegušas atbalstu.
A pamestie divi bērni, no ex sievas, arī nesniedza atbalstu?
Ne vienmēr darbojas teiciens - pagale viena nedeg. Dotajā situācijā vīrietis ir egoistisks kretīns.
20.11.2014 17:39 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
kari,

nav sliktu sieviešu un sliktu pāru.
20.11.2014 17:40 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Neon un Karma, jūs abas šīs attiecības zinat pilnībā ka varat priest par to kas un kā notiek? Ļoti bieži nākas secināt, ka ne vienmēr pasniegtais stāsts ir tik balts.... arī ar trīs un pat piecām sievām.
20.11.2014 17:43 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Jūs esat arī padomājušas, ka bieži vien vīrietis meklē citu sievieti, jo mājās "nedabon" atbalstu.. bet tā vietā bieži vien tiek zāģēts? Viena pagale NEKAD nedeg.


Ne vienmēr. Mana kolēģe ar savu draugu auklējas un atbalsta jau gadiem, bet tas puiku netraucē meklēties. Varbūt pārāk liela kontrole. Nez, bet nu visus vienā maisā nevar sabāzt. Situācijas ir daudz un dažādas, kāpēc tā notiek. Ir arī varianti, ka vecis ir slavens babņiks, bet satiek vienu meiteni un pēkšņi izmainās. Viņā ir kkas ko tas babņiks ir meklējis vai nu arī viņa spēj tai vecī noturēt to uzmanību. Bet nu es pat necenstos pārbaudīt vai esmu kādam babņikam īstā vai nē :-D

Un tu attopies un dzīvo tālāk. Dzīve tak tikai viena kāpēc tā jāčakarē ar kkādiem murgiem?? LAbāk visu nokārtot, sakārtot. Negrib vecis tikties ar bērnu nu ok, lai. Uzspiest tu to nevari. Būs mazāk jākontaktējas ar to klaunu un ātrāk aizmirsīsies visas sāpes. Ātrāk varēsi sākt dzīvot normālu dzīvi. Vairāk savu darīšanu, mazāk domāsi par viņu.
20.11.2014 17:47 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Ne vienmēr darbojas teiciens - pagale viena nedeg.

Piekrītu šim - nav tā, ka VIENMĒR ir abas puses vainīgas, nu nav tā. Viens no maniem studiju laika draugiem bija precējies ar ļoti skaistu, koptu sievieti, kuru sākā krāpt. Mums vienmēr ir bijušas ļoti godīgas attiecības, kārtīgi izrunājāmies un viņs man teica, ka sieva esot super, viņš viņu mīlot, viņiem visur saskan, kopīgi plānojot budžetu, kopīgi darot mājasdarbu, atbalstu saņem, pārsteigumus saņem, seksa dzīve laba, interesanta.. Bet nu kaut kāds viņam klikšķis esot bijis un krāpis vienreiz, krāpis otrreiz (ar to pašu sievieti), vēlāk atradis citu, ar ko krāpt. Tagad abi izšķirušies, un no tā, ko man stāstīja pats krāpējs, secinu, ka dega tā pagale viena. Tas gan ne pa tēmu, bet nu es zinu vairākus gadījumus, kad tā pagale ņem un deg viena - ne vienmēr vaina ir arī otrā cilvēkā. Par šo situāciju gan, protams, neņemos spriest :D
20.11.2014 17:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
VIT@, nezinu sho staastu, tev taisniiba. Bet nu raadiitaajs ir arii tas, kas shim viirietim ir bijis pagaatnee. Ja shiis buutu vieniigaas taadas attieciibas, tad veel vareetu shaubiities kas un kaa, bet te tak ir skaidrs, ka viirietis nav riktiigs un izveelas sievietes ne mazaak neriktiigas... Bet godiigi sakot, es vispaar shim staatsam kaut kaadaa momentaa paarstaaju ticeet. Nu gruuti noticeet, ka peec visiem paaridariijumiem, kad viirietis reaali uzmet un uzdirsh, sieviete nevis aardaas dusmaas izniicinaadama visu savaa celjaa (viiriesha dreebes, kontaktus, lietas un atminjas), bet zheelojas un gaidaa pie lodzinja, kad miiljotais naaks atpakalj... Tas vispaar ir...!!!!!!! ..wtf?... :D Man reaali buutu zheel sevis, nevis to jampampinju! Atpakalj to idiotu negribeetu ne par ko. Jaa, buutu saapiigi, bet gribeet atpakalj saapju iniciatoru?... Nu nee!!! Gribeetu peec iespeejas aatraak tikt no visa, kas atgaadina par vinju valjaa.
20.11.2014 17:52 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Pastāstīšu atgadījumu, kā es rīkojos ar ex mantām, kuras bija palikušas manā dzīvoklī. Es zvaniju, lai atnāk pakaļ, norunājām dienu un laiku, kad atnāks pakaļ, bet neatnāca, domāju labi, došu pēdējo iespēju, lai atnāk un savāc savas parpalas, bet sms pierakstīju klāt, ja šoreiz tiešām neatnāks pēc mantām, tad viņas metīšu miskastē. Arī neatnāca pakaļ. Nu neko, nākošā dienā izmetu visas mantas miskastē, nofočēju un aizsūtiju uz whatsappu :D
Jābeidz ir auklēties ar kretīniem :)
20.11.2014 17:56 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Meitenes! Jūs tik bieži pieminat vārdu krapa... Bet viņš nekrapa,vispirms aizgāja un tad sameklēja citu.
20.11.2014 17:57 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Ak meitenes, ja patiešām mēs zinātu visu, kas notiek attiecībās aiz slēgtām durvīm... tamdēļ cosmo sen esmu sapratusi dot padomu ir grūti, pat neiespējami.
20.11.2014 17:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
bija precējies ar ļoti skaistu, koptu sievieti, kuru sākā krāpt.
Buutu jau labi,ja pietiktu tikai ar izskatu...
Es domaaju ,ka var viiru dabuut atpakal,ja ir veeleesanaas,bet kur ir teikts,ka vins neaizies veelaak ar kaadu citu atkal?Man liekas,ka jaastaadaa pasai ar sevi,kaut kas nav bijis attiecibaas tomeer pareizi.
20.11.2014 17:58 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Neon un Karma, jūs abas šīs attiecības zinat pilnībā ka varat priest par to kas un kā notiek? Ļoti bieži nākas secināt, ka ne vienmēr pasniegtais stāsts ir tik balts.... arī ar trīs un pat piecām sievām.

Un bērni, par kuriem viņš vispār neliekas ne zinis? Atvainojos, bet es zinu daudzus tādus donorus, kuri pat gadiem nav redzējuši savus bērnus, vienkārši neinteresē. Vienīgais ko atbild, ka ex sieva bija maita. Bet bērni? Vai bērni ir ko nodarījuši? Tas ir klasisks piemērs, kurā virietis atrod iemeslu, lai sevi attaisnotu. Bet patiesībā, tādi cilvēki ir bezatbildīgi. Ja nebūtu pamestie bērni, tad es paklusētu un piekristu, ka pagale viena nedeg.
20.11.2014 17:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
VIT@, bet cik normaali ir gribeet atpakalj viirieti kursh jau dziivo ar citu sievieti un ir paceelis roku?...
20.11.2014 17:59 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Pajautāju, kāds ir iemesls, ka nevēlas dzīvot ģimenē, atbildēja, ka nevēloties atcerēties visus strīdus un visu slikto.

Man viņš ir ļoti mīļš un man ir šausmīgi smagi

Domāt vajadzēja kad kašķus rīkoji. Tagad par vēlu.
20.11.2014 18:01 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Man liekas,ka jaastaadaa pasai ar sevi,kaut kas nav bijis attiecibaas tomeer pareizi.

Nu, nu. Kam ir vajadzīgas attiecības, kurās vīrietis skrien bābās, līdz ko, kaut kas nav pa prātam? Tā jau var mūžīgi mētāties no viena krasta, uz otru, jo perfekts nav neviens. (Runa ir par sīkām nepilnībām, kuras cilvēks var izmainīt).
20.11.2014 18:02 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Un bērni, par kuriem viņš vispār neliekas ne zinis? Atvainojos, bet es zinu daudzus tādus donorus, kuri pat gadiem nav redzējuši savus bērnus, vienkārši neinteresē. Vienīgais ko atbild, ka ex sieva bija maita. Bet bērni? Vai bērni ir ko nodarījuši? Tas ir klasisks piemērs, kurā virietis atrod iemeslu, lai sevi attaisnotu. Bet patiesībā, tādi cilvēki ir bezatbildīgi. Ja nebūtu pamestie bērni, tad es paklusētu un piekristu, ka pagale viena nedeg.

Ja prot tik labi manipulēt ar veci vienmēr pa priekšu stumjot sīčus un viņu vajadzības kā daudzas māmiņas to dara pie mums tad nav ko brīnīties ka vecis turas pa gabalu.
20.11.2014 18:03 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Es kad viņam uzdevu jautājumu-kādēļ nevēlies ar mani dzīvot?Atbildēja,ka es viņam esmu kā atgādinājums,cik nežēlīgs viņš spēj būt,ja nokaitina,ka tas esot pretīgi un ka tādā dzīvē nemūžam negribētu atgriezties.
20.11.2014 18:04 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Ja prot tik labi manipulēt ar veci vienmēr pa priekšu stumjot sīčus un viņu vajadzības kā daudzas māmiņas to dara pie mums tad nav ko brīnīties ka vecis turas pa gabalu.

Aptuveni tādas atrunas ir tādiem donoriem.
20.11.2014 18:06 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.11.2014
Emanuelle-KĀ var dabūt atpakaļ? Dod padomu.
20.11.2014 18:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Patiik Zigfrida doma-taa arii ir,"zaageesana" ir viens no iemesliem ,kad viirietis "izstaajas no speeles"!
20.11.2014 18:08 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es kad viņam uzdevu jautājumu-kādēļ nevēlies ar mani dzīvot?Atbildēja,ka es viņam esmu kā atgādinājums,cik nežēlīgs viņš spēj būt,ja nokaitina,ka tas esot pretīgi un ka tādā dzīvē nemūžam negribētu atgriezties.

Visus cilvēkus, agri vai vēlu nokaitina. :D
Palaid viņu prom, lai šallē dillēs. Bet tu, izdari secinājumus, kur bija tava vaina, lai nākošās attiecības būtu mīlestības, saticības, harmonijas, cieņas pilnas.
20.11.2014 18:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)